Opinie

  1. Jolanta Kubasiewicz ★☆☆☆☆

    Lokalizacja super i to wszystkie plusy. Zdecydowanie nie polecam. Nigdy więcej.W pokoju pościel nie jest zmieniana, tylko ułożona poprawnie po poprzednich osobach. Stolik lepi się od brudu, podłoga nie widziała mopa z wodą od miesięcy. W szafie brud i kurz wręcz sam otwierał drzwi. W łazience ręczniki oczywiście w bardzo ciemnych kolorach, żeby nie było widać śladów użytkowania. Po interwencji, pani z recepcji poprosiła o sprzątanie kogoś z obsługi. Od nikogo z personelu nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Z takim podejściem do klienta jeszcze nigdy się nie spotkałam.

  2. Piotr Maciejewski ★★★★★

    To, że czysty, blisko i fajny to wszyscy piszą i się zgadzam. OBSŁUGA - przyjechałem w nocy, deszcz lał. Zapytałem gdzie mogę kupić coś do picia, czy są jakieś maszyny vendingowe. Nie było. Pan na recepcji ulitował się i dał mi wodę. Dziękuję. Takie zachowanie tworzy fantastyczne miejsca!!!

  3. Bruno Zachariasiewicz ★★★★★

    Klimatyczna odnowiona kamienica, miła i pomocna obsługa na recepcji, winda, czysty pokój, świetna lokalizacja niedaleko dworca, Rynku jak i innych miejsc do zwiedzania. Cena adekwatna do jakości. Polecam!

  1. Gab ★★☆☆☆

    Powiem wam że to najgorszy hotel w jakim byłam. Na zewnątrz wyglądało super. Recepcja przyjazna. Ale pokoje nas zawiodły. Napiszę w punktach. • Cały pokój pachniał chlorem a od tego bolała głowa • W prysznicu był grzyb • Łóżka była Skrzypiące i twarde • W nocy były pijaki i nie można było spać po nocach Jedynym plusem jest lokalizacja bo kilka minut i jesteś na starym rynku ALE WSZYSTKO MOŻECIE NAPRAWIĆ!!! Gabi

  2. Grzegorz Kosiński ★★★★★

    Bardzo przyjemny hotelik. Parking na terenie obiektu, winda, kilka kuchni, lodówki. Bardzo czysto, zarówno na korytarzach w kuchniach jak i pokojach. Dobre miejsce wypadowe właściwie do każdej lokalizacji. Jedynie jak ktoś nie jest przyzwyczajony do odgłosów ruchu miejskiego, to może mu trochę przeszkadzać z rana, ale tylko w pokojach od strony ulicy. Poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy jak najbardziej.

  3. Justynu ★★★★★

    Bardzo fajny hostel w dogodnej lokalizacji i z przemiłą obsługa. Plusem są aneksy kuchenne, w pełni wyposażone, więc można przygotować sobie posiłki. Pokoje są super, bardzo wygodne łóżka. Z uwag: jest to hostel i jest popularny jako miejsce noclegowe dla wycieczek szkolnych, więc jeśli ktoś potrzebuje ciszy i spokoju, to raczej polecam jakiś hotel. Tu trzeba liczyć się z tym, że będzie dużo głośnych grup, a także z tym, że ktoś z gości indywidualnych będzie np. smażył sobie przez 30 minut kiełbasę z cebulą o 22.00, a przez brak okapów będzie to odczuwalne w każdym pokoju:( Z plusów: możliwość zostawienia bagażu przez większą grupę już po wymeldowaniu: super opcja, dziękuję!

  1. Madzia ★★★★★

    Pokoje czyste, przyjemne miejsce na tani wypoczynek we Wrocławiu, blisko centrum, bardzo miła obsługa, polecam, byłam już dwa razy.

  2. TheTengelus ★★★★★

    Bardzo przyjemny hostel, w bardzo dobrej lokalizacji. Pokoje czyste, przestronne, dobrze wyposażone. Do tego niezła stylowa cegła. Miejsce do którego wracam kiedy odwiedzam Wrocław. Parking darmowy przy Samym lokalu. Obsługa uprzejma. Dostępna winda. Wyposażone kuchnie. 5 min do centrum z buta. Żabka pod nosem.

  3. Ewela ★★★★☆

    Szukaliśmy czegoś w przystępnej cenie, niedaleko centrum, aby nie dojeżdżać. Najbardziej przydatna była dla nas możliwość darmowego parkingu, aneksu kuchennego i prywatnej łazienki. Wszystko pięknie, ładnie, ale ściany niestety są tak cienkie, że słychać dosłownie wszystko z pokojów obok, również przez drzwi z korytarza. Okna troszkę nieszczelne ale ogrzewanie było ok. Pokój nieduży ale spokojnie wystarczył na kilka dni. No i te skrzypiące łóżka... pobyt ogólnie oceniam na mocne 4 i polecam tym, którzy chcą zatrzymać się na krótki czas blisko centrum.

  1. Kasia Deska ★★★★☆

    Pokój czysty, ciepły... aż za bardzo. Obsługa spoko. Wjazd na parking od strony ul. Bosaka. Dojazd do parkingu tragiczny ale sam parking w porządku i bezpłatny. Minus to materace sprężynowe... skrzypią przy najmniejszym ruchu. Nie są wygodne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vanilla Hostel Wrocław?

Vanilla Hostel Wrocław znajduje się przy Generała Romualda Traugutta 35, Krzyki, 50-416 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vanilla Hostel Wrocław?

Można skontaktować się z Vanilla Hostel Wrocław pod numerem +48 794 750 111

Jak można dotrzeć do Vanilla Hostel Wrocław?

Do Vanilla Hostel Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements