Przegląd katalogu
- 247 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 247 wyników
Przeglądaj motel w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 247 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 179,803 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Wrocław, Świdnica, Bielany Wrocławskie, Oława, Wołów i innych.
“Hotel okazał się bardzo przyjemnym miejscem na krótki pobyt. Pokoje były czyste i dobrze wyposażone, obsługa uprzejma i pomocna. Lokalizacja również na plus łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji. Ogólnie dobre miejsce na wygodny i spokojny wypoczynek.”
“Właściciel bardzo przyjemny, miły i wyrozumiały człowiek . Potrafi zrozumieć każdą sytuację. Nasz pobyt choć skrócony w tym obiekcie przez sprawy prywatne zaliczam na plus. Pokoje klimatyczne . Lokalizacja doskonała gdzie dotrzecie wszędzie na pieszo w kilka minut . Cena jak najbardziej przystępna .”
“Apartament czysty, gustownie urządzony. Kuchnia niewielka ale wyposażona we wszystko co niezbędne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Łazienka również wyposażona we wszystko co niezbędne m.in. pralka, (kapsułki do prania dostępne na recepcji), ręczniki, suszarka. Na korytarzu duży ekspres dostępny dla gości (bez limitu m.in.kawa latte, kakao). Apartamenty położone w niewielkiej odległości od rynku (około 20 minut spacerkiem). Po drugiej stronie ulicy znajduje się przystanek tramwajowy, którym szybko można się dostać do centrum. W pobliżu apartamentów sklepy, bary/restauracje i duży darmowy parking. Polecam.”
“Bardzo dobry, nowoczesny i swiezo otworzony hostel w poblizu dworca PKP. Poziom zachodnioeuropejski. Sympatyczny wlasciciel sluzy rada i pomoca (podrzucil nas do klasztoru w Lubiazu wlasnym samochodem).”
“Miejsce ciekawe, piękny ogród, idealne miejsce na ślub. Hotel w porządku, jedzenie smaczne.”
“Fantastyczna obsługa i właściciel. Pokoje stosunkowo duże i zadbane. Ośrodek Jeżdziecki na terenie. Świetne miejsce na wypoczynek i spotkania dla grupy do 34 osób. Zdecydowanie polecam.”
“Uprzejmy i bezproblemowy kontakt z Właścicielem, odpowiedni stosunek jakości do ceny, pokoje zgodne z opisem, dobrze wyposażone , blisko Wrocławia.”
“Organizowaliśmy kameralne przyjęcie ślubne i wybór tego miejsca był strzałem w dziesiątkę. Panie obsługujące przyjęcie wykazały się niezwykłym profesjonalizmem, były bardzo pomocne, a przy tym życzliwe zarówno dla nas, jak i wszystkich gości. Dziękujemy także pani Magdalenie i panu Przemysławowi za pomoc w organizacji i zadbanie o szczegóły!”
“"Apartament pod Cedrem" to bardzo klimatyczne miejsce, odpowiednie dla osób preferujących kameralny odpoczynek w ciszy i zieleni. Apartament przestronny i w pełni wyposażony, bardzo dobra lokalizacja - bezpośrednie wyjście na szlak. Nazwa apartamentu to nie przypadek - do dyspozycji gości pozostaje przepiękny ogród, w którym można zjeść śniadanie i napić porannej kawy. Miejsce do którego zdecydowanie chce się wracać :)”
“Nasze ulubione miejsce na nocleg we Wrocławiu. Hotel położony w świetnej lokalizacji. Obsługa na recepcji pomocna i uśmiechnięta. W pokoju czysto i pachnąco jak i w całym hotelu. Restauracja z pysznymi daniami. Krem z batatów i gruszka korzenna rewelacja. Obsługa na restauracji zasługuje na 5+. Pan Zbyszek, Pani Ewa i Pani Ania - profesjonalizm i ciepło w każdym geście. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. To wszystko tworzy taki klimat, że chętnie wracamy do tego hotelu.”
“Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze – byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z samego miejsca, jak i z obsługi. Hotel zadbał o komfort, atmosfera była przyjemna, a pracownicy zawsze życzliwi i pomocni. Chciałabym również podziękować za szybkie i sprawne załatwienie sprawy związanej z rzeczami, które przez przypadek zostawiliśmy – po opłaceniu kuriera odesłano nam je bez problemu. Niestety, lekkim rozczarowaniem okazał się brak całej zawartości kosmetyczki – nie dotarł do mnie perfum, mimo że obsługa hotelu zapewniała, że wszystko zostało spakowane. To już oczywiście sprawa nie do wyjaśnienia.. Pomijając ten incydent, pobyt w hotelu oceniam bardzo pozytywnie i chętnie wróciłabym tam ponownie.”
“Wszystko super. Pokoje z łazienkami, bardzo czyste. W pokoju tv, mini barek, wieszak, wygodne lóżko, klimatyzacja i rano pyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wnętrze gustowne i zadbane. Obsługa w recepcji bardzo mila i pomocna.”
“Świetna lokalizacja, pokój czysty, bardzo dobrze wyposażony, niczego nie brakowało. Widok z okna na 6 piętrze również robi robotę. Idealne miejsce do wypoczynku. Kontakt z obsługą w razie potrzeby bezproblemowy.”
“Wspaniały pomysł na pobyt, stosunkowo tani,wygodny pokój z łazienką, aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i zmywarkę. Wygodne łóżko i rozkładana, dwuosobowa sofa. No i chyba najważniejsze... świetna lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia! Gorąco polecam”
“Idealne miejsce na kilkudniowy pobyt we Wrocławiu. Bliskość Rynku, Starego Miasta i przystanków komunikacji miejskiej daje nieograniczone możliwości zwiedzania wszelkiego rodzaju atrakcji turystycznych. W promieniu 300-500 metrów od hotelu znajdziemy niezliczoną ilość restauracji oraz barów, gdzie można zasmakować kuchni z całego świata.”
“Świetna lokalizacja do zwiedzania Wrocławia - blisko dworca PKP, niedaleko starego miasta, Sky Tower, miejsce dobrze skomunikowane - wszędzie łatwo dotrzeć także komunikacją miejską. Pokoje wygodne, komfortowe, bardzo smaczne śniadania, bardzo miła obsługa. Przy rozsądnej cenie napewno warto!”
“Muszę podzielić się swoją opinią, gdyż nie ma szans by przejść obojętnie obok takiej dobroci i serdeczności gospodarza. Zepsuł się nam samochód na trasie i zajechaliśmy do hotelu Victor w Oławie by móc naprawić auto następnego dnia z rana. Gospodarz okazał się bardzo pomocnym, otwartym i uczynnym człowiekiem. Pomógł nam załatwić naprawę, podrzucił do miasta, za co jesteśmy szalenie wdzięczni! Właśnie dzięki takim ludziom ten świat jest lepszy! Co do hotelu jest w dobrej lokalizacji. Przestronny parking za obiektem, jest strefa zieleni z infrastrukturą na ciepłe dni. Pokój był czyściutki, ciepły i komfortowy. Śniadanie obfite i smaczne, do wyboru cała masa pysznych dodatków, do wyboru kawa/herbata, jajecznica. Bardzo cieszymy się, ze trafiliśmy na Hotel Victor i tak wspaniałego gospodarza, a nie żaden inny. Dziękujemy za pomoc. Polecam ten hotel z całego serca!”
“Klimatyczny hotel bliziutko świdnickiej Starówki, z wyższych pięter piękny widok na miasto i Ślężę. Gustownie urządzone pokoje, czystość bez zarzutu. Dodatkowo niewielkie spa i wanna z hydromasażem lub jacuzzi ( apartamencie deluxe) to świetna możliwość relaksu. Pyszne i urozmaicone śniadanie w cenie. Przemiła obsługa w recepcji na duży plus. Polecam. To miejsce, do którego chce się wracać.”
“Z całego serca polecamy Hotel Esperanto jako miejsce na organizację przyjęcia weselnego i noclegów dla gości. Wybraliśmy ten obiekt przede wszystkim ze względu na dużą, przestronną salę weselną, która daje wiele możliwości aranżacji – nam szczególnie zależało na ustawieniu okrągłych stołów i tutaj było to idealnie przygotowane. Sala jest bardzo ustawna i komfortowa, co pozwoliło stworzyć świetną atmosferę podczas całego przyjęcia. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z obsługi na każdym etapie przygotowań i w trakcie wesela. Współpraca z panią menager przebiegała wzorowo – wszystko było jasno ustalone i zgodnie z ustaleniami. Recepcja była bardzo pomocna w kwestiach organizacyjnych i przy meldowaniu gości. Największe uznanie chcemy jednak przekazać kelnerom – ich zaangażowanie i profesjonalizm zrobiły na nas ogromne wrażenie. Obsługa była nie tylko sprawna, ale przede wszystkim serdeczna i pełna życzliwości. Zawsze mogliśmy liczyć na szybkie reakcje i pomoc w każdej sytuacji. Jedzenie serwowane podczas przyjęcia było bardzo smaczne i w 100% zgodne z wcześniej wybranym menu. Posiłki były podawane punktualnie i w odpowiednich odstępach czasowych, co również wpłynęło na bardzo pozytywny odbiór przez naszych gości. Sam hotel zasługuje na najwyższą ocenę – pokoje są czyste, dobrze wyposażone i komfortowe. Dużym atutem jest świetne wyciszenie – mimo głośnej zabawy na sali, w pokojach panowała cisza i goście mogli spokojnie odpocząć. Dziękujemy całemu zespołowi Esperanto za stworzenie wyjątkowej oprawy naszego wesela.”
“Z czystym sumieniem polecam ten hotel. Czysto w pokojach, nowoczesny wystrój. Pościel i ręczniki bielutkie. Łóżko duże i bardzo wygodne. Chce się tu wracać. Śniadanie urozmaicone, panie z obsługi bardzo miłe, pomocne i przyjaźnie nastawione do klienta. Jeśli nocować w Świdnicy to polecam tylko tam, ponieważ mam doświadczenie w innych hotelach w tej miejscowości.”
