Przegląd katalogu
- 1,005 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1005 wyników
Przeglądaj przedszkole w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,005 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 27,575 opinii i ocen.
“Świetne przedszkole, kameralne, co powoduje, że każde dziecko jest odpowiednio zauważone i zaopiekowane. Przemyślane w każdym detalu, od wyposażenia po starannie dobraną kadrę. Dzieci mają stały kontakt z językiem angielskim i momentalnie stają się superheroes! Polecam!”
“Super przedszkole. Dałbym 6 gwiazdek ale się nie da. Dziecko chodzi od 3 lat i jest super zadowolone ani razu nie było w domu akcji rano w stylu "nie chce mi się iść do przedszkola" wręcz odwrotnie nie może się doczekać. Pani dyrektor i Panie wychowawczynie zawsze pomocne i troskliwe. Mają więcej empatii i ciepłego podejscia do tych dzieci niż ja do własnego. Jak na publiczną placówkę to ilość atrakcji i zajęć dodatkowych oraz wyjść na wycieczki fenomenalny. Adaptacja przebiegła wzorowo i bardzo szybko pomimo, że moje dziecko raczej jest mocno wstydliwe i niełatwo przychodzi mu odnalezienie się w jakimkolwiek nowym miejscu. Dostajemy też mnóstwo informacji zwrotnych o tym jak sobie dziecko radzi w grupie. Placówka jest czysta i zadbana. Polecam każdemu.”
“Rewelacyjne przedszkole. Szkoda że tak późno się o nim dowiedzieliśmy. Cała ekipa bardzo miła że świetnym podejściem do dzieci i co ważne nie ma co chwilę zmian w ekipie. Bardzo dużo się dzieje, dzieciaki są uczone samodzielności oraz czytania i pisania już w przedszkolu a wszystko na luzie w formie miłej zabawy. Gorąco polecam każdemu kto się zastanawia co wybrać.”
“Polecam serdecznie przedszkole, opieka naprawdę super panie dbają o dzieci jak o swoje warto podkreślić że naprawdę naprawdę widać że dbają o każde dziecko z osobna jestem mile zaskoczony podejściem opiekunów patrząc po tym co często dzieje się u konkurencji”
“Świetne przedszkole, położone w bardzo bliskiej odległości od metra Wierzbno. Znajduje się w starej willi z wielkim nowym placem zabaw. Mój synek chodzi do przedszkola od września i od początku jesteśmy bardzo zadowoleni. Cała kadra jest bardzo sympatyczna i pomocna. „Ciocie” bardzo angażujące się, ciepłe i profesjonalne. ☺️ Kameralne grupy i własna kuchnia są dodatkowym atutem. Jednym słowem polecamy z mężem z całego serca. ♥️ Ewelina Dmytrowska”
“Serdecznie polecam Przedszkole 134. Nasze dziecko chodzi tu już od dłuższego czasu i widzimy ogromny postęp – zarówno w rozwoju społecznym, jak i emocjonalnym oraz edukacyjnym. Kadra pedagogiczna jest zaangażowana, życzliwa i naprawdę zna się na pracy z dziećmi, a przede wszystkim – widać, że lubią dzieci i swoją pracę.”
“Przedszkole z zaangażowaną i troskliwą kadrą, która z pasją podchodzi do pracy z dziećmi. Dużym atutem jest częsty pobyt dzieci na świeżym powietrzu. Polecam”
“To jest przecudowna placówka! Syn bardzo lubi tam chodzić. Panie są bardzo zaangażowane i uważne na potrzeby dzieci. Dyrekcja niezwykle empatyczna. Cały personel przeszkolony w podawaniu adrenaliny. Nie mam pojęcia, jak udaje się ogarnąć przygotowywanie smacznych posiłków z uwzględnieniem ograniczeń spowodowanych alergiami dla każdego dziecka z osobna. Dla mnie to jakaś magia, a Panie kucharki to prawdziwe cudotwórczynie. Żałuję, że tak późno dowiedziałam się o istnieniu tej placówki i mój syn trafił tam dopiero, gdy skończył 4 lata. Bardzo polecam to miejsce wszystkim rodzicom dzieci z alergiami (nie tylko pokarmowymi).”
“Najlepsze przedszkole! Kameralne, zadbane, duży, świetnie wyposażony ogród, a co najważniejsze - rewelacyjna, troskliwa kadra.”
“Moje drugie dziecko zostało absolwentem tego wspanialego przedszkola. To cudowne miejsce, w którym można rozwijać kreatywność, zachęca się do zabawy, ruchu ale przede wszystkim pięknie edukuje. A mówi się tu o ważnych rzeczach, jak prawa dziecka, człowieka. Jestem wdzięczna za propagowanie wartości Janusza Kurczaka i przybliżanie dzieciom jego sylwetki. Dziękuję Dyrekcji, jesteście wspaniałe! Trzymajcie tak dalej!”
“Miłość do psów jest tu absolutnie na pierwszym miejscu. To jest biznes, który jak każdy opiera się na dochodach, ale one pozostają głęboko w tle za dobrem psów. Zanim najlepszy przyjaciel człowieka zostanie przyjęty, odbywają się co najmniej dwie bezpłatne sesje, w trakcie których jest obserwowany jak się aklimatyzuje, jak reaguje na nowe otoczenie, inne psy itp. Każdy zwierzak jest traktowany indywidualnie, czyli np. wypuszczany na wybieg tylko z takimi, z którymi się dogaduje. A właścicielka Psotelu w razie wątpliwości, czy lepiej swojego podopiecznego umieścić u niej, czy w zaprzyjaźnionej rodzinie, nie nagabuje, że najlepiej u nich, tylko radzi sprawdzić obie możliwości, żeby było jak najlepiej dla psa.”
“Miejsce o bardzo wysokim poziomie na mapie Tarchomina, jestesmy bardzo zadowoleni ze dziecko dostalo sie do tego przedszkola. Rejon Tarchomina obfituje w przedszkola prywatno/panstwowe mocno zroznicowane pod wzgledem jakosci: posilkow, opieki, oferty zajec, godzin otwarcia. Bajka pod kazdym wzgledem prezentuje sie topowo na tle konkurencji a mam poglad na to rozmawiajac z rodzicami z innych placowek. Pani Dyrektor bardzo kompetentnie dobrała kadre pedagogiczna. W przyszlym roku utworzona ma byc grupa 0 wiec tym bardziej sie ciesze ze corka bedzie mogla spedzic kolejny rok w tym miejscu.”
“Najlepsze Przedszkole! Wnuczek zadowolony, bardzo dużo ciekawych zajęć, dobre jedzenie. I oczywiście wspaniała kadra.”
“Syn uczęszcza do przedszkola od około 9miesiecy. Główną zaletą są małe grupy. Przedszkole oferuje wiele aktywności dla dzieciaków: zajęcia sportowe z trenerem, zajęcia kulinarne, tańce, gimnastyka, zajęcia plastyczne, możliwość obcowania z różnymi językami. Dużym plusem jest również lokalizacja obok lasu oraz duże podwórko w domu, w którym jest prowadzone przedszkole. Atmosfera jest przyjazna, a syn ma juz swoje ulubione Panie i Panów :))”
“Serdecznie polecam to przedszkole! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej placówki dla naszej córki. Przedszkole zapewnia ciepłą, przyjazną atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie i szczęśliwie. Kadra pedagogiczna jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim zaangażowana i pełna troski o rozwój każdego dziecka. Przedszkole organizuje ciekawe zajęcia dodatkowe oraz różne wydarzenia, które sprawiają, że każdy dzień jest dla maluchów pełen radości.”
“„Domek Przedszkolaka” to wspaniałe miejsce! Nasze dziecko uczęszcza tu od 2 lat i jest zadowolone i pełne radości. We wcześniejszych placówkach dziecko było wycofane, nie angażowało się w zajęcia - tu od razu było inaczej! Ciepła atmosfera, zaangażowane i wykwalifikowane opiekunki + kreatywne zajęcia, bogaty program rozwojowy sprawiają, że mamy pełne zaufanie do tej placówki. Serdecznie polecamy każdemu rodzicowi!”
“Z początku bałam się, że przestrzeń w której jest przedszkole jest ciasna i mała. Jednak gdy pierwszy raz porozmawiałam z Paniami prowadzącymi to przedszkole, tego samego dnia podjęłam decyzję o przeniesieniu tu dzieci. Przestrzeń okazała się być dobra dla dzieci - czują się tu bezpiecznie. Panie podchodzą do dzieci z szacunkiem do ich emocji, mogę z czystym sumieniem zaprowadzać tu dzieci. Mają dużo zajęć plastycznych, co bardzo mnie cieszy. Świetne przedstawienia grane przez dzieci 2 razy w roku. Zero spiny. Kameralna atmosfera. Z całego serca polecam.”
“Przedszkole Little Academy na Żoliborzu jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiam codziennie dziecko. Kadra jest niezwykle ciepła, kompetentna, kreatywna i czujnie obserwująca dzieci.”
“Przepisaliśmy tutaj dziecko po dyżurze wakacyjnym i lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Dziecko zostało otoczone opieką, miłością i przyjaźnią, której nie zaznało w poprzednim miejscu. Nagle nasze dziecko po całym roku płaczu i ogromnych emocjach, mówi, że lubi przedszkole i kocha swoją Panią Elizę! Jest to dla nas ogromny sukces, wraz ze zmianą placówki, dziecko nam odżyło i każdego dnia możemy podziwiać jak rozkwita i ile pozytywnych rzeczy wynosi z przedszkola. W przedszkolu jest dużo zajęć, dzieci również dużo wychodzą poza placówkę. Ogromny plus za to, że nie siedzą ciągle w ścianach przedszkola! Dziecko wraca z usmiechem i chętnie opowiada co robiło, a w poprzedniej placówce dziecko nie chciało opowiadać nic i było bardzo apatyczne. Sale w przedszkolu są duże, posiłki chyba muszą być dobre, bo dziecko często zjada dokładkę :) Przedszkole ma własną kuchnię, więc jest to też ogromny plus :) Bardzo polecamy te przedszkole! Dodatkowym plusem jest Okolica przedszkola, pod samym przedszkolem znajduje się pętla tramwajowa (chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć ile to frajdy dla przedszkolaka). W pobliżu jest również kino do którego chodzą dzieci. Dzieci z Paniami chodzą nawet wyrzucać baterie do specjalnego pojemnika do segregacji! W poprzednim przedszkolu dzieci przez cały rok były raz poza placówką. Tutaj widać, że dzieci wychodzą często. Miałam okazję przez ten czas poznać nie tylko Panie z naszej grupy i muszę przyznać, że wszystkie wydają się bardzo ciepłe i miłe. Nie wiem co byśmy zrobili bez tego przedszkola, jest to cudowne miejsce w którym dzieci czują się bezpiecznie ❤️”
“Cudowne, kameralne przedszkole, do którego moja córka uwielbia chodzić. Wiele dodatkowych zajęć/wycieczek/wydarzeń, które sprawiają, że dzieci nie mają czasu na nudę. Wspaniała kadra i nauka języka angielskiego poprzez codzienne obcowanie z nim sprawia, że przedszkole w moich oczach ma same plusy. Na pewno zapiszę do UŚMIECHU drugie dziecko jak przyjdzie na to czas :)”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, do którego uczęszcza córeczka. Uważam, że zaangażowanie kadry, mnogość zajęć dodatkowych, atmosfera w placowce, komunikacja i relacje z rodzicami nie ustępują standardom w przedszkolach prywatnych, a wydaje mi się że niektóre nawet przewyższają. Przy tym infrastrukturalnie jest dobrze: własny duży plac zabaw (właściwie dwa - osobny dla maluchów) to też coś czego nie mają prywatne palcówki uniejscowione w nowym budownictwie. Na plus też lokalizacja: a) bliskość Lasu Lindego - z czego korzystają dzieci chodząc na spacery - co nie tak często spotykane w Warszawie, b) bliskość metra - co ułatwia rodzicom pracujacym w centrum szybki dojazd po zostawieniu dziecka. Jednym zdaniem: szczerze polecam.”
