Opinie

  1. Marcin Prochniak ★☆☆☆☆

    Zamówienie poprzez aplikację w dostawie, długi czas dostawy, jedzenie słabo zapakowane (część zupy wylądowała na dnie papierowej torby). Zadziwiająca nazwa dania: makaron z kurczakiem. Ja pod tą pozycją dostałem makaron z kurczakiem pięć smaków tzn. makaron z kurczakiem 5 kawałków. Następnym razem na pewno nie skorzystam

  2. EricDeVonso ★★★☆☆

    Jedliśmy z żoną w lokalu. Niestety intensywnie czuć zapachy kuchni w całej knajpie. ( Nie mówię tutaj o zapachach pobudzających apetyt). Z czystością również średnio. Zamówiliśmy zupę - bez szału, żona nie dojadła. Przystawka "krokiety wiosenne nie dla jaroszy" nigdy nie byłem orłem z polskiego więc i tym razem nie miałem pojęcia co autor miał na myśli. Wieprzowina ( chyba poszatkowana szynka?) zawinięta w papier ryżowy wrzucona do głębokiego tłuszczu. I to właśnie tyle tej wiosny. :). Danie główne - chrupiący kurczak pomarańczowy z ananasem. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń smakowych ale zawsze jest jakieś ale, dodatki ( takie jak ryż czy sałatka) trzeba zamówić osobno o czym zapomniała wspomnieć Pani kelnerka, ale zrekompensowała się szybkim ich przyniesieniem więc mogliśmy zjeść całość nadal ciepłą. Ceny przystępne.

  3. Dariusz Foryś ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa. Szczerze polecam!

  1. Witold Litwin ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, spore porcje, miła obsługa, szybko wydany posiłek. Polecam!

  2. Michał Świnoga ★★☆☆☆

    Pol roku temu byłem zadowolony z zamówienia na wynos dzisiaj spadek pod każdym kątem. Porcja znacznie mniejsza (a i tak za około 20zl jest bez ryżu i surówki), tona cebuli, sosu brak, bardzo wyraźne pogorszenie.

  3. Danek Dzbanek ★★★☆☆

    Mocne trzy gwiazdki. Kuchnia chińska dla mniej zorientowanych w temacie. Jedna gwiazdka odjęta za słabą wentylację. Ubrania pi wyjściu z restauracji przesiąknięte zapachem tłuszczu.

  1. Daniel Daniel ★★★☆☆

    Mocne trzy gwiazdki. Kuchnia chińska dla mniej zorientowanych w temacie. Jedna gwiazdka odjęta za słabą wentylację. Ubrania pi wyjściu z restauracji przesiąknięte zapachem tłuszczu.

  2. Damian Gwistka ★★★★★

    Restauracja bardzo dobra miła obsługa i szybko przygotowane dania szybka dostawa w miarę możliwości na drodze polecam Tą restauracje do spotkań biznesowych bardzo smaczne lunch

  3. Ivona Angelika R ★★★★★

    Pycha. Jak ludzie mogą porównywać taniego chińczyka z tą restauracją. Za drogo? Dobre jedzenie kosztuje, takiego jedzenia nie sprzedaje się za 5 złoty! Ciastko smakowało plastikiem??? Nie je się ciastka z wróżbą! Dawno nie jadłam dobrej chińszczyzny odkąd Wook się zepsuł. A tu odnalazłam moje ulubione smaki oraz odkryłam nowe, lepsze. Chrupiący kurczak i smażone jabłko to niebo w gębie. Zupa won ton czy springrollsy też ok. Bardzo mili właściciele, azjaci, podczas naszej wizyty sami zasiedli do posiłku. Czuć że to kuchnia przygotowywana z sercem. Prawdziwa. Nie byle fast food. Lunch można zjeść w korzystnej cenie. Polecam znającym się na dobrej kuchni!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Maska Bistro & Restaurant?

Maska Bistro & Restaurant znajduje się przy Krochmalna 2, Wola, 00-864 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Maska Bistro & Restaurant?

Można skontaktować się z Maska Bistro & Restaurant pod numerem +48 698 551 888

Jak można dotrzeć do Maska Bistro & Restaurant?

Do Maska Bistro & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements