Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Dzień dobry! Chciałem się podzielić wrażeniami z ostatniej wizyty. Pokeball z łososiem był absolutnie rewelacyjny! Smaki idealnie się komponowały, a świeżość składników była wyczuwalna w każdym kęsie. Dodatki świetnie dopełniały danie, a sos nie przytłaczał głównego smaku ryby. Całość była przygotowana bardzo estetycznie i podana w przyjemnej oprawie. Naprawdę widać dbałość o szczegóły i wysoką jakość produktów. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni świeże i smaczne jedzenie. Na pewno wrócę po kolejną porcję!””
“zamówiliśmy i wszytsko dotarło i było pyszne, szczególnie krewetki smażone w sushi! polecam”
“Jadłem tam nie raz i nie dwa. Smacznie i niedrogo, jedzenie zawsze gorące. Zawsze chętnie tam wracam. Polecam!”
“Zadowolony i uśmiechnięty Pan dostarczający jedzenie poprosił o wystawienie opinii. Z reguły tego nie robię ale burger i fryty były tak pyszne że napewno nie było to nasze ostatnie zamówienie z OBE. Chyba mogę napisać że był to jeden z lepszych burgerów jakie jadłem. Polecam!!! ps. Przepraszam dostawcę za brak napiwku, następnym razem nadrobimy :)”
“W dniu 24.09.2024 byliśmy w Płockim ZOO wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku nad Wisłą. Po zwiedzeniu Zoo skorzystaliśmy z BARU przy wejściu. Bardzo miła obsługa, pyszne i świeże jedzenie, super atmosfera. Wszyscy wyszli z pełnymi brzuszkami. Jedliśmy frytki i stripsy. Bardzo polecamy to miejsce.”
“Stały klient przez wiele lat od 2016 roku. 100% zadowolenia. Super obsługa i super oferta. Klienci którzy mają inną opinię najprawdopodobniej nie rozumieją, że błędy się zdarzają i zawsze można to było z tą Restauracją ustalić. Dziękuję za każdą mega-dobrą pizzę, którą u Was zjadłem.”
“Kebab git o wiele lepszy niż shorma, i nie nie jest to samo, jest to inny kebab więc proszę nie słuchać się pana Jana z poniższych komentarzy, fakt nie jest to aż tak inne ale wcale nie to samo, obsługa git da się porozmawiać i pośmiać, sosy git, najlepiej tutaj kurczak niżeli wołowina, tortilla jedna z lepszych w pionkach.”
“Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Duże porcje, w przyjemnych cenach i co najważniejsze pyszne. Dziękuję bardzo, miło będzie wrócić. Polecam.”
“Restauracja położona w dogodnej lokalizacji, nieopodal metra Dworzec Wileński. Wewnątrz dużo stolików, sala do tańca z muzyką na żywo. Menu pełne, konkretne, a dania smaczne i pożywne. Obsługa mila i rzeczowa. Fajny klimat, można poczuć się jak u siebie :) Polecam pizzę firmową tzw. jagiellońską.”
“Najbardziej dopieszczony składnikami kebab w okolicy. To wszystko w rozsądnej cenie - na zdjęciu Kapsalon za 19 zł.”
“Polecam wszystkim pierogi z mięsem. Pyszne i naprawdę z mięsem. Dużo farszu, bardzo dobrze doprawionego. Smacznego:)”
“Serdecznie polecam bar mleczny. Bardzo miła i elastyczna obsługa. Jedzenie świeżo przygotowane i w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam na imprezy zamknięte i nie tylko!!!”
“Pierogi dobrej jakości. Świeże . Dzisiaj zakupiłam ze szpinakiem. Mimo obaw o doprawienie, nie zawiodłam się. Smak wyraźny co jest ważne przy szpinaku. Polecam - ceny naprawdę atrakcyjne.”
“Kupiłem mrożone pierogi. Były bardzo dobre.”
“Sushi bardzo dobre, cena przystępna. Polecam.”
“Wpadłem na szybką zupę i polecam strogonof super polecam”
“Kebab idealny. Dawno nie trafilem na kebqba ktory jest dobrze opiecziny, ma smacxne miesa i nir cieknie sosami po rece. Polecam !”
“Widząc dużo słabych opinii postanowiłem podrzucić też swoją, dobrą. Bywam tu średnio raz w tygodniu ok kilku lat. Próbowałem kilku dań ale nic nie pobiło pozycji 46. Kurczak po wietnamsku. Jak dla mnie koniecznie trzeba poprosić o makaron zamiast ryżu (wymiana za darmo). Może inne dania nie dowożą ale to jest wybitne (wg mnie) :-)”
“Bar wewnątrz pasażu handlowego. Kilka stolików w ogrodzonej przestrzeni. Zamówiona ryba w curry, ku mojemu zdziwieniu bardzo smaczna, a procja duza. Ciekawa lekko pikantna zalewa z czerwonego curry, na osobnym talerzyku soczysta surówka i makaron smażony. Jedzenie bardzo tanie i syte. Spore zaskoczenie patrząc na opinie i średnią ocen 3,0. Na minus brak menu papierowego, tylko mało czytelna tablica.”
“wyjątkowo dobre , nawet lepsze niż kebab king......miła obsługa”
“Przechodząc niedawno, zwróciliśmy uwagę na nową miejscówkę, która wzbudziła nasze zainteresowanie. Postanowiliśmy dać szansę temu miejscu i zdecydowaliśmy się zamówić dwa kebaby na cienkim cieście oraz jeden kebab box. Nie zawiedliśmy się! Mega kebab, który wybraliśmy, okazał się naprawdę imponujący - były obfite porcje pełne smaku. Stosunek mięsa do warzyw i sosu jak najbardziej ok. Warto zaznaczyć, że obsługa była uprzejma i sprawiła, że czuliśmy się mile widziani - pani dopytywała się upewniając się czy dobrze zrozumiała nasze skomplikowane. Co więcej, krótki czas oczekiwania na nasze zamówienie tylko podkreślił pozytywne wrażenia. Ceny do jakości jak najbardziej ok. Nowa miejscówka na pewno zasługuje na nasze powroty. Jestem pewna że już niedługo ponownie tam zajrzymy!”
“Poziom obsługi bardzo dobry, pracownicy życzliwi i serdeczni. Pizza na dobrym cieście. Piwo dobrze zaserwowane i angażowane, ceny bardzo przystępne. Polecam.”