Opinie

  1. Zbigniew ★★★★★

    Pizza smaczna , sosy też (polecam bazyliowy) . Ciasto dobrze wypieczone ale nie wysuszone . Duża ilość składników. Nieprzesolone. Zamawiałem z odbiorem własnym, otrzymałem pizzę gorącą i aromatyczną, nie musiałem czekać. Ceny przystępne. Miła obsługa oraz duże zaangażowanie całego zespołu . Kupuję tutaj pizzę kilka razy w roku, zauważyłem wyraźną poprawę jakości

  2. Adrian Malinowski ★★★★★

    Pozytywne zaskoczenie. Już nie jedną pizzę w życiu widziałem i mogę z czystym sumieniem napisać że: - nie jest tanio - jest smacznie - jest bardzo szybko (na miejscu) Składniki wydają się dość świeże a samo ciasto jest pulchne, dopieczone ale nie jest przypalone ani wysuszone. Jadłem kurkową. Mogę polecić.

  3. Filip Wodyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam zamawiać z tej pseudorestauracji. Pizza gumiasta sosów brak, ,,frytki'' surowe.

  1. Fabian J ★★★☆☆

    Nie rozumiem dlaczego nagminnie powtarza się zbyt mała ilość sosów w stosunku do zamówienia. Zamawiasz jeden, nie dostajesz żadnego. Zamawiasz cztery, dostajesz trzy. I tak w kółko.. Może warto zainwestować w liczydło. Czas dostawy 2h to też trochę przesada.

  2. Mariusz Jot ★☆☆☆☆

    W dniu wczorajszym dostałem do zamówienia od was colę (zdjęcie w załączniku). Nie zwróciłem uwagi na termin ważności, ale edycja świąteczna w czerwcu powinna mi dać do myślenia, zanim wypiłem połowę butelki. Prawdopodobnie przez to miałem nieźle problemy na wieczór. Nie zwalam na pizzę, bo była niezła, ale przeterminowane produkty powinno się utylizować, a nie robić z tego promocje do zamówienia.

  3. Tomasz Pse ★☆☆☆☆

    Pizza zamiwona o 13:34 dostarczona 15:45 i to w weekend gdy nie ma korków. Po godzinie od zamówienia po telefonie do lokalu usłyszałem od pracownika ze wschodnim akcentem, że "pizza już wyszła z pieca i wyjedzą do mnie", po czym czekałem na nią ponad godzinę. Google mapa pokazuje dojazd autem w 10 min. Odradzam zamawianie, tragedia i jest oszukują ze juz wyjechał dostawca. Wystarczyło powiedzieć od razu jaki jest czas dostawy. A sama pizza wiadomo jak to z sieciowy czyli bez szału :(

  1. Weronika Weronika ★★★★★

    Muszę przyznać, że uwielbiam to miejsce. Odkąd stery przejął nowy właściciel, pizza jest przepyszna. Na wyróżnienie zasługują świeże składniki i przepyszne dodatki. Najbardziej urzekła mnie rodzinna atmosfera w lokalu, już dawno nie byłam w tak przyjaznym miejscu. Ostatnio zamawiałam pizzę z dowozem, oczywiście dostawa była bardzo szybka i jedzenie na 6 z +, co ważniejsze dawno nie miałam przyjemności odbierać jedzenia od dostawcy, który lubi swoją pracę i emanuje tym całym sobą. Z czystym sumieniem polecam!

  2. Grzybiarz z Lasu ★☆☆☆☆

    Ten lokal to jest jakieś nieporozumienie. Dzisiaj zrezygnowałem z waszego zamówienia bo doliczacie jako jedyna pizzeria w okolicy jakaś opłatę świąteczna, która nie jest widoczna przy składaniu zamówienia przez stronę. To jest jawne oszukiwanie. Nie dość że jesteście najgorsza pizzeria w okolicy i macie bardzo słabe opinie to jeszcze robicie takie rzeczy. A potem dziwić się że ludzie wylewają na was negatywne komentarze prawda?

  3. Piotr Grzeszyk ★☆☆☆☆

    dostawa ponad 2 godziny Pizza zimna nie jadalna

  1. Ewelina Prus ★★★★★

    Całą rodziną polecamy Telepizze w Ursusie. Dostawa 10/10 i szybko i gorąco. Pizza rewelacja, z reszta co widać na zdjęciu. Pizza rollsy- bardzo ciekawy pimy od telepizzy na przekąskę. Zachęcam sąsiadów do spróbowania czegoś z telepizzy ;) nie wiem skąd czasami słyszy się negatywne opinie na ich temat- widać, ze angażują się w swoją prace. Ja się nigdy nie zawiodłam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Telepizza - ul.Rakietników 52?

Telepizza - ul.Rakietników 52 znajduje się przy Rakietników 52, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Telepizza - ul.Rakietników 52?

Można skontaktować się z Telepizza - ul.Rakietników 52 pod numerem +48 228 676 751

Jak można dotrzeć do Telepizza - ul.Rakietników 52?

Do Telepizza - ul.Rakietników 52 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements