Przegląd katalogu
- 3,671 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 3671 wyników
Przeglądaj restaurant w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,671 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,206,190 opinii i ocen.
“Zamawiałam przez Glovo trzy porcje makaronu i calzone z tego miejsca. Wszystko przyjechało na czas, ciepłe, dobrze zapakowane i smaczne. Tak, to nie są smaki najwyższej włoskiej kuchni — wszystko dość zwyczajne, ale przecież to nie jest lokal z pięcioma gwiazdkami Michelin. Mimo to jedzenie było dobre — na pewno nie zasługuje na oceny 1 czy 3, jak wielu tu pisze. Do tego jeszcze mają 50% rabaty dla prime i za to wszystko wydała 100zł! Nie rozumiem ludzi którzy piszą tutaj 1 do tego miejsca”
“Pozytywne zaskoczenie. Już nie jedną pizzę w życiu widziałem i mogę z czystym sumieniem napisać że: - nie jest tanio - jest smacznie - jest bardzo szybko (na miejscu) Składniki wydają się dość świeże a samo ciasto jest pulchne, dopieczone ale nie jest przypalone ani wysuszone. Jadłem kurkową. Mogę polecić.”
“Zamawialiśmy ostatnio już kilka razy ze Staroświeckiej Mokotów Dolna 41. Jestem bardzo wymagająca i muszę powiedzieć że kotlet schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną zawsze smakują tak samo doskonale. Ktoś kto to przygotowuje ma smak zdecydowanie! Poziom soli idealny, panierka bardzo dobra, smażone chyba na smalcu tak jak powinno być, a przynajmniej nie czuć przepalonego oleju, mięso świeże. Ziemniaki smaczne, nie czuć że zleżałę, kapusta ma także smak w punkt. Polecam gorąco przynajmniej aktualnie ktoś tam się naprawdę stara, bo ja na większość jedzenia zamawianego w sieci kręcę mocno nosem ;) a tu miłe zaskoczenie. Aż jestem zdziwiona że są tu tak niskie oceny.”
“Mniam Mniam u nas było party set "S". fajny pomysł pieczony z truskawką . Polecam !!!”
“Bardzo podobała mi się restauracja, jedzenie było bardzo smaczne, fajna i przyjemna obsługa”
“Bardzo się cieszę, że nie zniechęciła mnie średnia ocen. Zamówiłem 3 pozycje w stylu curry+naan i wszystkie były pyszne. Na pochwałę zasługują świeże chlebki oraz bardzo niski czas oczekiwania. Fakt, nie jest to najlepsze indyjskie jedzenie jakie jadłem, nie ma tutaj nic *niesamowitego*, ale biorąc pod uwagę cenę/autentyczność/atmosferę/czas obsługi to bezdyskusyjne 5 gwiazdek. Dziwią mnie słabe oceny. Może to przez kebab albo coś z dowozem? Ode mnie giga polecanko”
“Bardzo dobry kurczak w rozsądnej cenie, można śmiało odwiedzić, polecam!”
“Dobre zapiekanki. Ja jadłam tradycyjną czyli pieczarki i ser z ketchupem ostrym. Smakowała mi zrobiona na bagietce- lekka, chrupiąca. Polecam.”
“Pyszne lody. Dużo fajnych smaków, częsta rotacja. Idealna proporcja owocowych i czekoladopochodnych. Lokal niestety niebezpiecznie blisko, więc dużo za często tam trafiam. Ceny bardzo przystępne, porcje duże. Dodatkowym plusem są leżaki wystawione przed wejściem, dzięki czemu można się miło zrelaksować na słońcu. Polecam i pewnie zaraz znowu się tam pojawię...”
“Świetne miejsce na słodką przerwę! Lody są przepyszne, naturalne i zawsze świeże. Rurki z kremem- mistrzostwo świata, chrupiące i delikatne w środku. Obsługa niezwykle miła i uśmiechnięta, dzięki czemu aż chce się tu wracać.”
“Kurczak smaczny, co prawda brałam łagodny ale i tak jest troche ostry. Frytki jakby nie obrane, ale zakładam że tak jest specjalnie. Są bardzo smaczne. Na zamówienie czekaliśmy do 10 minut.”
“English Breakfast bardzo sycące, kawa latte perfekcyjna, obsługa z uśmiechem, bardzo sympatyczna, drzwi skrzypią, ale może tak ma być jako klimat, nie wiem. Czysto, smacznie, z uśmiechem. Zasłużone 5 gwiazd.”
“Jedliśmy tu tylko BBQ burgery z bekonem. Smaczne mięso, dobra bułka ( zapomniałem zapytać czy sami robią - jest takim bardziej chlebkiem czy ciabattą niż typowa bułką do burgerów ). Bardzo smakowały mi tu frytki ( czuć było dobry tłuszcz na którym były smażone). Mają też fajne pszeniczne piwo. Polecam”
“Zapiekanki pyszne. Klimat miejsca super. Jedyne co to mogłoby być ciut taniej. Polecam.”
“Moim zdaniem najlepsza szakszuka w okolicy. Skorzystałam że śniadaniowego menu w grudniu. Wnętrze bardzo przytulne i pięknie przystrojone na święta. Kameralnie i ciepło. Obsługa wita nas od progu z uśmiechem. Wyjątkowo świeże składniki. Jajka zrobione w punkt.”
“Bardzo fajne menu na #RestaurantWeek! Menu A Przystawka: Camembert zapiekany z karmelizowanymi orzechami, żurawiną i bagietką Danie główne: Ravioli z kremem serowym i łososiem w delikatnym sosie śmietanowym Deser: Gruszka gotowana w winie z lodami waniliowymi Menu B Przystawka: Soczyste skrzydełka Missisipi BBQ z sezamem Danie główne: Wołowe żebra z sosem demi-glace z puree ziemniaczanym z delikatną nutą trufli Deser: Gruszka gotowana w winie z lodami waniliowymi Jeżeli by deser był różny w A i B, to w ogóle bajka by była! Ale nie narzekam, ponieważ wszystko smakowało fantastycznie! Pan Kelner był bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Widziałam, jak serwują firmowy burger, i na 100% wrócę po niego.”
“Najlepsza obsługa ever! Dziekuje za wszystkie karaoke”
“Drugi raz w przeciągu miesiąca tutaj jem i jestem zachwycony. Poziom obsługi i burgerów top of the top. Pan Kamil robi świetną robotę. Już myślałem, że burgery odchodzą do lamusa bo są coraz gorszej jakości, a tu taka niespodzianka. Z czystym sercem polecam.”
“Z całego serca polecam przytulną, lokalną restauracje 4 Pory Smaków shop & lunch bar! Mieszkam na Wilanowie od kilku lat, moge śmiało powiedzieć że tak dobrej jakości jedzenia nie znalazłam na całym osiedlu, tylko tutaj w tej restauracji! wszystkie dania 10/10,obsługa 10/10 :)”
“Profesjonalna obsługa, ekspres po naprawie śmiga jak nowy.”
“Fajny Brytyjski klimat. Większość gości to anglicy nawet Pani za barem mówi po angielsku. Piwo i frytki bardzo dobre”
“Opinie tej restauracji jest dziwne, dla jednych wszystko smakuje, ale niektórych na zwrot. Ale dla mnie to jest najlepsza restauracja, obsługa na 5 gwiazdek, jedzenie i atmosfera są takie, jak naprawdę pojechałaś do Stambułu.❤️❤️❤️❤️”
“Fajna knajpka z bardzo dobrymi piwami. Obsługa nawet ok. Zamawiamy przy barze i tam też odbieramy jedzenie. Płatność kartą lub gotówką. Ceny nie należą do najniższych ale czasem można sobie pozwolić. Restauracja ma też oferty na lunch od poniedziałku do piątku w godz 12.00 - 16.00 oraz menu śniadaniowe.”
“Jedzenie bardzo smaczne, polecam udon z kurczakiem, smak bomba. Co do czystości to faktycznie mogłoby być zdecydowanie lepiej ale to do przeżycia biorąc pod uwagę jakość dań.”
“Super jedzenie, szybka dostawa.”
“Bardzo smaczny obiad: zupa pomidorowa z ryżem, sznycel z kurczaka z ziemniakami i zestawem surówek, kompot. Wszystko świeże. Przemiła obsługa. Polecam!”
“Zrobiliście mi dziś dzień samym opakowaniem, dzięki :) Burger i frytki bardzo dobre, na pewno zamówię ponownie w przyszłości!”