Przegląd katalogu
- 1,005 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1005 wyników
Przeglądaj przedszkole w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,005 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 27,575 opinii i ocen.
“Polecam wszystkim to miejsce, wspaniała zaangażowana kadra wujek i ciocie robią robotę. Codziennie nowe projekty, warsztaty, zajęcia angażujące dzieci co widać już od samego wejścia do przedszkola bo już w samej szatni cudownie kolorowo. Bezpieczne miejsce dla najmłodszych.”
“Przedszkole Frajda nie jest pierwszym prywatnym przedszkolem z jakim córka miała do czynienia, więc mam porównanie i wiem, że był to świetny wybór. Wspaniałe Panie, domowa kuchnia a nie catering jak w większości przedszkoli w okolicy, własny ogród, szeroka oferta zajęć dodatkowych. Nie spodziewałam się, że dziecko może aż tak lubić chodzić do przedszkola. Z czystym sumieniem polecam.”
“Każdy dzień w naszym przedszkolu to nowa, wspaniała przygoda, która nie byłaby możliwa bez zaangażowania naszej kadry pedagogicznej i Pani Dyrektor. To dzięki nim rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci, wiedząc, że są w najlepszych rękach. Dziękujemy za każdy uśmiech, każde wsparcie i każdy moment poświęcony naszym dzieciom. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wyjątkowymi ludźmi☝️”
“Rodzinna atmosfera i domowe jedzenie (przygotowywane na miejscu). Dużo dodatkowych atrakcji jak wizyty alpak czy innych zwierzątek. Regularnie organizowane są koncerty, bale i przedstawienia (teatr dzieci i przedstawienia rodziców). Angielski w programie nauczania 3 razy w tyg. Dodatkowe zajęcia matematyczne, lego, judo i inne. Duży plac zabaw i własna szklarnia. Właściciele cały czas się dokształcają i bardzo się starają, żeby ulepszyć zarówno poziom nauczania, jak i miejsce i atmosferę. Serdecznie polecamy - rodzice zadowolonej (a wkrótce dwójki) wychowanki akademii!!:)”
“Nasze dziecko uczęszcza do placówki “Przyjaciel” przy ul. Ciepielowskiej 7 już od 5 lat – zaczynaliśmy od żłobka, a dziś kończymy przedszkole. To były wspaniałe lata pełne ciepła, wsparcia i pięknych wspomnień. Kadra to osoby z ogromnym sercem, cierpliwością i pasją – zarówno w żłobku, jak i przedszkolu. Dzięki nim nasze dziecko rozwijało się w bezpiecznym, przyjaznym środowisku, gdzie było naprawdę szczęśliwe. Zawsze mogliśmy liczyć na otwartą komunikację, profesjonalizm i indywidualne podejście. Program edukacyjny był bogaty i różnorodny – dziecko wynosi z tego miejsca nie tylko wiedzę, ale i wartości, które zostaną z nim na długo. Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi “Przyjaciela” za te piękne lata. To wyjątkowe miejsce, które będziemy wspominać z ogromnym sentymentem. Zdecydowanie polecamy każdemu rodzicowi!”
“Przedszkole wyjątkowe z dwóch powodów. Pierwszy to kadra, która wkłada całe serce w zapewnienie, by dzieci czuły się dobrze, nie bały wyrażać emocji, rozwiązywały konflikty, ale też uczyły się przydatnych rzeczy i rozwijały w różnych kierunkach, w czym pomaga wybór zajęć dodatkowych, ale i bardzo urozmaicony program. Drugi powód to budynek, duży urokliwy dom ze sporym ogrodem, gdzie mieści się plac zabaw, małe boisko, wielkie szachy i jeszcze zostaje miejsca na bieganie i skakanie. Cena nie należy do niskich, ale nie żałuję, że wysłałem tam dziecko. Dziękuję wszystkim, szczególnie Pani Patrycji oraz Pani Dyrektor Justynie.”
“Ten Żłobek mogę polecić każdemu! Fajnie, że syn załapał się do grupy państwowej bo wcześniej chodził do Mikiland prywatnie. Zawsze chętnie wychodził z domu z rana, wsiadając sam wózka :) trafiły nam się super ciocie - i tu pozdrawiam ciepło p. Aleksandrę, Agnieszkę i Virę i dziękuję im za opiekę nad moim dzieckiem :)”
“Przedszkole super, dużo atrakcji, dzieci dobrze zaopiekowane. Pani dyrektor oraz panie z grupy tygrysków (Pani Marta oraz Pani Gabrysia) są super ciepłymi osobami i bardzo pomocnymi i widać, że lubią swoją pracę. Zajęcia są prowadzone w fajny i ciekawy sposób, doskonale to widać z opowieści dziecka oraz ze zdjęć, które są dodawane na bieżąco do aplikacji przedszkola. Syn chodził do przedszkola od 3 roku do 6 roku życia. Gdyby nie przeprowadzka na pewno by został w zerówce. Minusem jest na pewno cena wyżywienia (podnoszona co roku) w porównaniu do przedszkoli samorządowych w Warszawie.”
“Najpiękniejsza przygoda syna w życiu ! Ciocie Pani Iza i Pani Agata przecudowne przekochane przewspaniałe kobiety przy których syn czuł się jak w domu. Dziękujemy za wszystko ! Szkoda że ten czas się dla nas już skończył;(”
“Nasz syn chodził do kącika tylko rok, ze względu na przeprowadzke do innego miasta. To miejsce jest tak fantastyczne, że zmiana przedszkola...okazała się dla nas najtrudniejszym elementem przeprowadzki. Jest to świetnie zorganizowane, otwarte miejsce, w którym dorośli lubią pracować a dzieci przebywać. Polecam!!!”
“Kadra bardzo profesjonalna z odpowiednim podejściem do dzieci. Mój syn z uśmiechem codziennie tam przychodzi ! Jaki rodzic bardzo polecam to przedszkole !”
“Mój syn właśnie kończy Zerówkę w przedszkolu Radosne Dzieciaki i będziemy wspominać ten czas bardzo miło. Oprócz fantastycznej atmosfery i pasji jaką ma cały personel, jest tez ogromna chęć pomocy przy trudnościach z jakimi musieliśmy sobie radzić. Syn przez jeden rok w przedszkolu nadrobił bardzo wiele i w temacie kształcenia się jak i integracji z dziećmi. Sale są bardzo dobrze wyposażone. Korzystaliśmy z dodatkowych zajęć z Integracij Sensorycznej i logopedii gdzie bardzo fachowo został poprowadzony. Panie wkładają wiele serca w naukę. Wszystkie Panie ciepło przyjmują dzieciaki każdego dnia i miło je witają, co jest bardzo przyjemne i dla dziec i dla rodzicow :)”
“Dwie moje zdrowe coreczki ukonczyly te przedszkole. Ciesze sie ze zdobyly doswiadczenie zabawy i nauki z dziecmi o specjalnych potrzebach. Bardzo je to uwrazliwilo.Nauczyciele sa kreatywni, z szacunkiem i cieplem podchodza do maluchow. Kazdego dnia w kilku zdaniach przekazyja rodzicom jak sprawowalo sie ich dziecko. Dzieci czuly sie bezpiecznie i zaopiekowane.Wiekszy plac zabaw bylby bonusem.”
“Super przedszkole, bardzo miła i wykwalifikowana obsługa, z nastawienie bardzo prowychowawczym i rozwojowym.”
“Chodziłam tam pare lat temu i świetnie to wspominam .cudowne panie wychowawczynie i pyszne jedzenie”
“Pani Dyrektor miła i serdeczna, personel do serca przyłóż. Panie zawsze serdeczne i uśmiechnięte. Dziecko zadowolone wraca z przedszkole.”
“Od czego zacząć ? Hmmm… Od Dyrekcji : przesympatyczna, kontaktowa i pomocna- zabiegana jak na Dyrektor przystało ale to właśnie świadczy o tym jak bardzo zaangażowana jest w sprawy przedszkola i jak dba o swoje „dziecko”. Miejsce : przyjazne i dostosowane do potrzeb dzieci. Mnóstwo atrakcji i możliwości do rozwoju każdego. Czas zoorgaznowany na wysokim poziomie. Realizowany program skrupulatnie przygotwany i urozmaicony tak że dzieciaki z chęcią uczęszczają na wszystko zajęcia. Nowoczesny plac zabaw, sala gimnastyczna. Polecam , polecam , polecam .”
“Najlepsze przedszkole z jakim miałam styczność. Kadra to anioły.”
“Kameralne przedszkole z wspaniałą doświadczoną kadrą. Duży ogród, świetne miejsce na spędzanie czasu dla maluchów. Bogata oferta ciekawych zajęć oraz udział w wielu akcjach społecznych i charytatywnych. Panie serdeczne, zawsze służą pomocą i poradą. Polecam przedszkole na całe pięć gwiazdek!”
“Przedszkole przyjazne dzieciom i rodzicom. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych i wyjść (teatr, biblioteka, straż pożarna), tematyczne warsztaty dla rodziców. Bardzo duży i dobrze wyposażony ogród. Stare drzewa dają dużo cienia, wiec nie ma obawy, że dzieciaki spalą się na słońcu w okresie letnim. Bardzo przyjemne Panie (nauczycielki i woźne), Pani Dyrektor otwarta i pomocna. Polecam”
“Przepiękne miejsce wszystko zorganizowane super Nie spodziewałem się tak fajnego pokazu. Dużo toalet. Ceny w kawiarni przyzwoite. Jedynie przydałaby się większą przepustowość przy sprawdzaniu biletów. Warto zainwestować w jedno czy dwa urządzenia więcej.”
“Przeniesienie syna do żłobka Cukierkowo przy ul. Klubowej 7 było najlepszą decyzją. Bardzo baliśmy się takiej zmiany ale cudowna atmosfera i ciocie sprawiły, że syn szybko zaadaptował się w nowym miejscu. Ciocie pracujące w żłobku bardzo życzliwe, ciepłe, służące radą i pomocą w takich trudnych dla dziecka momentach jak odsmoczkowanie czy odpieluchowanie. W żłobku dużo się dzieje, jest bardzo dużo zajęć plastycznych, muzycznych, teatrzyki, bale przebierańców, mikołajki itp. Dzieci spędzają dużo czasu na dworze niezależnie od pogody ;). Atutem miejsca jest fantastyczny duży ogród z placem zabaw. Polecamy w 200 % to miejsce wszystkim którzy szukają drugiego "domu" dla swojego malucha.”
“Pani Iza i Pani Kasia to największy skarb tego przedszkola. Niesamowite, cudowne osoby! Bardzo często widziałam jak z duża empatią podchodzą do dzieci, często płaczących, tęskniących za rodzicami. Córka miło wspominam czas spędzony w tej grupie. Zawsze pogodne, uśmiechnięte, nigdy nie odmawiały rozmowy. Wiedziałam, że zostawiam dziecko w dobrych rękach. Bardzo im za to dziękuję! Mało jest takich pedagogów,mam nadzieję, że są doceniane przez Dyrekcję, to absolutne diamenty tego miejsca! Pani Izo, Pani Katarzyno, oby tak dalej, dzieci was uwielbiają, robicie świetną robotę(nie zapomnę przedstawienia Calineczka!), Jesteście najlepsze!”
“Miałam przyjemność prowadzenia w przedszkolu warsztatów dla dzieci. Bardzo ciepła i sympatyczna kadra, fantastyczne dzieci po których widać, że czują się w tym miejscu dobrze i bezpiecznie. Z czystym sumieniem ocena 5 :)”
“To miejsce z historią, bo istnieje od 1957 - na stałe wpisane w krajobraz Okęcia. Jako dziecko zawsze byłam go ciekawa - niestety wychowywałam się w czasach, kiedy przywilej uczęszczania do przedszkola nie był powszechny. Teraz chodzą tu moi synowie… i to jest nasze miejsce:) które z każdym rokiem się zmienia, upiększa, staje na wprost wyzwaniom dzisiejszych czasów. A przede wszystkim miejsce przyjazne dzieciom, które nie przestaje zaskakiwać. Hit tego roku to warsztaty kulinarne - przedszkolaki są w niebo wzięte. No i ogród - tak mówią o nim dzieci - obszerny teren z placem zabaw ( mimo, iż wymaga współczesnego tuningu - i tu pozostaje być w nadziei, że nasi Włodarze podejmą decyzję pomocowe w tej kwestii), to i tak najbardziej lubiane miejsce - pełne gwarów i radosnych okrzyków. To tu także w zeszłym roku powstał ogródek z rabatami warzywno kwiatowymi, W czerwcu z kolei ogród otwiera się dla rodziców i ma miejsce Piknik Rodzinny - wspaniała integracyjna inicjatywa. Przedstawienia, warsztaty, stołówka…. Mogłabym tak długo:) Pani Dyrektor i całemu zaangażowanemu zespołowi z wieloletnim doświadczeniem - chylę czoła. A najlepsza opinia - to rano dwie ucieszone buzie na samą myśl o dniu spędzonym w pkolu.”
“Moja córka chodzi do Pluszowej Akademii już drugi rok i naprawdę widzę ogromny postęp. Kadra jest bardzo ciepła, troskliwa i cierpliwa. Codziennie dostaję zdjęcia z zajęć, a oferta edukacyjna (angielski, rytmika, sensoplastyka) robi wrażenie. Dzieci są tu naprawdę szczęśliwe i zaopiekowane.”
“Najlepsze przedszkole:) dzieci mają mnóstwo ciekawych zajęć, spędzają dużo czasu na dworze. Panie nauczycielki zarówno w młodszej, jak i starszej grupie są naprawdę świetne. Widać duże postępy u synka, które zawdzięczamy właśnie przedszkolu, a co najważniejsze dziecko chętnie chodzi do Piccolo.”
“Córka uczęszczała do przedszkola w latach 2019-2023. Baśniowy Dom to fantastyczne miejsce, które pozwala maluchom rozwijać pasje, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas na kreatywnej zabawie. Stosowanie zasady pozytywnej dyscypliny uczy w inteligentny sposób empatii, szacunku i zrozumienia zasad funkcjonowania w grupie. Dzieci doskonalą się komunikacji w obcym języku w naturalny sposób na zasadzie codziennego dialogu, pod okiem native speakerów, budując kompetencje językowe i solidne podstawy do dalszej nauki. Ciekawa oferta zajęć dodatkowych, festiwale, występy, wyjazdy czy kuchnia Pani Ani dostosowana do indywidualnych potrzeb to kolejne plusy, o których warto wspomnieć. Z perspektywy rodzica jedną z największych zalet Baśniowego Domu jest podejście kadry do trudnych czy konfliktowych sytuacji, które prędzej czy później muszą się wydarzyć, a tu są rozwiązywane z rzadko spotykanym zaangażowaniem, mając zawsze na uwadze dobro dzieci. Córka do dziś utrzymuje kontakt z koleżankami z grupy i nauczycielkami, chętnie odwiedza to miejsce i bardzo dobrze wspomina lata spędzone w Baśniowym Domu. Zdecydowanie polecam!”
“Moja córka uwielbia swoje przedszkole. Jest zła, gdy odbieram ją za wcześnie. Przedszkole ciągle organizuje uroczystości, obchody ważnych dni. Nieustannie dzieje się coś ważnego w oczach maluchów.”
“Świetne przedszkole z cudowną kadrą! Mój synek miał trudną adaptację, ale dzięki ogromnemu wsparciu pani dyrektor i wspaniałych wychowawczyń szybko się odnalazł. Dziś już za nimi tęskni! Przedszkole stworzyło ciepłą, bezpieczną atmosferę, a zerówka była świetnym przygotowaniem do szkoły. Polecam z czystym sumieniem!”