Hotel z dobrą lokalizacją. Śniadania ok. Mieszkaliśmy na 4 piętrze, w pokoju jak i w łazience było bardzo zimno mimo odkręconych grzejników. Jeden z grzejników był chyba zapowietrzony, bo tylko kawałek był ciepły. Woda była letnia, a ciśnienie w kranie i pod prysznicem pozostawia wiele do życzenia. Ledwo udało się opłukać. Na zagłówkach przy łóżku jakieś plamy. Musiałem sam wyczyścić, bo bym nie zasnął.
Zdjęcia
Opinie
-
Jerzy Szczecin ★★☆☆☆
-
akodam100 ★☆☆☆☆
Wszechobecny brud i kurz...pokój wyglądał jakby go nikt nie sprzątał bardzo długo- brudne półki, kinkiety, telefon telewizor, lampy, druciana półka w łazience. Ściana pod lustrem popluta pasta do zębów. Brak ręczników kąpielowych- po dwukrotnej interwencji dostałem jedną podziurawioną szmatę.... Dopiero później recepcjonistka przyniosła normalny komplet ręczników... Brak żarówki w przedpokoju, mimo zgłoszenia braku, personel nie zrobił nic przez cały nasz pobyt. A co do udogodnień, to stan suszarki do włosów przyprawiał o mdłości...była zasyfiała i tak brudna, że uniemożliwiało to wzięcie jej do ręki. Gdyby to była 1 moja wizyta w tym hotelu, nigdy bym tu nie wrócił. Hotel nie zasługuje na żadną z 3 * jakimi się chwali - i nie jest to wynik tego, że hotel i wyposażenie są wiekowe - chodzi o zaangażowanie, dbałość o szczegóły i czystość przez personel obiektu. na plus lokalizacja i dobre śniadania
-
Maciej Pol ★★★★★
Hotel w doskonałej lokalizacji. Z dworca PKP doszliśmy tam spacerkiem w 20 min. Z hotelu wszędzie mieliśmy blisko, ponieważ jest w centrum starówki. Pokoje były czyste, komfortowe. Śniadanie all inclusive! Bardzo smaczne. Wszystko było uzupełniane na bieżąco. Obsługa w recepcji miła i pomocna. Byliśmy w hotelu już o 12.00 i mogliśmy zostawić bagaże obok recepcji. Polecam ten hotel!
-
Patryk H ★★★★★
Cena adekwatna do jakości całości. Hotel ma swoje lata i to widać, lokalizacja jest największym atutem tego budynku. Pokoje - bywały lepsze, ale nie ma tragedii. Łóżka, a w zasadzie materace - całkiem twarde, ale mi to odpowiada, nie lubię miękkich. Obsługa - poprawna, mało miałem z nią styczności więc się nie wypowiem. Śniadania - wporządku. Po prostu w porządku. Minusem jest brak świeżych (wypiekanych) na miejscu minibułeczek. Jeżeli szukamy wysoko-standardowego hotelu ze śniadaniami jak z knajp z gwiazdką Michelin - to na pewno nie jest ten hotel. Jeżeli szukamy dobrego-mającego swoje lata-hotelu to jak najbardziej polecam z czystym sumieniem.
-
Michał O. ★★★★★
Hotel położony w centrum Wrocławia. Do rynku 5 min, do tramwaju 5 min., wszędzie blisko. Ładny pokój, smaczne śniadania, pyszna kawa. Niestety łazienka wymaga generalnego remontu. Generalnie hotel polecam, udana wizyta.
