Przegląd katalogu
- 827 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 827 wyników
Przeglądaj przedszkole w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 827 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 11,655 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera przedszkole z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Rumia, Sopot i innych.
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Profesjonalna kadra, ciekawe zajęcia i indywidualne podejście do dziecka tworzą przyjazne miejsce, w którym nauka łączy się z zabawą. Przedszkole godne polecenia!”
“Bardzo polecamy współpracę z Przedszkole Puzzelek. Zawsze z chęcią zorganizujemy kolejne zajęcia z pierwszej pomocy zarówno dla dzieciaczków, jak i całej kadry pracowników przedszkola. W tak miłym towarzystwie zawsze z chęcią się pojawimy i polecamy wszystkim rodzicom maluchów, ponieważ już od pierwszej chwili widać, że pracujące tam Panie mają świetne podejście do dzieci.”
“Zdecydowanie polecam! Cudowne przedszkole, do którego córka uwielbia chodzić, a syn wspomina bardzo ciepło i z ogromnym sentymentem. Dzieci są zaopiekowane pod względem emocjonalnym oraz edukacyjnym. Bogata oferta dodatkowych atrakcji, teatrzyki, warsztaty o zróżnicowanej tematyce, gdzie każde dziecko znajdzie coś, co je zainteresuje. Przedszkole jest kameralne, grupy nie są duże.”
“Bardzo polecam! Korzystaliśmy w tej placówce ze żłobka, a teraz przedszkola. Świetna kadra, bardzo zaangażowana, życzliwa, cierpliwa i wyrozumiała. Dziecko ma zapewnionych dużo atrakcji, dodatkowych zajęć (w cenie) i zawsze wraca zadowolone. Spodziewamy się drugiego dziecka i też na pewno skorzystamy z tej placówki.”
“To najlepsze miejsce na jakie mogliśmy trafić. Siostry i wychowawczynie są bardzo zaangażowane. Jedzenie jest przygotowywane na miejscu. Dzieci nigdy się nie nudzą i chętnie spędzają tam czas. Nie ma żadnych dziwnych systemów kar i nagród ale są zasady, które dzieci w naturalny sposób uczą się przestrzegać. Już nie wspomnę, że siostra dyrektor to wspaniała, mądra i ciepła kobieta. Polecam całego serca!”
“Przygoda w Eurece naszego synka dobiegła końca, a trwała od 2020r. Panie miłe i opanowane, chętne do pomocy. Obie panie Agnieszki z super podejściem do dzieci :). Pani Patrycja zawsze pomocna :). W przedszkolu kameralna atmosfera, ciekawe zajęcia: doświadczenia, spotkania z nietypowymi zwierzątkami, były nawet alpaki i agama, teatrzyki i wyjścia/wyjazdy na półndniowe wycieczki i wiele innyc hDziękujemy i polecamy! :)”
“Świetne przedszkole, domowa atmosfera orza świetna kadra pracowników, w tym dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy. Zajęcia bardzo urozmaicone, dużo teatrzyk ów, ciekawych wycieczek organizowanych. A do tego własną kuchnia, z pysznościami, dzieci jedzą dokładki, bo wszystko kolorowe i smaczne. Nie trzeba obawiać się, że kolejna placówka korzysta z najtańszego kateringu. Polecam z całego serca.”
