Zamówienie poprzez aplikację w dostawie, długi czas dostawy, jedzenie słabo zapakowane (część zupy wylądowała na dnie papierowej torby). Zadziwiająca nazwa dania: makaron z kurczakiem. Ja pod tą pozycją dostałem makaron z kurczakiem pięć smaków tzn. makaron z kurczakiem 5 kawałków. Następnym razem na pewno nie skorzystam
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Prochniak ★☆☆☆☆
-
EricDeVonso ★★★☆☆
Jedliśmy z żoną w lokalu. Niestety intensywnie czuć zapachy kuchni w całej knajpie. ( Nie mówię tutaj o zapachach pobudzających apetyt). Z czystością również średnio. Zamówiliśmy zupę - bez szału, żona nie dojadła. Przystawka "krokiety wiosenne nie dla jaroszy" nigdy nie byłem orłem z polskiego więc i tym razem nie miałem pojęcia co autor miał na myśli. Wieprzowina ( chyba poszatkowana szynka?) zawinięta w papier ryżowy wrzucona do głębokiego tłuszczu. I to właśnie tyle tej wiosny. :). Danie główne - chrupiący kurczak pomarańczowy z ananasem. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń smakowych ale zawsze jest jakieś ale, dodatki ( takie jak ryż czy sałatka) trzeba zamówić osobno o czym zapomniała wspomnieć Pani kelnerka, ale zrekompensowała się szybkim ich przyniesieniem więc mogliśmy zjeść całość nadal ciepłą. Ceny przystępne.
-
Dariusz Foryś ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie i sympatyczna obsługa. Szczerze polecam!
-
Witold Litwin ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie, spore porcje, miła obsługa, szybko wydany posiłek. Polecam!
-
Michał Świnoga ★★☆☆☆
Pol roku temu byłem zadowolony z zamówienia na wynos dzisiaj spadek pod każdym kątem. Porcja znacznie mniejsza (a i tak za około 20zl jest bez ryżu i surówki), tona cebuli, sosu brak, bardzo wyraźne pogorszenie.
-
Danek Dzbanek ★★★☆☆
Mocne trzy gwiazdki. Kuchnia chińska dla mniej zorientowanych w temacie. Jedna gwiazdka odjęta za słabą wentylację. Ubrania pi wyjściu z restauracji przesiąknięte zapachem tłuszczu.
-
Daniel Daniel ★★★☆☆
Mocne trzy gwiazdki. Kuchnia chińska dla mniej zorientowanych w temacie. Jedna gwiazdka odjęta za słabą wentylację. Ubrania pi wyjściu z restauracji przesiąknięte zapachem tłuszczu.
-
Damian Gwistka ★★★★★
Restauracja bardzo dobra miła obsługa i szybko przygotowane dania szybka dostawa w miarę możliwości na drodze polecam Tą restauracje do spotkań biznesowych bardzo smaczne lunch
-
Ivona Angelika R ★★★★★
Pycha. Jak ludzie mogą porównywać taniego chińczyka z tą restauracją. Za drogo? Dobre jedzenie kosztuje, takiego jedzenia nie sprzedaje się za 5 złoty! Ciastko smakowało plastikiem??? Nie je się ciastka z wróżbą! Dawno nie jadłam dobrej chińszczyzny odkąd Wook się zepsuł. A tu odnalazłam moje ulubione smaki oraz odkryłam nowe, lepsze. Chrupiący kurczak i smażone jabłko to niebo w gębie. Zupa won ton czy springrollsy też ok. Bardzo mili właściciele, azjaci, podczas naszej wizyty sami zasiedli do posiłku. Czuć że to kuchnia przygotowywana z sercem. Prawdziwa. Nie byle fast food. Lunch można zjeść w korzystnej cenie. Polecam znającym się na dobrej kuchni!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Maska Bistro & Restaurant?
Maska Bistro & Restaurant znajduje się przy Krochmalna 2, Wola, 00-864 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Maska Bistro & Restaurant?
Można skontaktować się z Maska Bistro & Restaurant pod numerem +48 698 551 888
Jak można dotrzeć do Maska Bistro & Restaurant?
Do Maska Bistro & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku