Przegląd katalogu
- 29 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 29 wyników
Przeglądaj agd w Bielany Wrocławskiu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 29 wyników w Bielany Wrocławskiu, Dolnośląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 9,273 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi w tym sklepie. Na ciepłe słowa zasługuje w szczególności pani Gabriela, która ma bardzo profesjonalne podejście do klienta i jest kompetentna. Doradziła nam jaki model odkurzacza najbardziej spełni nasze oczekiwania, wytłumaczyła różnice poszczególnych modeli, a także przedstawiła różne możliwość zastosowania końcówek. Mieliśmy też okazję przetestować interesujący nas model na miejscu w sklepie. Zakupu dokonałam wczoraj, więc niewiele mogę powiedzieć o samym modelu, ale myślę, że V12 został dobrany idealnie do moich potrzeb. Każdy, kto zastanawia się, czy kupić sprzęt przez Internet, czy też stacjonarnie to zdecydowanie polecam stacjonarnie, bo jakość zakupu jest zupełnie inna, szczególnie kiedy dotyczy tak kompetentnego podejścia jak w sklepie na Bielanach.”
“W tym sklepie obsługa jest niesamowicie miła. Chłopaki, jesteście po prostu świetni! Dziś otrzymałam prezent od Samsunga Galaxy Watch 7 i jestem bardzo mile zaskoczona. To po prostu miły szok!”
“Nie podzielę złych opinii o sklepie, ponieważ sama znalazłam się w sytuacji patowej związanej z wymianą lodówki Gorenje i okazało się, że pan Kamil kierownik sklepu sprawnie i skutecznie rozwiązał problem, na bieżąco informował o poszczególnych etapach reklamacji, szacun pozdrawiam”
“Przyszliśmy po telefon a wyszliśmy z iPadem i nowym telefonem. Pani Julia z cudowną aparycją wszystko wytłumaczyła nam bardzo jasno i klarownie :) Poinformowała nas o promocjach różnych ,opcjach dostępnych w salonie i był to nasz bardzo udany zakup :)na każde pytanie potrafiła nam odpowiedzieć i wszystko bardzo zrozumiale. Bardzo polecam zgłosić się do Pani Julii:)”
“Impreza na 340 osób a zespół to tylko dwie gitary akustyczne, miałem trochę wątpliwości, ale okazały się całkowicie nieuprawnione. Backstage porywał i oczarował salę. Różnorodny repertuar, super nagłośnienie, aktywne reagowanie na sygnały zgromadzonych gości. Część wyszła natychmiast tańczyć, część słuchała przy stolikach i rozmowy zamilkły. Entuzjastyczne oceny przy pytaniach czy się podobało. W przyszłym roku Panowie też u nas zagrają ... tylko oczywiście dłużej. Z czystym sercem polecam.”
“Polecam usługi audytu energetycznego. Audyt został przeprowadzony zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, profesjonalnie i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona z wyników oraz wskazówek dotyczących optymalizacji zużycia energii.”
“Miejsce troszkę ciężko znaleźć jeśli sie nie jest z okolic. Ale ogólnie bardzo spoko kontakt z obsługą sklepu. Jeśli trzeba to doradza i dobiorą najlepsze opcje.”
“Wszystko w porządku. Duży wybór narożników z pełnym wachlarzem modyfikacji. Obsługa w sklepie zaangażowana w proces wyboru mebli. Bardzo dobry kontakt. Długi czas realizacji usługi (ponad 12 tygodni), ale Panie z salonu jasno o tym informują. Dostawa z montażem celująco - szybko, sprawnie, czysto, dostawca zadzwonił w celu ustalenia terminu dostawy i na 15-20minut przed samą wizytą. Sam narożnik 10/10 - bardzo wygodny, obity tkaniną wysokiej jakości, uniwersalny, ładnie wygląda i idealnie pasuje do naszego salonu.”
“Kupowałem na tym stoisku prezent jakiś czas temu. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkich chętnym.”
“Szczerze polecam. Szeroki wybór kominków różnych marek, spora wiedza i doświadczenie, również z zakresu bardziej nowoczesnych rozwiązań jak np. urządzenia na pelet.”
“Nie tylko sprzedaż, ale i profesjonalna pomoc techniczna przed i po zakupach. Życzliwa i fachowa obsługa. Polecam!”
“Jestem bardzo zadowolny z maty, stosuję ją w pracy i w domu, służy wszystkim domownikom, działa rewelacyjnie na napięcia po całym dniu, gorąco polecam.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Załoga wie o czym mówi zwłaszcza kiedy dopytywaliśmy się z mężem o szczegóły działania towaru ,który zamierzaliśmy kupić . Miłe zaskoczenie zwłaszcza, że nie zawsze sprzedawcy w takich salonach mają wiedzę na temat towaru ,który sprzedają.. Polecam.”
“Piekne krzesła w przystepnej cenie. Od początku zamówienia pomagała nam Pani Agata, która pokazała produkty dostępne w sklepie stacjonarnym jak i pokazała jakie inne kolory są dostępne ale nie widoczne na wystawie. Kilka tygodniu później zdarzył się defekt na tapicerce na krześle z winy producenta i Pani Agata błyskawicznie rozpatrzyła reklamacje poprzez mail i zajęła się tematem dalej. Polecam z całego serca!”
“Obsługa zna się na rzeczy, doradzili mi przy wyborze DeWalta. Rabaty na plus — wróciłem szybko po kolejne narzędzia!”
“Biedronka – sklep na szczęście! Jak biedronka przynosi szczęście, tak ten sklep – radość codziennych zakupów. Wszystko poukładane, łatwo znaleźć, parking szeroki jak autostrada, a ceny? Lżejsze niż lot skrzydlatych kropek. Mamy szczęście, że mamy Biedronkę – codziennie!”
“Nie za duży sklep na szybkie zakupy. Towaru dużo, niektóry towar postawiony chaotycznie. Kupisz wszystko co potrzebujesz na śniadanie, obiad czy kolację. A także chemię, jedzenie dla kota i psa, a nawet dywan do domu (tygodniowy towar). Duży parking.”
“Fajnie, że jest tyle pięknych dań, więc nie trzeba daleko szukać. Nie zawsze jest otwarta, więc trzeba zrobić rezerwację.”
“Kupowałem laptopa w sklepie Media Expert na Bielanach Wrocławskich. Nie miałem już paragonu ani potwierdzenia z karty, znałem jedynie przybliżony termin zakupu. Panie z działu obsługi klienta wykazały się dużym zaangażowaniem i poświęciły czas, aby odnaleźć w systemie jakikolwiek dokument potwierdzający zakup. Dzięki temu otrzymałem kopię dowodu zakupu, a cały sprzęt został bez problemu przyjęty do reklamacji. Niestety nie pamiętam imiona Pań które pomogły załatwić temat, jedna z Pań była kasjerką w żółtym służbowym t-shirt, drugą Pani była prawdopodobnie kierownikiem zmiany/sklepu ubrana w czarna elegancka koszule i czarne spodnie; Sprawę załatwiałem 25 października w godzinach popołudniowych. Bardzo dziękuję za profesjonalną i życzliwą obsługę. Polecam ten sklep!”
“Jestem niesamowicie wdzięczna Panu Damianu. 3 razy dzwoniłam na infolinie RTV euro AGD i te 3 razy nikt nie mógł pomóc mi i całkowicie nie mieli więdzy o usługach tego sklepu, a Pan Damian szybko i bez problem rozwiązał problem. Daje pozytywną opinie tylko za prace Pana Damiana- on jest prawdziły specjalista!”
“Moze byc,miła obsługa doractwo na poziomie . profesjonalnego ..nie typu, a kup Pan. Polecam!”