RASOI Józefosław Restauracja Indyjska
“Bardzo dobry posiłek, ryż dobrze ugotowany, kurczak w sosie butter chicken aksamitnie rozpływał się w ustach. Serdecznie polecam ten lokal.”
Znaleziono 11 wyników
“Bardzo dobry posiłek, ryż dobrze ugotowany, kurczak w sosie butter chicken aksamitnie rozpływał się w ustach. Serdecznie polecam ten lokal.”
“Przepyszny burger na sałacie lodowej. Dawno tak dobrze zrobionego mięsa z grilla w formie burgera nie jadłem. Bardzo miłe Panie. Polecam na wynos jak i na miejscu podczas wyprawy rowerowej w okolicy. Duży wybór piw kraftowych dopełnia całości.”
“Produkty super i obsługa rewelacja. Polecam serdecznie”
“Bardzo BARDZO polecam to miejsce!! Wczoraj kupiliśmy zestaw 11 i była to wystarczająca porcja dla trzech osób. Obsłużył nas bardzo miły Pan, a jedzonko dostaliśmy po około 20 minutach. Napewno w przyszłości odwiedzimy ponownie :DD”
“Sushi naprawdę bardzo dobre. Świeże, dobrej jakości produkty, ryba wyśmienita, tatar z tuńczyka wyborne. Polecam”
“Byłem na uroczystości w stylu chrzciny na 30 osób. Restauracja wygląda bardziej z tych Premium jedzenie i sposób podania jest również nie domowy weselny tylko właśnie w stylu premium. Wszystko smacznie fajnie miło. Jedyne czego tam brakuje to jakiegoś konta w środku albo na zewnątrz dla dzieci. Dzieci totalnie nie mają czym się tam zająć.”
“Świetne miejsce! Miła obsługa, pyszne jedzenie i ciasta :) Do tego ten klimat! Można posiedzieć na dworze - drzewa, trawa, konie...cisza, spokój - cudownie! Będę tam wracał. A przy okazji - trafiliśmy akurat na małą, prywatną imprezę grupki młodych ludzi z Litwy i Białorusi. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak cicho i kulturalnie zachowywali się ci młodzieńcy :) Przy okazji serdecznie pozdrawiam solenizantkę :) Przyjeżdżający tam lokalsi na rowerach mogliby się wiele od nich nauczyć.”
“Bardzo dobra pizza, ciekawy lokal. Czasem zaglądam.”
“Blisko osiedl, często taka nie miła pani jest, lecz gdyby nie ona to było by na 5 obsługa, tak to wszyscy bardzo mili”
“Super żabka ,zawsze mila obsługa, dużo fajnych promocyjnych ofert.”
“Obsługa bardzo miła i uprzejma, zawsze jest pomocna w odzyskaniu produktu, Pani we włosach blond zawsze poleca produkty co jest w promocje,za każdym razem jak wchodzę po zakupy przypomina o aplikacji, polecam z całego serca:)”