“Tralala jest wyjątkowe! Dziecko z radością chodziło na zajęcia, Panie bardzo miłe i opiekuńcze. Tralala to przedszkole pełne kreatywności. Panuje tutaj rodzinna atmosfera. Dzieciaki maja bardzo dużo ciekawych zajęć, w tym dodatkowych. Panie uczą dzieci pisania, czytania, śpiewania, recytowania. Widać pełne zaangażowanie. Świetny kontakt z Panią dyrektor. Przedszkole posiada ogromny plac zabaw gdzie dzieci spędzają dużo czasu. Polecam Tralala mamom, które chcą mieć niesamowita jakość usług.”
“To jest placówka z sercem i z głową. Przez wszystkie 4 lata syn zawsze szczęśliwie tu chodził. Sporo edukacji, zawsze w formie zabawy. Ogromna uwaga do edukacji w zakresie emocji dzieci, zawsze brany pod uwagę temperament i charakter dziecka. Z całego serca bardzo polecam.”
“Moja córka zaczęła uczęszczać do tego żłobka kilka miesięcy temu do grupy dwulatków i absolutnie to uwielbia! Odprowadzanie jest bezstresowe. Jest szczęśliwa, że może iść ze swoim nauczycielem.Pod koniec dnia kiedy przychodzę do niej, jest uśmiechnięta i bawi się z innymi dziećmi.Jako że są to dzieci z różnych krajów świata, już teraz jest bardzo otwarta i bez problemu komunikuje się po angielsku.”
“Bardzo polecam. Nauczycielki w zabawowy i bardzo pomyslowy sposob organizuja zajecia, ktore zawsze czegos ucza. Przedszkole jest kameralne (a nawet “domowe”), w malej grupie dzieci zzywaja sie ze soba, a wychowawczynie maja na kazdego oko. Moje dziecko uwielba tam chodzic.”
“Nasza córka Adela zakończyła swoją przygodę w Przedszkolu „Leśne Skrzaty”. Nie znajdę tylu słów, aby opisać, jak wspaniale czuła się w tym miejscu – jak była zaopiekowana, jak wiele radości dawały jej codzienne zajęcia, wycieczki, zabawy tematyczne: Harry Potter, Smerfy, bale i wiele innych. Rozstanie z tą placówką jest dla nas bardzo trudne, bo wszystkie Panie stały się dla naszej rodziny kimś wyjątkowym – jak druga rodzina. Na szczęście to nie jest pożegnanie na zawsze, ponieważ nasz synek będzie kontynuował swoją przygodę w żłobku. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Sylwii, Pani Pauli i Pani Patrycji – za ogromne serca, troskę i ciepło, którym otaczały naszą córkę każdego dnia. Na końcu dziękujemy również Pani Dyrektor – bo to dzięki Jej zaangażowaniu i pasji „Leśne Skrzaty” są tak niezwykłym i pełnym ciepła miejscem. Z całego serca dziękujemy!”
“Przedszkole zapewnia ciepłą i przyjazną atmosferę, w której dzieci czują się bezpieczne. Kadra pedagogiczna jest kompetentna, zaangażowana i z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi. Program edukacyjny jest ciekawy i dostosowany do wieku, rozwijając kreatywność oraz umiejętności społeczne. Rodzice są na bieżąco informowani o postępach dziecka i mogą liczyć na otwartą współpracę z wychowawcami.”
“Moim zdaniem przedszkole jest na wysokim poziomie. Dzieci z radością wchodzą do sal. Panie Nauczycielki oddaja im cale serce. Pani Dyrektor stara się o to żeby jedzenie było zdrowe. Nawet jeśli Dziecko ma dietę to kuchnia przygotowuje specjalne posiłki dla danego Dziecka . Moje dziecko chodzi już 3 rok do tej placówki i ja jestem bardzo zadowolona .”
“Świetne przedszkole, doskonała kadra. Duże zaangażowanie w rozwój dzieci. Serdecznie polecam !”
“Wspaniałe przedszkole , pełne szacunku , miłości i troski . Panie wychowawczynie i pani dyrektor oraz wszyscy pracownicy są cudownymi ludźmi . Organizują wspaniałe dodatkowe zajęcia , występy, pokazy , teatrzyki wyjścia na wycieczki naszym dzieciom . Jako absolwentka wspominam je bardzo dobrze oraz jako mama dziecka obecnie uczęszczającego również. Polecam gorąco zapisywanie się do tej placówki .”