“Wraz z mężem i naszą 3-letnią córeczką jesteśmy bardzo zadowoleni z Przedszkola "Fregata" w Gdańsku-Ujeścisku. Nasza córka poszła do przedszkola z początkiem kwietnia 2024 r. jako 2,5-latka. Od razu poczuła się tam jak u siebie. Niemal zawsze z zapałem i wielką radością idzie do przedszkola, bo wie, że czekają tam na nią jej koledzy, koleżanki i przesympatyczne panie nauczycielki, które mają wspaniałe podejście do dzieci i mnóstwo pomysłów na kreatywne zajecia. Cenimy sobie stosowanie metody tzw. "pozytywnej dyscypliny", polegającej na mądrym stawianiu dzieciom granic bez stosowania kar i nagród, tak aby wyrobić w nich życiowe kompetencje (cnoty). Szczególny nacisk jest kładziony na usamodzielnianie. Widać to np. po tym, że panie nauczycielki starają się nie wyręczać dzieci w ubieraniu, sprzątaniu, dzieci same jedzą korzystając ze sztućców itp. Na duży plus jest to, że niemal codziennie dzieci wychodzą na dwór. Na terenie przedszkola znajduje się duży ogródek z placem zabaw, z dala od ruchliwych i głośnych ulic. Niedaleko przedszkola jest las (Kozacza Góra), do którego panie chętnie zabierają dzieci. Kolejnym plusem jest to, że przedszkole sąsiaduje z domem seniora "Serenus", z którym intensywnie współpracuje. Dzięki temu zarówno dzieci, jak i seniorzy mogą zaznać integracji międzypokoleniowej oraz poczuć potrzebę niesienia pomocy. Sam budynek przedszkola jest bardzo nowoczesny, przytulny i odpowiednio przystosowany do funkcji jaką pełni. Każda sala edukacyjna posiada osobną toaletę z sedesami i umywalkami dostosowanymi do maluchów. Dzięki temu dzieci nie muszą przechodzić przez korytarz, żeby skorzystać z WC. W każdej sali jest też kącik wyciszenia, z którego dzieci mogą skorzystać, jeśli chcą. Nauczyciele dysponują szerokim zasobem pomocy dydaktycznych, prowadzą bardzo urozmaicone zajęcia (w tym również sensoryczne, plastyczne, ruchowe), a przy tym starają się zachować odpowiedni balans między zorganizowanymi zajęciami a swobodną zabawą (tak ważną i niejednokrotnie niedocenianą przez rodziców aktywnością stymulującą rozwój dzieci). Kadra co jakiś czas wysyłana jest na szkolenia, aby być na bieżąco z wiedzą. Sam pan dyrektor jest bardzo kompetentnym, pracowitym, a przy tym ciepłym i otwartym człowiekiem. Z wykształcenia i praktyki jest psychoterapeutą, co wpływa pozytywnie na kontakt i współpracę z dziećmi i rodzicami. Poza tym jest całym sercem oddany przedszkolu i ideom, które przyświecają "Fregacie", tj. wychowanie dzieci na dobrych, cnotliwych ludzi, bazujące na wartościach chrześcijańskich, odbywające się w ścisłej współpracy z rodzicami ("przedszkole to przedłużenie domu"). Wspaniałe jest indywidualne podejście do każdego dziecka i praca nad jego charakterem. Kolejnym atutem tejże placówki jest to, że nasza córka chodzi do kameralnej grupy, składającej się z dzieci z dobrych rodzin, wyznających podobne wartości co my. Grupą opiekują się 2-3 panie. Cenimy też sobie to, że dzieci codziennie się modlą (z samego rana i przed każdym posiłkiem). Na bieżąco można oglądać posty i filmiki z życia przedszkolaków udostepniane na Facebooku, a dzieje się sporo! Poza tym rodzice otrzymują regularnie zdjęcia z zajęć z krótkim opisem, dzięki czemu są świadomi co ich dzieci robiły danego dnia w przedszkolu. Dużo można by jeszcze mówić, np. o tutoringu, agendach (dzienniczkach w formie kalendarza), ROKach (rodzice odpowiedzialni za klasę/grupę), sposobie zamawiania posiłków, zajęciach dodatkowych, pokoju gościnnym z sofą i ekspresem do kawy. Trafiliśmy na to przedszkole z polecenia i bardzo się z tego cieszymy. Jeśli ktoś szuka dobrego przedszkola dla swojej pociechy i bliskie są mu wartości chrześcijańskie/katolickie, to bardzo polecamy "Fregatę" na Ujeścisku.”
“Przedszkole Nutka to miejsce, w którym każde dziecko ma idealne warunki do rozwoju! Pozytywna atmosfera i profesjonalna kadra sprawiają, że moje dziecko chodzi tam z radością każdego dnia. Oprócz fantastycznych nauczycielek, przedszkole oferuje wsparcie psychologa i logopedy, co jest ogromnym plusem. Dzięki temu każde dziecko otrzymuje indywidualną opiekę i wsparcie w swoim rozwoju. Zajęcia są kreatywne, rozwijające i dostosowane do potrzeb dzieci. Gorąco polecam to przedszkole każdemu rodzicowi, który szuka miejsca pełnego troski i profesjonalizmu! Pani Magda i Pani Anita to naprawdę fajne , pozytywne właścicielki otwarte na każdy pomysł.. bardzo dziękuję”
“Przedszkole kameralne, ze wspaniałą kadrą. Dużo zajęć dodatkowych, wiele bardzo ciekawych imprez dla dzieciaków. Córeczka uwielbia tam chodzić. Bardzo polecam.”
“Najlepsze przedszkole jakie sobie można wyobrazić. Tam pracują cudowne Panie, które do każdego dziecka podchodzą bardzo indywidualnie. Codziennie są jakieś terapie, dziecko się pięknie rozwija w tym przedszkolu. Panie są z ogromnym doświadczeniem, wykwalifikowane. Moje dziecko bardzo lubi chodzić do tego przedszkola. Panuje tam taka rodzinna atmosfera, Panie wkladają w swoją pracę całe serce, mają dużo empatii do dzieci.”
