Przegląd katalogu
- 3,669 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 3669 wyników
Przeglądaj restaurant w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,669 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 3,205,274 opinii i ocen.
“Super miejsce dla wszystkich sympatyków pszczół i wszystkiego co z nim związane, czyli produkcją miodu, życiem pszczół, pracą w pracowni i wyrobem różnych produktów np. Świeczek. Można również zapisać się na kursy pszczelarskie różnego poziomu. Polecam każdemu kogo choć trochę interesuje temat produkcji miodu”
“Bardzo pysznie sushi i śniadania miłe kelnerzy i atmosfera”
“Bardzo smaczna pizza i tiramisu ! Właściciel nie skąpi na składnikach. Poza Parmą polecam także 4sery. W 15-20 minut 3 osoby dostały świeżo przygotowaną (na własnych oczach ) pizzę . Polecam !”
“Wspaniały hummus, przepyszne falafele, doskonały ful i wiele innych pyszności. Na miejscu również sklepik z przyprawami, arabską kawą, oliwkami czy suszonymi owocami. Przesympatyczna obsługa. Będę wracać.”
“Wspaniale miejsce, wróciłem ostatnio tutaj i niestety byłem trochę problematycznym klientem ze względu na zdrowie. Niesamowite jest to jak mnie przyjęliście, Pan Kucharz specjalnie do mnie podszedł i ustalił co mogę jeść a czego nie. Przygotował dla mnie potrawę spoza menu bym nie musiał się niczym martwić, tak rewelacyjnej obsługi nie spotkałem chyba nigdzie a nie ukrywam, że staram się podróżować po świecie i próbować wszędzie jedzenia w restauracjach. Podsumowując, bardzo polecam to wspaniałe miejsce i jeszcze raz dziękuję za przepyszne danie.”
“Pyszne jedzenie i świetna obsługa! Himalaya Anin to jedno z najlepszych miejsc na kuchnię indyjską i nepalską w Warszawie, szczególnie w okolicy Anina i Wawra. Jadłem Tikka Masalę i Momo – wszystko świeże, aromatyczne i dobrze doprawione. Lokal czysty, z przyjemną atmosferą. Polecam każdemu, kto szuka autentycznych smaków Azji w tej części miasta.”
“Słodkości były naprawdę przepyszne – każdy deser zachwycał smakiem, a do tego były pięknie udekorowane. Widać ogromne zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Zdecydowanie polecam!”
“Pierwszy raz piłam kombuchę, która naprawdę mi smakuje. Nie za kwaśna, taka… dobrze zrobiona.”
“Bardzo polecam to miejsce!!! Organizowałam tam przyjęcie rodzinne i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jedzenie bardzo smaczne, dobrze przyprawione, aromatyczne i przepięknie podane. Osobiście polecam krem z borowików, makaron z pesto pistacjowym, krewetkami i suszonymi pomidorami. Porcje makaronòw bardzo duże, spokojnie dla dwòch osòb. Tort również bardzo smaczny (taki nie za słodki), starannie udekorowany, dobrze nasączony biszkopt i świeże owoce.”
“To zdecydowanie najlepszy falafel w Warszawie i okolicach. Nie, nie przesadzam, uwielbiam tę kuchnię i szukam różnych knajpek w całej stolicy, więc mam porównanie. Szczególne wyróżnienie za: - świeżość i jakość składników - przesympatycznego właściciela (serdeczne pozdrowienia) - szybkość podania - wyśmienity smak Polecam!!!”
“Pyszne jedzene gotowane na miejscu ( widać kuchnie) , ceny nie wygórowane do ok 40 zł. Wspaniały klimat miejsca ! Prawdziwy Egipcjanin gotuje, muzyka również egipska, dodatki wszystko przemyślane! Można zasiąść przy stole lub na dywanie przy małym stoliku. Właściciel przemiły i uroczystości, rozmowny. Właściciel ma napis na koszulce , nie mam klientów, mam przyjaciół" jest ideaona kwintenswncją klimatu tego miejsca. Polecam !”
“Nie wiedziałam, że mam obok domu tak pyszne miejsce! Hummus jest doskonały, kremowy i bardzo dobry. Wzięłam na wynos. Dostałam ciastko w prezencie ♥️ Polecam tu zjeść! Będę próbować kolejnych pozycji :)”
“Świetne jedzenie. Jeżeli ktoś lubi kuchnie indyjska nie zawiedzie sie. Zdecydowanie polecam.”
“Trafiliśmy w to miejsce sugerując się opiniami z google i się nie zawiedliśmy. Przepyszne domowe jedzenie, porcje duże, cena jak na Warszawę bardzo przystępna i bardzo miła obsługa. Bardzo polecam. Chętnie wrócimy przy najbliższej okazji bo jest naprawdę smacznie.”
“KAFANA Montenegro to wyjątkowy zakątek, w którym poczujesz się jak u siebie w domu. Lokal jest bardzo kameralny – kilka stolików gwarantuje, że rezerwacja jest konieczna, ale dzięki temu każda wizyta nabiera osobistego charakteru. Szef kuchni, pochodzący z Czarnogóry, wkłada całe serce i pasję w przygotowywanie dań. Korzysta z najwyższej jakości mięs, a potrawy są subtelnie doprawione, by wydobyć naturalny smak składników – jagnięcina była soczysta i delikatna, jakiej jeszcze nie miałam okazji spróbować. Obsługa zasługuje na szczególne wyróżnienie – serdeczna i pełna entuzjazmu, chętnie opowiada o tajnikach przygotowania potraw, wyborze win oraz historii lokalu. Rozmowa z właścicielem dodaje miejscu niepowtarzalnego klimatu i sprawia, że czujesz się naprawdę wyjątkowo. Gorąco polecam KAFANA Montenegro – idealne miejsce dla miłośników dobrej kuchni i przyjaznej atmosfery.”
“Długo szukaliśmy w okolicy ramenu, który byłby smaczny a nie smakował jak woda z kostką rosołową. Po odwiedzeniu prawie wszystkich miejsc serwujących ramen (przez Pruszków, Babice, Błonie) w końcu trafiliśmy na Szopik Ramen. Wielkie zaskoczenie, ramen przepyszny, treściwy, gęsty, aromatyczny, jajko idealnie zamarynowane, boczek idealnie przygotowany, makaron zrobiony perfect. Słowem nie ma się do czego przyczepić! Formuła tylko na wynos również jest ciekawym pomysłem... "poskładanie" wszystkich składników w całość w domu nie stanowi żadnego problemu (załączona instrukcja bardzo czytelna), i już możemy cieszyć się pyszną miską. Wiem jedno, Szopik Ramen zyskał stałych klientów :)”
“Absolutnie zasłużone 5 gwiazdek. Wszystkie kawałki piękne i pyszne. Szybka realizacja. Polecam”
“Najlepszy ramen w Warszawie. Zjadłam drobiowy (chicken shio paitan) i od pierwszego siorbnięcia padłam. Smak wyrazisty, nie za ostry, nie za mdły; makaron idealnie ugotowany; mięso smaczne i miękkie; jajeczko nie za płynne, nie za ścięte, dla mnie całość petarda. Smakowało tak, jak rameny, które jadłam w Japonii. Na pewno zagoszczę w Shoyo na spróbowanie kolejnego ramenu. Lokal mikro, ale można też rozwalić się przy stolikach na dworze. Panowie z obsługi sympatyczni i szybko podają tę ambrozję. Polecam mocno!”
“Pizza neapolitańska najlepsza jaką jadłem, a jadłem wiele. Za każdym razem pyszna, jak widać na zdjęciach. Gotowa w 5 min. Właściciel bardzo sympatyczny.”
“Bardzo dobre wege jedzenie w centrum. Lokal mały ale przytulny, miła obsługa i zawsze pyszne jedzenie. Polecam:)”
“Rewelacyjne sushi o doskonałej jakości, a w każdym kawałku jest bardzo dużo ryby. Jedliśmy Tatara z łososia i tuńczyka oraz kilka rolek. Wszystko świetne, piękne podane, a do tego obsługa bardzo miła, uprzejma i nienachalna. Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę.”
“Najlepszy hotel w Warszawie, wszystko tutaj jest dopieszczone. Od niesamowicie profesjonalnej i uprzejmej obsługi, wybitne śniadania, piękne pokoje, genialnie zaopatrzony bar czy lokalizacji niemal wprost naprzeciw Pałacu Prezydenckiego. Ceny w pełni odzwierciedlają standard tego hotelu, do którego aż chce się wracać. Serdecznie polecam, ciężko o lepszy standard w Polsce, czy Europie Wschodniej.”
“Pizza od Włochów, po włosku z włoską muzyczką w tle. Pyszne i bez zadecia, malutkie z klimetem miejsce ale warto tu wpaść. 4 stoliki wewnątrz ale uwijają się jak mróweczki wiec warto poczekać. Bardzo smaczna pizza, kawka, i soczek... idealne po np. niedIelnym spacerku. polecam.”
“Lokal spotkany na spacerze. Lokal malutki typowo na wynos lub dostawa. Widać że mają ogromny ruch. Zamówione zrealizowane w 20 minut. Trzy różne pizze. Pizza Prosciutto Crudo z rukolą jakoś słodka nie wiem czy tak ma być. Pizza Pepperoni nie zachwyciła. Pizza Sopressa najbardziej zasługująca na pochwałę.”
“Bardzo dobre sushi. Miła obsługa, a sushi na prawdę na mega wysokim poziomie. Wszystko świeże i bardzo dobre. Jedne z lepszych jakie jadłam w Warszawie.”
“Dzień dobry Ja i moja rodzina zawsze kupujemy tu pierogi z mięsem i serniki - bardzo, bardzo smaczne! Dziś po raz pierwszy spróbowaliśmy mieszanki mięsno-grzybowej - super, bardzo nam smakowało!!! Dziewczyny, które pracują, są grzeczne i przyjazne! ! ! Polecam!!!”
“Jadłem kurczaki z rożna w wielu miejscach ale ten w Kaczej Nodze pozostawia wszystkich w tyle. Mięsko świeżutkie aromatyczne. Sosy czosnkowy i żurawinowy to bajka. Właściciel to niesamowicie pozytywny człowiek. Dużo zdrówka dla Pana i proszę dalej przekładać swój kulinarny kunszt na talerz konsumenta. Na pewno wrócę skosztować innych na pewno równie smacznych dań.”
“Zdecydowanie najlepszy i najbardziej zróżnicowany burger na całym Bemowie :) Jestem mega fanem ostrych burgerów i testuje wszystkie lokale które oferują takie pozycje wśród burgerów. Nagą Jolka jest takim burgerem o średniej mocy który będzie pasowało większości kubków smakowych ;) Natomiast Pan Lucyfer to najwyższa półka, jeszcze nigdy nie jadłem tak ostrego burgera :D Sos z krwi Szatana i papryczka Carolina Reaper powoduje że musisz mieć pod ręką przynajmniej litr mleka :D Wszystko na świeżych, super smacznych składnikach. Regularnie tam wracam!”
“Bardzo miłe wnętrze, nowoczesne, nieprzesadzone, ale też nie chłodne. Elegancko zastawione stoliki. Jedzenie smaczne. Super, że w menu są sezonowe potrawy. Można by się przyczepić do lekko słonej ryby, ale lava cake niweluje wszelkie niedostatki. Sposób podania na najwyższym poziomie! Ode mnie duży plus za zgodę na wejście z psem. Przed restauracją kilka miejsc parkingowych.”
“Mieliśmy przyjemność organizować w tej restauracji przyjęcie z okazji chrzcin i z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalizmu, smacznej kuchni i ciepłej atmosfery. Wszystko było perfekcyjnie przygotowane a dania pyszne. Dzięki doświadczeniu właściciela nie musieliśmy się o nic martwić – wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z ustaleniami. W trakcie całego przyjęcia panowała rodzinna, serdeczna atmosfera, a obsługa była uprzejma, uśmiechnięta i bardzo pomocna. Goście byli zachwyceni zarówno smakiem potraw, jak i ogólną organizacją imprezy. To miejsce zdecydowanie wyróżnia się podejściem do klienta i dbałością o szczegóły. Z całego serca polecamy – z pewnością wrócimy tu przy kolejnej okazji!”