Opinie

  1. i WOOKIE ★☆☆☆☆

    Nowoczesne, ładne i na tym kończą się plusy. Kadra wyjątkowo młoda. Psycholog? Pedagog? Zapomnij. My akurat mamy nie najlepsze wspomnienia. W innym przedszkolu jakim byliśmy, w grupie 18 dzieciaków, 3 opiekunki choć wiekowe to ogarnięte, idą na plac zabaw to jest 18 piłek, 18 chodzików itd. A mówię o starym przedszkolu. Tutaj? 21 dzieciaków, na plac zabaw rzucają jedną piłkę, jedną chulajnogę z urwanym kółkiem i jeden chodzik. Zaczyna się bitwa, jak uczyłeś dziecko by nie wyrywało dzieciom zabawek to zapomnij że coś z tego zostanie. Mija miesiąc i słyszę od cioć że wyrywa zabawki dzieciom, gadam z młodym, mówi ze jemu zabierają siłą a jak zgłasza ciociom to usłyszał "nie kabluj".... I to jeden z licznych przykładów. Pamiętam jak na okresie przystosowania na innym placu zabaw przrdszkola dziecko się wywróciło i płakało dobrych 5 minut nim ktoś się w ogóle zainteresował. Fakt nowe, nowoczesne ale jak dziś wspominam to zbyt dużo takich specyficznych problemów czy niezaradności kadry widziałem. Może taka grupa? Bylismy w przedszkolu w jego pierszych latach. Nie wiem jak inne grupy, ja pamiętam tylko naszą, żłobkową

  2. Katarzyna Dziubek ★★★★★

    Świetne przedszkole. Wspaniałe wychowawczynie w grupie Pszczółek, widać, że Panie są z powołania. Kreatywne ciekawe zajęcia, codziennie inne, duży plac zabaw. Jestem bardzo zadowolona a córka chodzi z przyjemnością.Pani Dyrektor wspaniała.

  3. Agata Micek ★★★★★

    Najlepsze przedszkole! Piękne, nowoczesne, duży teren zielony i plac zabaw. Panie bardzo ciepłe dla dzieci, mądre i zaangażowane. Bardzo zwracają uwagę na prawidłowy rozwój dzieci i szybko wychwytują nieprawidłowości, dzięki czemu w porę można interweniować. Dużo pozytywnego wsparcia w każdej sytuacji. Cudowne miejsce, które synek bardzo kocha!

  1. Tetiana Ovsiienko ★★★★★

    Super mejsce! Nowoczesne przedszkole: przymiłe Pani i kierownictwo, ciekawe zajęcia, różnorodne jedzenie. Przedszkole ma bardzo fajny swój plac zabaw! Syn mówi że kocha swoje przedszkole❤❤❤❤❤

  2. Berm Janusz Jabłoński ★★★★★

    Super panie.

  3. Anita Krawczyk ★★★★★

    Bardzo fajne przedszkole, Panie cudowne, zawsze uśmiechniete i serdeczne. Gorąco polecam

  1. Małgorzata Duda ★☆☆☆☆

    Ja niestety słyszałam bardzo negatywne opinie na temat tego przedszkola … panie (głównie jedna) krzyczy na dzieci, wyrażają się na temat dzieci w sposób, w jaki dobry pedagog nawet by nie pomyślał …. Bycie pedagogiem wczesnoszkolnym powinno być powołaniem … jeśli coś się zniszczy na tym etapie, to można już tego nie odbudować - a przecież przedszkole powinno być ciepłym miejscem, gdzie dzieci będą przebiegać z uśmiechem i mieć poczucie bezpieczeństwa ….

  2. Pan Wod ★★☆☆☆

    Jak uda się dziecko wstawić do przedszkola, to sukces. Ale później zastanawiasz się nad ceną tego sukcesu. Bo akurat to przedszkole, choć w nowym budynku, z powodu części kadry jest kiepściuchne, jakby w czasach komuny wciąż tkwiło. Dziecko czasami ze łzami w oczach opowiadało, gdy sobie nagle przypomniało, że pani go szarpie, popycha. Jakoś przeżyliśmy, ale mogłoby być lepiej gdyby kierownictwo reagowało na sygnały rodziców, lub gdyby gmina zmieniła kierownictwo na takie, które z nieudolnymi pedagogami się nie patyczkuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 344?

Przedszkole nr 344 znajduje się przy Spartańska 2, 02-637 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 344?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 344 pod numerem +48 512 182 010

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 344?

Do Przedszkole nr 344 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements