Zamówiłam jedzenie po raz pierwszy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona! Dostawa dotarła punktualnie, co jest dużym plusem. Jedzenie było świeże, smaczne i idealnie przyprawione. Wszystko zostało starannie zapakowane i nic się nie rozlało. Widać, że Wege umami zależy im na jakości i zadowoleniu klienta. Na pewno skorzystam z tej usługi ponownie!”
Zdjęcia
Opinie
-
M J ★★★★★
-
Natalia ★★★★★
Jedzenie pyszne, ojeja jakie pyszne. Papryczki z karczochami 20/10, wszytski pyszne! Porcja ,,małe talerzyki,, no nie powiem, ze małe bo były wielkie! Dania naprawdę bardzo dobre. Trzeba mieć tylko na uwadze, ze to nie jest raczej miejsce na szykowną kolacje, ale na luźne wyjście, luźną randkę. Restauracja ma w środku także sklep co jest fajne. Naprawdę polecam, jedzenie pychota!
-
Julia ★★★☆☆
Miejsce przyjemne ale nic specjalnego jeśli chodzi o jedzenie i obsługę. Bułka w bao była bardzo twarda, momentami nie dało się tego pokroić nawet. Autorskie paluszki w desce dla dwojga to pokrojona pita. Czipsy z warzyw ok na przekąskę, dobre jako czekadełko przed głównym daniem. Bezalkoholowy aperol bardzo mocno rozwodniony, prawie bez smaku. Kalafior półsurowy i cały jego smak pochodzi głównie z dodatków. Po zjedzeniu kelnerka nie podeszła do nas chyba przez pół godziny zapytać czy może chcemy coś odmówić albo czy nam smakowało.
-
Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★★★
Przytulny lokal na spokojne śniadanko czy lunch. My postawiliśmy na opcje śniadaniowe, przlew i kakao. Ciepły tost z pieczonymi pomidorkami i jajecznicą to rozgrzewająca, pieprzna i świeża propozycja. Jajka po benedyktyńsku to znakomita opcja dla zwolenników delikatnych, a zarazem tłustych śniadań. Pyszne, puszyste kluski leniwe na słodko. Z przyjemnością wybierzemy się tutaj jeszcze raz.
-
Piotr Narloch ★★★★☆
Bardzo smaczne miejsce z daniami wegetariańskimi podanymi elegsncko. Na minus brak kelnera podchodzącego do stolika (zamawianie przy barze, co automatycznie zmienia klimat na barowy). Wnętrze max na 3*, jest dość mało przestrzeni ale można usiąść milo ba zewnątrz. Na plus dania na każdą porę dnia - śniadania, obiady, kolacje. Nie jestem fanem restauracji wegetariańskich, a zamowione potrawy oceniam smacznie. Jest to miejsce codzienne, tj. na wypad ze znajomymi lub drugą połówką coś przekąsić. Nie jest to miejsce na wyjątkowe spotkania, by wyjątkowo ugościć kogoś itp. Na pewno będąc w pobliżu rozważę by tu wrócić.
-
Jimmytm ★☆☆☆☆
Miejsce czyste ładnie urządzone, dania wizualnie piękne. Klopsiki warzywne pyszne, boczniak nie do przełknięcia, za twardy. Niestety duży zgrzyt psuje opinię o tym miejscu: Po zwróceniu uwagi na temat boczniaka, pani wzruszyła ramionami i powiedziala: ale klopsiki dobre to wszystko jest w porządku. Nie tak się podchodzi do klienta... dodatkowo porcja boczniaka mała, raczej dla smaku niż normalnego obiadu.
-
Piotr Kakolewski ★★★★★
Fantastyczne miejsce z super jedzeniem. Przemiła obsługa a kompoty to poprostu marzenie. Polecam też dania na wynos. Szkoda tylko, że nie można się napić prosseco!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wege Umami bistro i sklep?
Wege Umami bistro i sklep znajduje się przy Ludwika Rydygiera 16, Żoliborz, 01-793 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wege Umami bistro i sklep?
Można skontaktować się z Wege Umami bistro i sklep pod numerem +48 451 152 395
Jak można dotrzeć do Wege Umami bistro i sklep?
Do Wege Umami bistro i sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku