Przegląd katalogu
- 1,005 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1005 wyników
Przeglądaj przedszkole w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,005 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 27,575 opinii i ocen.
“Z powodu przeprowadzki z innej dzielnicy musieliśmy zmienić synowi przedszkole. Mieliśmy wspaniałe przedszkole i bardzo obawialiśmy się tej zmiany . Do Konradka trafiliśmy z polecenia i jesteśmy w przedszkolu od sierpnia tego roku.Nie sądziliśmy że gdzie może być lepiej niż w poprzednim przedszkolu:) Atmosfera i kadra w Konradku są dla nas bardzo dużym i pozytywnym zaskoczeniem.Mimo sporej ilości dzieci, wszystko bardzo sprawnie funkcjonuje.Własna kuchnia i kochana Pani Ewa, która tak dba posiłki -ogromny szacunek za jej wielkie serce i zaangażowanie.Mój syn jest przeszczęśliwy a jego 10letnia siostra zazdrości takiego przedszkola:)) Możemy tylko polecać dalej!”
“Chciałabym serdecznie polecić to przedszkole wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca bezpiecznego, przyjaznego i rozwijającego dla swojego dziecka. Kadra pedagogiczna jest niezwykle zaangażowana, pełna cierpliwości i ciepła – widać, że praca z dziećmi to ich prawdziwa pasja. Zajęcia są bardzo różnorodne i dostosowane do wieku oraz potrzeb maluchów – od twórczych zabaw plastycznych, przez aktywności ruchowe, aż po naukę przez zabawę, która świetnie przygotowuje dzieci do szkoły. Ogromnym atutem jest też indywidualne podejście do każdego dziecka.”
“Baby City to wg nas najlepsze miejsce dla małego człowieka. Wspaniałe panie wychowawczynie, córka otrzymywała wsparcie w każdej sytuacji, współpraca kadry i rodziców na bardzo wysokim poziomie, dzieci świetnie przygotowane do dalszej edukacyjnej drogi, własna kuchnia - przemiłe panie kucharki :) Mnóstwo zajęć dodatkowych wszelakiego rodzaju (z pewnością każdy znajdzie coś dla własnego dziecka). My właśnie kończymy 4-letnią przygodę z Baby City i to był wg nas najlepszy wybór. I oczywiście, że nie ma miejsc idealnych, ale te jest bliskie ideału i nie zamieniłabym go na żadne inne. Z resztą Baby City jest laureatem plebiscytu Orły Edukacji, w pełni zasłużenie :) Dziękujemy za wspaniałą wspólną przygodę!”
“Wspaniała placówka, gdzie nauczycielki podchodzą bardzo indywidualnie do dzieci (bo jest ich zaledwie kilkoro), dyrekcja prowadzi wszystko w uporządkowany sposób (jest np. aplikacja na telefon do kontaktu z rodzicami) a zajęcia codzienne oraz dodatkowe są niezwykle interesujące i rozwijające. Bardzo polecam wszystkim rodzicom! :)”
“Wyjątkowe przedszkole na mapie Wilanowa! Elemelki to cudowne miejsce pelne szacunku do malego czlowieka gdzie dzieci rozwijaja skrzydla na wielu polach. Bardzo urozmaicone zajecia i obszerna wiedza z roznych dziedzin jest przekazywana w taki sposob, ze dzieci chlona i rozbudzają swoją ciekawość świata. Ciocie właścicielki osobiście dbają o każdy szczegół na najwyższym poziomie. Z żalem będziemy się rozstawac po 4 latach! Polecam bardzo serdecznie:)”
“Wspaniałe miejsce godne zaufania. Profesjonalna i zaangażowana kadra, ciepła atmosfera, własna kuchnia i ogród. Miejsce godne polecenia. Dzieci czuły się tutaj bezpiecznie, były dobrze zaopiekowane i z uśmiechem chodziły do przedszkola.”
“Najcudowniejsze przedszkole pod słońcem. 3 moich dzieci do niego chodziła, w sumie przez 7 lat i poznaliśmy w tym czasie wielu wspaniałych nauczycieli, którzy z uważnością i wrażliwością podchodzą do każdego dziecka. Dzięki temu przedszkolu dzieci mogą zaznać dzieciństwa o jakie dzisiaj coraz trudniej, ze wspinaniem się na drzewa, zabawą boso w kałuży i jedzeniem owoców prosto z krzaka. Uczą się szacunku do natury, bez plastiku i nadmiaru bodźców, okazuje się, że najlepszą zabawką może być patyk i kamień. Bardzo polecam każdemu, kto właśnie tego chce dla swojego dziecka, naprawdę warto. Jestem pewna, że to zasób na całe życie :)”
“Mój syn chodził tutaj do przedszkola do grupy Misiów. Serdecznie polecam, Panie bardzo miłe, zaangażowane, dbają o to by dziecku niczego nie brakowało, czuło się bezpiecznie. Organizowane czasem różne wyjścia z przedszkola, przedstawienie na Dzień Babci i Dziadka i wiele innych. Z czystym sumieniem mogę polecić młodszą grupę Misiów (3-4 lata), jeśli chodzi o grupę starszą 'Sówki' to nie wiem, ale całe przedszkole pozytywnie (woźnie, kucharki, pomoc nad opieką, sam budynek/ plac zabaw)”
“Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy każdemu. Córka jest bardzo zadowolona, chętnie opowiada o tym co się działo w przedszkolu, a dzieje się dużo, bo różne ciekawe zajęcia i zabawy są organizowane, a dzieci się nie nudzą.”
“Nasza opinia o przedszkolu oraz całej kadrze jest bardzo pozytywna. Starszy syn uczęszczał tu do przedszkola oraz zerówki, a obecnie młodszy chodzi do grupy Teletubisiów. Zarówno standard opieki, jak i podejście wychowawcze odpowiadają poziomowi placówki niepublicznej. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, a jesteśmy raczej wymagającą rodziną. Z całego serca polecam to przedszkole!”
“Przedszkole Sióstr Loretanek poznaliśmy 7 lat temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu opieki. Od lat mamy kontakt z tymi samymi wychowawczyniami i pracownikami obsługi, którzy znają nasze dzieci i zapewniają im poczucie bezpieczeństwa. Przedszkole ma własną kuchnię i urozmaicone menu. Jest dużo zajęć dodatkowych (taniec, plastyka, angielski, rytmika, szachy), jest systematyczna opieka logopedy - przez kilka lat z dziećmi pracowała p. Beata, bardzo zdeterminowana i skuteczna :) W ciągu roku są wycieczki, konkursy dla dzieci i warsztaty. Są coroczne spotkania rodzinne w Loretto. Dzieci często biorą udział w wewnętrznych koncertach, przedstawieniach i jasełkach, jest wspólne kolędowanie. Co roku jest organizowany Dzień Dziecka. Panuje serdeczna, rodzinna atmosfera. Plac zabaw jest teraz dużo większy niż jeszcze kilka lat temu, dobrze wyposażony. Bardzo sobie cenię postawę Sióstr i pań, z którymi mamy kontakt (p. Kasia i p. Magda) - to osoby inteligentne, zaangażowane, wyważone, dyskretne i przygotowane do opieki nad dziećmi. Przy kłopotach wychowawczych można liczyć na wsparcie i współpracę - z maluchami różnie bywa, mają lepsze i trudniejsze okresy. Z rodzicami w grupach zazwyczaj dobry kontakt. Potwierdzam, że dzieci po zerówce są bardzo dobrze przygotowane do I klasy.”
“Bardzo podoba mi się przedszkole. Znakomici nauczyciele i super dyrektor. Grupy są czyste, jest dużo zabawek, dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci. Dobre odżywianie, od 2 lat nigdy nie bolał brzuch. Duży nowy plac zabaw na świeżym powietrzu. Dziecko chodzi z przyjemnością ❤️ Cieszymy się)”
“Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy każdemu. Córka jest bardzo zadowolona, chętnie opowiada o tym co się działo w przedszkolu, a dzieje się dużo, bo różne ciekawe zajęcia i zabawy są organizowane, a dzieci się nie nudzą.”
“Bardzo fajne przedszkole, mila atmosfera i ciekawe zajecia dla dzieci, polecam!”
“Z całego serca dziękujemy za te kilka lat, które nasze dzieci spędziły w Państwa przedszkolu. Kadra jest wspaniała, "ciocie" mają świetne podejście do dzieci, widać że ta praca to ich pasja. Zajęcia są różnorodne i ciekawe, maluchy uczą się mnóstwa nowych rzeczy. Mieliśmy też pewność, że nasze dzieci są pod naprawdę dobrą opieką. Szczerze polecamy wybór tego przedszkola.”
“Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy do tego przedszkola. Te kilka lat wspólnej drogi zostaną z nami na zawsze i będą wspominane ze wzruszeniem. Atmosfera domu rodzinnego, pyszne posiłki, troskliwe i opiekuńcze panie i siostry. Polecam serdecznie.”
“Niezwykłe miejsce, które jest przedszkolem, ale też wielką rodziną i "całą wioską", która pomaga nam wychować nasze dzieci. Inspiren daje dzieciom i rodzicom wszechstronne wsparcie, wielkie serce i codzienną radość! Pani Małgosia modeluje szlachetne i ważne wartości, ma wspaniały dar podejścia do dzieci i ludzi, Pan Jacek jest jak super bohater dla dzieci, a Panie nauczycielki są bardzo wspierające i otwarte! Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiliśmy w to miejsce, gdzie mój syn rozwija się i otwiera skrzydła! DZIĘKUJĘ!”
“Kameralna placówka z indywidualnym podejściem do dziecka. Mój syn, który jest bardzo wrażliwy, otrzymał właściwą opiekę i wsparcie podczas adaptacji. Bardzo polecam dla dzieci które przezywają rozłąkę z rodzicami. Olbrzymia zaletą jest codziennie nauka języka angielskiego z native speakerem, dużo dodatkowych zajęć i zapewnienie odpowiedniej ilosci Pan nauczycielek w grupach, które są bardzo zaangażowane w swoją prace. Polecam wszystkim rodzicom !”
“Angielski w tym przedszkolu to jakaś magia. Synek wcześniej uczęszczał do innego anglojęzycznego przedszkola ale nie było takich spektakularnych efektów. Widać że angielski jest obecny cały czas a metody nauczania turbo skuteczne. Kadra ciepła, miła z indywidualnym podejściem do dziecka. Słucha rodziców i jest otwarta na współpracę. Polecam serdecznie.”
“Najlepsze przedszkole na świecie, moje dzieci je kochały. Uważność i radość której tam doświadczyły je zbudowała. przedszkole pełniło nie tylko funkcję edukacyjna one tworzyło społeczność i rodziców i dzieci, zawarte przyjaźnie wciąż trwają”
“Od początku czujemy, że jest to "nasze" przedszkole. Już na dniach otwartych mocno trzymaliśmy kciuki, żeby się tu dostać. Największym jego atutem jest wspaniała kadra - wspierające nauczycielki, dyrektorka, cały personel oraz dwie grupy super przedszkolaków (Maluszki i Starszaki). Przedszkole publiczne, kameralne, bardzo przytulne z doskonałą lokalizacją w Śródmieściu, z własną kuchnią (pyszne jedzenie). To sprawia, że dzieci czują się tu bezpiecznie i u siebie. Wszyscy w przedszkolu się znają a nauczyciele indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Trudno popołudniami wyciągnąć naszą przedszkolaczkę do domu:) Bardzo polecamy!”
“Wspaniale miejsce , w którym dzieci czują się bezpiecznie i beztrosko. Wykwalifikowana i niezwykle empatyczną kadra, pyszna domowa kuchnia, ładnie zagospodarowany ogródek, w którym przedszkolaki spędzają sporo czasu. Ciekawe zajęcia dla dzieci i warsztaty dla rodziców. Plusy można wymieniać w nieskończoność- polecamy z całego serca :)”
“Super przedszkole. Najlepsze w okolicy. Wszystkie zajęcia dodatkowe za darmo. Pyszne jedzenie, wspaniałe Panie.”
“Najlepsze przedszkole dla dzieci! Bardzo dobrzy nauczyciele! Niesamowicie przyjazna atmosfera! Polecam z całego serca!”
“Moja córka chodzi do przedszkola od ponad roku. Po tym czasie nie mam żadnych wątpliwości, że Chatka to doskonale prowadzone, przyjazne dzieciom i rodzicom miejsce. Profesjonalizm wszystkich pedagogów, ich zaangażowanie, troska, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nie znałam wcześniej metody montessori, nie miało to z mojej perspektywy większego znaczenia przy wyborze przedszkola, przekonała mnie przede wszystkim wizyta w Chatce i rozmowa z Panią Dyrektor. Przez ostatni rok moja córka z radością chodzi do przedszkola, chętnie uczy się literek, pięknie liczy, bawi się na podwórku, a przede wszystkim nawiązała wspaniałe relacje z innymi dziećmi. Serdecznie polecam przedszkole wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, w którym ich dziecko byłoby bezpieczne, miało zachętę do odkrywania świata i uczyło się nie tylko podstaw matematyki czy j. angielskiego, ale przede wszystkim jak budować piękne relacje z rówieśnikami i rozpoznawać własne emocje i potrzeby.”
“To przedszkole to miejsce pełne ciepła i profesjonalizmu! Największym atutem jest kadra – jest nie tylko wykwalifikowana, ale przede wszystkim pełna pasji i serca do pracy z dziećmi. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z ogromnym szacunkiem i troską. Codziennie organizowane są ciekawe zajęcia edukacyjne, plastyczne i ruchowe, które rozwijają kreatywność oraz zdolności dzieci. Panie doskonale wiedzą, jak zachęcić do nauki przez zabawę, dzięki czemu maluchy chłoną wiedzę w naturalny sposób. Dodatkowo, komunikacja z rodzicami jest wzorowa – zawsze możemy liczyć na informację o postępach i samopoczuciu dziecka. Atmosfera w przedszkolu jest niezwykle rodzinna, pełna ciepła i bezpieczeństwa. Widać, że personel naprawdę kocha swoją pracę i dzieci. Serdecznie polecam to przedszkole każdemu rodzicowi, który chce, aby jego dziecko spędzało czas w miejscu pełnym radości i profesjonalnej opieki!☺️”
“To przedszkole naprawdę wyróżnia się podejściem do dzieci. Panie są cierpliwe, kompetentne i potrafią znaleźć sposób na każdego malucha. Moja córka dużo nauczyła się o współpracy i szacunku dla innych. Zajęcia są ciekawe, a w planie sporo czasu na świeżym powietrzu. Posiłki smaczne, dzieci chętnie jedzą.”
“Jesteśmy w pełni zadowoleni i polecamy każdemu. Córka jest bardzo zadowolona, chętnie opowiada o tym co się działo w przedszkolu, a dzieje się dużo, bo różne ciekawe zajęcia i zabawy są organizowane, a dzieci się nie nudzą.”
“Nasze dziecko z radością uczęszcza do przedszkola, rozwijając swoje talenty w ciepłej i twórczej atmosferze. Polecamy to miejsce każdemu rodzicowi! Dziecko wraca do domu z uśmiechem i chętnie opowiada o nowych piosenkach i zabawach.”
“Moje dziecko znakomicie odnalazło się tej placówce. Zaangażowana i profesjonalna kadra z empatycznym podejściem do dzieci. Ilość zajęć jest tak duża ,że każdy znajdzie coś dla Swojej pociechy. Z czystym sumieniem polecam.”