“Bardzo dobry hostel w swojej cenie. Czyste ,zadbane pokoje, oddzielna łazienka,miła obsługa. Jest kuchnia. Niestety daleko od centrum, ale pasuje liudziom mającym samochody. Polecam)))”
“Rewelacyjne jedzenie, porcję duże, wszystko świeże, smaczne. Polecam żeberka BBQ I placek z gulaszem. Pokoje przestronne, nowoczesne, łóżko wygodne. Zdecydowanie godny polecenia hotel.”
“Spędziłam 2 noce w tym magicznym miejscu razem z przyjaciółką. Każdy detal w domu pasuje do całości. Nie ma tutaj przypadków. Właścicielka jest przemiłą osobą, która urządziła cudowne wnętrze i stworzyła niezapomniany klimat. Śniadania w formie bufetu są przepyszne. Ogród jest tak duży że każdy znajdzie w nim swój cichy kąt. Jest to idealne miejsce do odpoczynku, rozmów czy porannej jogi. Czas stoi tu w miejscu. Jedynym minusem tego domu są 2 wspólne łazienki, natomiast zupełnie to nikomu nie przeszkadzało i nie było z tym żadnego problemu.”
“Hotel znajduje się na obrzeżach Wrocławia, nie był to dla mnie problem. Autobusy dosyć często stąd odjeżdżają więc można wszędzie spokojnie dojechać. Co do samych pokoi to są one czyste, schludne i wygodne. Śniadania rewelacja, każdy coś dla siebie znajdzie. Polecam z czystym sumieniem. Napewno tu wrócę:”
“W winnicy miałam okazję być na zwiedzaniu i degustacji. Pan Kacper Banaś swoimi opowieściami przyciągał uwagę każdego uczestnika. Wielu rzeczy się nauczyłam. Wina bardzo dobre, szczególnie to o barwie pomarańczowej (w smaku wyczuwalna pigwa). Ludzie, którzy pracują w winnicy są profesjonalni i życzliwi. Pani Amelia towarzyszyła nam aktywnie w degustacji, interesowała się co wyczuwają goście. Polecam odwiedzić co najmniej raz.”
“Witam. Pragnę złożyć bardzo pozytywną opinię na temat funkcjonowania restauracji. Obsługa na bardzo wysokim poziomie desery lodowe pierwsza klasa. Wyrazy uznania dla właścicieli za wspaniały dobor personelu. Przy okazji zwiedzania stajni oraz załatwianiu jazdy konnej dla 10 letniej córki przeżyliśmy bardzo miło niedzielne popołudnie.”
“Sam fakt, że doba hotelowa trwa do 12.00 zasługuje na 5*. Pokoje czyste, hotel elegancki, a śniadanie rozmaite i bardzo smaczne - kuchnia polska, elementy kuchni brytyjskiej lub włoskiej/hiszpańskiej. Jajka w kilku odsłonach, smaczne kiełbaski czy pieczywo, możliwość skomponowania sałatki i smaczne ciasta na deser. Wyszedłem najedzony i zadowolony. Widok z pokoju na Odrę - piękna sprawa. W pokoju klimatyzacja/ogrzewanie, jedyny minus, to brak możliwości otwierania okien, ale taka teraz dziwna moda w nowoczesnych hotelach. Na ogromny plus zasługuje wyposażenie i dystrybutor smacznej wody w korytarzu +++! Ceny w hotelu trochę za wysokie, ale myślę, że wrócę. Na plus bliskość do rynku i parking. Generalnie polecam.”
“Bardzo miła i pomocna Pani na recepcji. Oby jak najwięcej takich osób w obsłudze klienta. Śniadanie wyśmienite - bardzo duży wybór. Na stołach mini śmietniczki, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek po wszelkich maslach, serkach. Łóżko wygodne i duże. Deska sedesowa jest dość mała, a ciśnienie wody pod prysznicem raczej z tych słabszych, chociaż da się normalnie wykąpać. Z sugestii do poprawy: przydałoby się spryskać kabinę prysznicową/brodzik. środkiem na grzyby/pleśń, bo są widoczne. Mimo tych drobiazgów całość pobytu na plus.”
“Pokój był czysty i zadbany, klimatyzacja co prawda trochę głośna, ale dało się spokojnie wytrzymać. W całym hotelu było czysto i przyjemnie pachniało. Restauracja hotelowa też na plus – jadłam krewetki z chilli (bardzo dobre) i sernik, który okazał się po prostu przepyszny. Śniadania również świetne: od klasycznej jajecznicy z bekonem po ramen, który można samemu skomponować – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.”
“Świetne miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Pyszne jedzenie, miła i pomocna obsługa, kameralna atmosfera, kącik dla dzieci, taras na zewnątrz, dobry dojazd i przestronny parking. Polecam!”