“Najlepsze przedszkole pod słońcem. Moja córka jest nim zachwycona! Długo szukaliśmy takiego miejsca razem z żoną, które będzie odpowiadało nam ale co najważniejsze-naszej córeczce. Trochę żałuje ze nie trafiliśmy na to przedszkole za pierwszym razem, na pewno oszczędziłoby to dziecku stresu. Polecam serdecznie:)”
“Super przedszkole.moja córka uwielbia tam chodzić. Miejsce tworzą ludzie,a tam sa wspaniałe nauczycielki. Szczególnie Pani Klaudia. Nie wyobrazam sobie co bedzie jak będziemy musieli sie z panią rozstać bedzie nam strasznie smutno... Moja corka juz tam chodzi 3 rok i kocha swoja pania strassnie :) ogrom z aiec dobrze dodatkowych wycieczek itp no rewelacja”
“Wspaniałe miejsce,cudowne ,kochane panie .Córeczka uwielbia tam być ❤️”
“Wspaniałe przedszkole z tradycyjnym podejściem do edukacji i wychowania, z własną kuchnią. Posiada duże sale, organizowane są wycieczki i świąteczne animacje. Panie opiekunki i nauczycielki z powołaniem. Przerobiliśmy 4 przedszkola (na 2 dzieci) i Kasztanowe jako jedyne możemy polecić bez najmniejszego zastrzeżenia.”
“Wspaniałe przedszkole - te Panie dają z siebie wszystko. Córka szczęśliwa, codziennie zadowolona. Specjalne pozdrowienia dla ulubionej Pani Bożenki :)”
“Bardzo dobra kadra, Panie z powołania, dużo atrakcji, czysto, fajny plac zabaw.”
“Cudowne miejsce. Ale dopiero teraz, gdy syn jest w pierwszej klasie, widzę jak wielką robotę zrobiły panie Marzenki. Nazwy miesiąca? Pestka. Liczenie w pamięci, czytanie? Żaden problem. Jest mu zdecydowanie łatwiej niż rówieśnikom z innych placówek. Pozdrawiamy serdecznie.”
“Fantastyczne miejsce na mapie Pruszcza. Z całego serca polecam Iskierkę.”
“Przedszkole Św. Jacka wyróżnia się pod wieloma względami. Przede wszystkim dzieci wychowywane są w wierze katolickiej, co pozwala kształtować ich kulturę w przemyślany i mądry sposób. Do tego przedszkole współpracuje z psychologiem i uczy dzieci zarządzać emocjami, co doskonale rozwija u dzieci kluczowe umiejętności 21 wieku. Dodatkowo, panie podchodzą bardzo indywidualnie do dzieci. Mój synek ma neofobię żywieniową, od trzech lat panie z zaangażowaniem współpracują z nami celem realizacji terapii i oswajania dziecka z jedzeniem. W zakresie rozszerzania listy produktów zjadanych przez dziecko zespół przedszkola ma niesamowite osiągnięcia. Warto również wspomnieć o zacisznym placu zabaw, gdzie część placu jest zacieniona i dzięki temu w upalne dni pociechy nie prażą się na słońcu. Zespół przedszkola jest bardzo zaangażowany w pracę i widać, że robią to sercem na dłoni. Ponadto dzieci w przedszkolu są naprawdę szczęśliwe, co widzę po moich dwóch synach.”
“Świetne podejście do dziecka nauczycielek, polecam”
“To wspaniałe przedszkole, w którym do każdego dziecka podchodzi się z empatią i troską. Pracują tu prawdziwi profesjonaliści – czuć miłość do dzieci i ciepłą, przyjazną atmosferę. Najważniejsze jest to, że mój syn z radością biegnie do przedszkola, a dla mnie jest to najlepszy wyznacznik. Dziękuję za ciepło, uwagę i ogrom pracy, który wkładacie w opiekę nad dziećmi.❤️”
“Najlepsze przedszkole w mieście! Kameralna i bardzo przyjazna atmosfera, kreatywne metody nauczania. Mali absolwenci świetnie radzą sobie potem w szkole. Polecam!”
“Normalne, bardzo fajne przedszkole z zaangażowaną i miłą kadrą”
“Super przedszkole! Świetnie nauczycieli! Cudowna Pani Dyrektor!”
“Najlepsze przedszkole w Gdańsku.”
“Świetna kadra, sprawna organizacja, cieszę się, że moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola.”
“Panie nauczycielki bardzo miłe mimo, że dziecko tylko na wakacje uczęszcza.”