Opinie

  1. Paweł Bazyl ★★★★★

    Trafiliśmy tu z przypadku, zostaliśmy z rozsądku. Bardzo polecam, przedszkole jest nowe, ładne, kadra naprawdę na poziomie i do rany przyłóż - od wychowawczyń po Panie do pomocy. Dzieci zawsze wracały uśmiechnięte, najedzone, na pewno zabiorą ze sobą setki miłych wspomnień z tego okresu życia

  2. Anna Kamieniecka-Woźniak ★★★★★

    Super przedszkole! Dziecko chodzi tam z wielką chęcią, a to chyba najlepsza rekomendacja. Panie są sympatyczne, pomocne, cierpliwe, chętne przekazywać wiedzę. Dzieci mają mnóstwo ciekawych zajęć, codziennie wracają z nowymi historiami, doświadczeniami i uśmiechem na twarzy. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a rodzic zawsze czuje się dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w grupie. Widać, że to miejsce tworzone z sercem. Zdecydowanie polecam!

  3. Agnieszka Olbinska-Karcz ★★★★★

    Po przejściach w innym przedszkolu przeniosłam córkę tutaj .Córka od dwóch lat uczęszcza do przedszkola i była to z lepszych decyzji w moim życiu.Corka jest w grupie u P.Selenki - nauczyciela z pasją , zaangażowaniem, miłością do dzieci (wierzcie mi dzięki tej Pani moja córka odzyskała radość i dzieciństwo ,którego w poprzednim przedszkolu jej brakowało)Pani Selena dała jej poczucie bezpieczeństwa.Jest to naprawdę nauczyciel z powołania nauczyciel,który dzięki swojej ogromnej wiedzy przekazuje wiedzę dzieciom,które później idą pewnym krokiem do szkoły.Lza w oku się kręci ,że to nasz ostatni rok ale dla rodziców, którzy zastanawiają się komu powierza swoje dzieci od września polecam z całego serca .Polecam przedszkole również jako placówkę organizująca szereg zajęć dodatkowych dla dzieci ,polecam Panie pomagające ,które zawsze z uśmiechem witają dzieci i rodziców.Placowka świetnie zarządzająca przez Panią Dyrektor.Polecam jeszcze raz z czystym sumieniem.

  1. Weronika Janiczek ★★★★★

    Najlepsze przedszkole jakie możecie sobie wyobrazić dla dziecka czysto ,przyjemnie ,posilki dla dzieci przepyszne ,panie pomagające zawsze witające dzieci i rodziców z uśmiechem.Teraz jedna z najważniejszych informacji.Kadra przedszkola na najwyższym poziomie .W przedszkolu pracuje Pani Selena .Jest to nauczyciel ,który traktuje każde dziecko jak swoje ,nauczyciel ,który podchodzi z pasją i zaangażowaniem do dzieci ,zawsze uśmiechnięta,pomocną ,wysłucha i wskaże dobrą drogę .Dzieci wychodząc z tego przedszkola nie mają żadnych problemów aby odnaleźć się w środowisku szkolnym. Polecam Wam szczerze dodając jeszcze,że jedno z nielicznych przedszkoli gdzie zawsze jest komplet dzieci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 199?

Przedszkole nr 199 znajduje się przy Bukietowa 10, 02-650 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 199?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 199 pod numerem +48 228 445 822

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 199?

Do Przedszkole nr 199 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements