Opinie

  1. Mateusz M ★★★★★

    Spędziłem w hotelu dwie doby i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Pokoje są czyste, przestronne i dobrze wyciszone, co pozwoliło na świetny wypoczynek. Dużym atutem jest lokalizacja – bliskość Odry i krótki spacer na Rynek sprawiają, że to idealna baza wypadowa do zwiedzania Wrocławia. Obsługa profesjonalna i pomocna. Mimo że nie korzystałem z posiłków, pobyt oceniam bardzo wysoko za komfort i standard samego hotelu. Polecam!

  2. Johny B ★★★★★

    Sam fakt, że doba hotelowa trwa do 12.00 zasługuje na 5*. Pokoje czyste, hotel elegancki, a śniadanie rozmaite i bardzo smaczne - kuchnia polska, elementy kuchni brytyjskiej lub włoskiej/hiszpańskiej. Jajka w kilku odsłonach, smaczne kiełbaski czy pieczywo, możliwość skomponowania sałatki i smaczne ciasta na deser. Wyszedłem najedzony i zadowolony. Widok z pokoju na Odrę - piękna sprawa. W pokoju klimatyzacja/ogrzewanie, jedyny minus, to brak możliwości otwierania okien, ale taka teraz dziwna moda w nowoczesnych hotelach. Na ogromny plus zasługuje wyposażenie i dystrybutor smacznej wody w korytarzu +++! Ceny w hotelu trochę za wysokie, ale myślę, że wrócę. Na plus bliskość do rynku i parking. Generalnie polecam.

  3. Jacek Parol ★★★★☆

    Hotel dobrze umiejscowiony , wysoka kultura osobista obsługi szczególnie Pana przyjmującego na śniadania . Pokoje z widokiem na odre czyste ,zadbane i dobrze wyposażone . Śniadania bardzo smaczne. Tyle z plusów . Minus i gwiazdka mniej za Parking . Zjazd do parkingu bardzo stromy przy sportowych auta przyciera się przodem , miejsca parkingowe byly dobre jak w Polsce jezdziło się „maluchami” sa tak ciasne ze normalnym samochodem gdy nawet ma się szczęście stanąć na pare cm od sciany nie idzie wejść normalnie do samochodu . Druga sprawa ze parking jest za mały na ilość pokoi po 19:00 nie ma szans zeby znależć miejsce do zaparkowania !

  1. Izabela Hertel ★★★★★

    Mialam przyjemność gościć w hotelu w weekend i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Hotel jest położony idealnie dla osób, które chcą zwiedzać Wrocław. Do rynku dosłownie "rzut beretem". Piękny widok z okna ( polecam te pokoje, które mają widok na Odrę). Obsługa przemiła i dyskretna. Śniadania pyszne, mieliśmy ładną pogodę, więc jedliśmy z mężem na tarasie hotelowym. Zdecydowanie polecam i dziękuję za przemiły pobyt

  2. Zuzanna J. ★★★☆☆

    Hotel duży, pokoje przestronne i czyste. Lokalizacja bardzo dobra, z ładnym widokiem. Akurat nie mieliśmy szczęścia, żeby trafić na dobry humor pracownika recepcji. Byliśmy pół godziny przed check-in, pani nieuprzejmie odpowiedziała, że „zameldowanie za pół godziny”. Podobnie było z prośbą o pozostawienie bagażu. W temacie „proklienckiej” postawy, polskie hotelarstwo ma jeszcze dużo do nadrobienia.

  3. Denis Węglarz ★★★★★

    Bardzo ładny hotel z równie ładnym widokiem na rzekę oraz wysepki. Obsługa była profesjonalna oraz miła . Pokój również był bardzo ładny i zostało w nim zapewnione wszystko czego potrzeba ale niestety jest jeden problem doskwierający przez cały pobyt czyli słychać wszystko co się dzieje za drzwiami na korytarzu ale nie licząc tego cały hotel jak i jego lokalizacja jest świetna w wiele miejsc można dojechać odrazu wprost z hotelu.

  1. sasha horan ★★★★☆

    Przy zameldowaniu mieliśmy takie wrażenie, że recepcjonistki pracują tam za karę, potem strach spowodowała winda, która trzeszczała i hamowala mocno drgając, ale mieszkaliśmy w pokoju z przepieknym widokiem na Odrę. Również jesteśmy zadowoleni ze śniadania i opcji niedzielnego przepysznego obiadu za 59 zł, dodatkowo musimy pochwalić Panią kelnerkę za przemiłą i profesjonalną obsługę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel HP Park Plaza Wrocław?

Hotel HP Park Plaza Wrocław znajduje się przy Bolesława Drobnera 11-13, Śródmieście, 50-257 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel HP Park Plaza Wrocław?

Można skontaktować się z Hotel HP Park Plaza Wrocław pod numerem +48 713 208 450

Jak można dotrzeć do Hotel HP Park Plaza Wrocław?

Do Hotel HP Park Plaza Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements