Opinie

  1. Krzysztof Jasiak ★★★★★

    Byliśmy we wrześniu, na zewnatrz, w sobotę, zostaliśmy na chwile na koncercie na żywo. Jest klimat! Fajne miejsce na mapie Warszawy. Spory wybór piwa (dobrego).

  2. Piotr Kamiński ★★★★★

    Do Łysego Pingwina trafiliśmy całkiem przypadkowo w drodze do hotelu z koncertu Iron Maiden. Okazało się to niesamowitym miejscem, ze świetną atmosferą i mega przyjacielską obsługą. Duży wybór lanego piwa i innych alkoholi oraz drinków. Sącząca się z głośników muzyka Iron Maiden przedłużyła nam koncertowe emocje o kilka godzin. Spędziliśmy tam świetnie czas do zamknięcia lokalu, a nawet trochę dłużej. Dla obsługi 5 gwiazdek to za mało, Krystyna, Róża i Darek to najwyższy poziom profesjonalizmu, humoru i luzu. Niesamowita atmosfera, na 100% wrócimy przy najbliższej okazji. Obsługa = 10 gwiazdek!!!

  3. Andrzej Wisłocki ★★★★★

    Niewielki bar z niezłym wyborem piw i drinków w przeciętnych cenach, uprzejmą obsługą i ciekawą galerią amatorskich obrazów na ścianach. Przyjemnie, spokojnie i kameralnie.

  1. Chomek1 ★★★★★

    Ratunek w późny wieczór. Przemiła obsługa i mega luz. Po prostu Praski klimat. Tu się wami zaopiekują i powaliła na kolana uczciwość obsługi.

  2. Martyna Wasiuta ★★★☆☆

    Miejsce chyba lepsze czasy ma już za sobą. Pamiętam kolorowego Pingwina sprzed lat. Teraz po jednym piwie chce się już iść. Szkoda.

  3. Łukasz Kain ★★★★☆

    To miejsce się tak zmieniło na przestrzeni lat, że ciężko je ocenić. Kiedyś super lokalny pubik z często rockową muzyczką. Później zmienił się w coś ala galeria sztuki połączona z barem. Mało miejsca, ale klimacik zawsze był tutaj fajny. Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi, które funkcjonuje już od naprawdę wielu wielu lat.

  1. Ka cha ★★★★☆

    Fajny klimat w lokalu, ciekawa muzyka, duży wybór piw to by było na tyle z plusów. Minusem jest brak własnoręcznie robionych shotow, można liczyć jedynie na gotowce z butelki typu smakowa wódka, trochę śmieszne biorąc pod uwagę, że to jednak bar. Jakoś przygotowanych drinków dość średnia, barmanka nie używa nawet szejkera tylko wszystko wlewa od razu dla szklanki.

  2. Stara Zientara ★★★★☆

    Niestety, nie udało się wypić ani herbaty, ani kawy. A z dużego wyboru napojów alkoholowych kierowca nie mógł skorzystać.

  3. Michał Ćwiklak ★★★★★

    Klimatyczny pub z dobrą muzyką i dużym wyborem piwek i mocniejszych alkoholi. Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi. Piłem z nalewaka Holbe, Wawerskie i Staropramen. Holba najbardziej przypadła mi do gustu bo lubię lagery. Miła obsługa. Polecam. Brzuch z wami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Łysy Pingwin?

Łysy Pingwin znajduje się przy Ząbkowska 11, Praga-Północ, 03-736 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Łysy Pingwin?

Można skontaktować się z Łysy Pingwin pod numerem +48 226 180 256

Jak można dotrzeć do Łysy Pingwin?

Do Łysy Pingwin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements