Opinie

  1. Michał Ch ★★★★☆

    Najpierw minusy: bardzo mały lokal, ciasny wręcz. Do tego akurat jak jedliśmy to obsługa akurat coś porządkowała na zapleczu czy też sprzątała naczynia i niósł się dość duży hałas, więc klimatu nie było zbyt dobrego. Ale co do plusów: bardzo dobra pizza! Naprawdę byłem zaskoczony, ciekawy wybór i rozsądna cena. Wielkość typowej włoskiej pizzy, więc nie będziecie ani zapchani ani nie zostanie niedosyt. Zatem w najważniejszym elemencie lokal daje radę. Nie chcę też zbyt surowo oceniać pracowników, po prostu wykonują swoją pracę i w tym są bez zarzutu. Jeśli będziecie szukać czegoś w okolicy, warto dać im szansę!

  2. Artur Biedroń ★★★★★

    W bardzo niepozornym miejscu, bardzo smaczna pizza! Zauważyłem że wszystkie negatywne opinie związane są z dowozem. Jak każda włoska pizza najlepiej smakuje prosto z pieca. Polecam spożywać na miejscu:)

  3. Michał Michałowski ★☆☆☆☆

    AKTUALIZACJA!!!! Niestety po czasie pizza bardzo straciła na jakości i smaku. Naszym zdaniem składniki zostały zmienione na gorszej jakości. Ser jest słaby, dodatki bez smaku, sos na pizzy jest bardziej kwaśny niż wcześniej. Pytaliśmy obsługi ale oni twierdzą, że nic się nie zmieniło. Naszym zdaniem z tą jakością długo się nie utrzymają. Więcej nie zamówimy i nie polecamy

  1. Krysia Czerbniak (Elektroniczka) ★☆☆☆☆

    Pizza dojechała 2h po zamówieniu... Restauracja jest oddalona o 2km,więc to przesada... Pizza nie dotarła ciepła, jest spalona, gumowa i niesmaczna. Bardzo mało sera...

  2. Albert Ligman ★★★★★

    Bardzo dobra pizza aczkolwiek na jedną osobę jak to we Włoszech być powinno. No i pyszne espresso.

  3. PeJoteF oficjalnie ★★★★★

    Pizza fantastyczna. Wysokiej jakości dodatki podane na bardzo smacznym sosie. Na największe uznanie jednak zasługuje ciasto, które było najlepszym jakie kiedykolwiek jadłem. Jak dla mnie to już najwyższy poziom cista, z pewnością jeśli będzie okazja tu wrócę. Wystrój przyjemny, czas oczekiwania zaskakująco szybki.

  1. Lukasz ZIP ★★★★★

    Jako pizza lover i pizza maniac z pełną odpowiedzialnością polecam pizzę w tym lokalu. Moim zdaniem jest to najlepsza pizza na świecie do tego bardzo fajna atmosfera i ogródek też. Pizza jest zawsze idealnie przypieczona bo to jest napolitanska pizza, jak ktoś myśli że jest spalona to niech poczyta sobie że taka właśnie ma być. Jeżdżę do tego miejsca ponad 20km ale zawsze jest warto i nigdy się nie rozczarowałem. Pozdrawiam cały zespół Tutti Colori

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tutti Colori Skolimowska 4?

Tutti Colori Skolimowska 4 znajduje się przy Skolimowska 4, 00-795 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tutti Colori Skolimowska 4?

Można skontaktować się z Tutti Colori Skolimowska 4 pod numerem +48 668 220 393

Jak można dotrzeć do Tutti Colori Skolimowska 4?

Do Tutti Colori Skolimowska 4 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements