Zdecydowanie 0 gwiazdek. Wczoraj miałam tą wątpliwą przyjemność pojawić się tam z uczniami szkoły podstawowej, hotel miał być naszym miejscem noclegowym. Hotel pod strony głównej prezentuje się jak na stronie, niestety budynek boczny, którego na stronie nie sfotografowano tak dalece odbiega od jakikolwiek standardów, że brak słów. Nigdzie nie zostało napisane, że budynek boczny to wątpliwej jakości barakiem, znajdujące się tuż na przeciwko stajni dla koni. Brudne okna, wokół zapach zwierząt, drzwi wychodzące na dwór. W takim miejscu mały spać dzieci. Skandal i oszustwo. Poniżej zdjęcia budynku bocznego, po lewej stajnie po prawej nasze piękne pokoje.
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Wyczyńska ★☆☆☆☆
-
Błażej Iwan ★★★★☆
Byłem tam dziś okolica bardzo ładna . Zamówiłem polędwicę wieprzową z sosem kolorowym pieprzem do tego kapusta czerwona na ciepło i frytki . Niestety danie było zimne ale kapusta była jeszcze ciepła. Warto tam pojechać by zobaczyć konie.
-
Magdalena Istelska ★★★★☆
Przyjechaliśmy z mężem konkretnie na szczawiowa i pierogi w niedziele w godzinach obiadowych bez rezerwacji, ale znaleźliśmy jeden wolny stolik. Mimo 2 komunii i do tego pełnego ogródka (nieliczna) obsługa naprawdę dawała radę! Niestety nie zjedliśmy pierogów bo się skończyły, szczawiowa smakowo super, małym minusem było to, że niestety nie była ona gorąca. Miejsce niesamowicie klimatyczne. Dużo ludzi było z dziećmi. Przy ogródku restauracyjnym jest plac zabaw.
-
Jar Apek ★★★★★
Witam. Pragnę złożyć bardzo pozytywną opinię na temat funkcjonowania restauracji. Obsługa na bardzo wysokim poziomie desery lodowe pierwsza klasa. Wyrazy uznania dla właścicieli za wspaniały dobor personelu. Przy okazji zwiedzania stajni oraz załatwianiu jazdy konnej dla 10 letniej córki przeżyliśmy bardzo miło niedzielne popołudnie.
-
Mariusz Ps ★★★★☆
Jednoznaczna ocena hotelu jest bardzo trudna. Wszystko zależy od tego czego się oczekuje. Obsługa w Hotelu jest bardzo miła i pomocna. Lokalizacja na uboczu, cicho, ładnie i spokojnie. Można się tu naprawdę dobrze "zresetować" od gwarnego życia codziennego w dużym mieście. Śniadania bardzo smaczne i urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie: jajecznica, jajka w sosie chrzanowym, szynka, żółty ser, twarożek z rzodkiewką, świeże warzywa czy sałatka z rewelacyjnym sosem w stylu pesto. Pokoje są czyste, posiadają bardzo wygodne łóżka i dosyć dużą i przestronną łazienkę z prysznicem. W pokoju znajduje się płaski telewizor, który niestety w naszym przypadku nie odbierał żadnych kanałów (kabel antenowy był podłączony). W pokojach brakuje również dostępu do Wifi, jak dodamy do tego kompletny brak zasięgu sieci komórkowej w budynku to pozostajemy odcięci od "świata", a przynajmniej od informacji. Poza budynkiem zasieg jest ale słaby, dodzwonić się da, ale na internet nie ma co liczyć (1-2 kreski zasięgu w przpadku pomarańczowego operatora i internet h+ w najlepszym przypadku). Hotel mogę polecić osobom, które lubią ciszę i przyrodę (w szczególności konie, w końcu to także stadnina) i nie są uzależnione od internetu lub telefonu komórkowego. Mi osobiscie się raczej podobało. Pozdrawiam miły personel.
-
Pylypon ★★★★★
Bardzo urocze miejsce, na lekkim uboczu, duży parking, przede wszystkim duże pokoje i duży teren do zwiedzania, tuż obok zabytkowa winnica. Do sklepu ABC jakiś 1km, do najbliższego miasteczka może z 4km. Czysto i schludnie, jedzenie w restauracji bardzo dobre i dobre ceny pokoi. Gorąco polecam, zwłaszcza jeżeli ktoś chce sobie rekreacyjnie pozwiedzać okolice.
-
Agnieszka Dudziec ★★★★★
Ośrodek położony w otulinie drzew. Jest spokojnie i stylowo. Właściciele włożyli z pewnością ogrom pracy w spójny i stosunkowo elegancki wizerunek. Niesamowity widok na padok z okien restauracji. Duży pokój. Smaczne posiłki. Polecam
-
Jagoda Mosakowska ★★★★★
Wspaniałe miejsce! Tworzone przez ludzi z pasją! Bardzo smaczne jedzenie i bardzo klimatyczne wnętrze - przy barze można usiąść na siodłach, a cała restauracja ma piękny widok na krytą ujeżdżalnię, gdzie można obserwować jeżdżących konno. Sielsko - anielsko wśród zieleni i koni!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Restauracja Biały Las?
Hotel Restauracja Biały Las znajduje się przy 58-130 Żarów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Restauracja Biały Las?
Można skontaktować się z Hotel Restauracja Biały Las pod numerem +48 661 612 520
Jak można dotrzeć do Hotel Restauracja Biały Las?
Do Hotel Restauracja Biały Las można dotrzeć, korzystając z poniższego linku