-
Agnieszka Jahnc ★★★★☆
Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Miałam wynajęty z mężem i dziećmi pokój typu studio. Pokój czysty, bez dziwnego zapachu. Urządzony niezbyt nowocześnie, ale ogólnie wygodny (chociaż łazienka trochę trąca PRL-em). Mimo ścisłego centrum w pokoju było bardzo cicho. Obsługa bardzo miła i pomocna. Co do hotelu było jednak kilka mankamentów. Głównym było to, że jakąś godzinę po naszym przyjeździe przestała działać winda i nie działała aż do naszego wyjazdu. Pokój mieliśmy na drugim piętrze i malucha w wózku więc trzeba było wózek znosić i wnosić po schodach. Śniadania smaczne i dosc urozmaicone, ale jedno krzesełko dziecięce na całą restaurację hotelową to trochę mało. Ogólnie hotel jest świetny pod względem lokalizacji, w centrum starego miasta. Jeśli komuś zależy na opcji noclegu, a nie na nowoczesnym wystroju to gorąco polecam.
-
Mariusz Waszak ★☆☆☆☆
Przyjechałem do Wrocławia z żoną na rocznicę ślubu. Miało być tak pięknie i ogólnie było ale poza murami hotelu. Jedyne, prawdziwe zdjęcia jakie są na bookingu to te z recepcji i części wspólnych ale z całą pewnością są upiększone. Zdjęcia pokoi nijak się mają do rzeczywistości. Hotel rodem z PRL-u i to tych z lat 70-tych. Przez weekend znalazłem w nim 2 plusy: lokalizacja i panująca w nim cisza. Poza tym poniżej jakiejkolwiek normy. Za blisko 300zł za dobę oczekiwałem dużo więcej, tym bardziej że podróżuje po Polsce służbowo i mam porównanie. Winda choć była to połowę czasu nie działała. Jak działała to obsługa jeździła sobie między piętrami i blokowała drzwi, więc trzeba było chodzić po schodach. Widok no coś zdaje sobie sprawę że pewnie są lepsze ale nam się trafił na drugą oddaloną o parę metrów kamienicę a poniżej kosze na śmieci. Panie na recepcji zapytane gdzie można coś dobrze zjeść odpowiedziały, że nie są stąd i więcej nie było co pytać. Ogólnie więc we Wrocławiu było naprawdę pięknie ale gdy wieczorem wracaliśmy do hotelu to czar momentalnie bezpowrotnie pryskał. Mogę powiedzieć, że zostałem oszukany, ponieważ na bookingu hotel sprzedaję się jako ładny i przytulny a w rzeczywistości dostałem przeciwieństwo. Nie polecam nikomu.
-
Nina Mężyk ★★☆☆☆
Lokalizacja hotelu na 5, na tym zalety sie właściwie konczą. W pokoju umywalka byla poza łazienką w przedpokoju, sam pokoj wymaga odświeżenia. Łóżko całkiem wygodne. Brodzik caly w kamieniu, wygladał jakby był niedomyty. W pokoju brak czajnika i zestawu kawowegoni herbacianego. Standard pokoju bardzo odbiegał od tych pokazanych na bookingu! Śniadanie - nie najgorsze, ale nalesniki i pankejki podane na talerzu, bez podgrzewacza, wiec szybko byly zimne i suche, z owoców wystawione tylko jabłka. Zero opcji sniadaniowych dla wegan (no chyba że suchy chleb z pomidorem i ogórkiem ktos uznaje za wartosciowe śniadanie).
-
Pawel K. ★★★★☆
Rewelacyjna lokalizacja, bardzo blisko rynku i kilka minut spaceru od dworca PKP. Pokój czysty, wygodny, jasny i duży. Łazienka przestronna. Bardzo miła obsługa. Śniadanie średnie. W cenie pokoju ok, ale na pewno nie zapłaciłbym za nie ceny katalogowej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Lothus Wrocław?
Hotel Lothus Wrocław znajduje się przy Wita Stwosza 22, Stare Miasto, 50-148 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Lothus Wrocław?
Można skontaktować się z Hotel Lothus Wrocław pod numerem +48 717 732 000
Jak można dotrzeć do Hotel Lothus Wrocław?
Do Hotel Lothus Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku