Przegląd katalogu
- 848 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 848 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 848 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 640,198 opinii i ocen.
“Ceny nie należą do niskich, ale jakość potraw wynagradza poniesione koszty. Wszystko bardzo smaczne i ładnie podane.”
“Jesteśmy tu nie pierwszy raz i jak zawsze wychodzimy z pełnymi brzuchami! Duże porcje, b dobre składniki, przepyszny Aperol, deser niebo w gębie. Polecamy i będziemy - jak zawsze - wracać ❤️❤️❤️”
“Jestem zachwycona serio. Bardzo smaczna pizza , dobre składniki, szybka dostawa . Rewelacja , oby tylko nic się nie popsuło :) ❤️ jestem wymagająca ale tu naprawdę nie ma się o co przyczepić . 10/10”
“Najlepsze miejsce na szybki, smaczny lunch. Prezentacja dania idealna, jak do zdjęcia, a smak idzie w parze z jakością podania. Nic dodać, nic ująć, polecam serdecznie!”
“Bardzo dobre sushi. Miła obsługa. Polecam w 100%!”
“Bardzo fajne miejsce. Jedzenie fantastycznie, a szczególnie polędwica. Golonka nietypowo bo na słodko. Żeberka mięciutkie. Deser choć nie wszystkie dostępne też wyjątkowe. Kaczka też godna polecenia.”
“Mój warszawski pewniak na świeże, pyszne i nieprzekombinowane sushi. Nie zdarza się w stolicy tak uczciwe, znane mi z Japonii ratio ryżu do ryby w nigiri. (W ogóle o dobre nigiri trudno) Mięso zawsze świeże, dobrze oprawione, nieprzycięte na ilości. Nie zdarzyło się, by ryż był inny niż w punkt - losowe popołudnie, czy poświąteczny dzień, w dowozie, osobiście, zawsze bez pudła i smacznie. Aż mi szkoda ryzykować zamówienia gdzie indziej.”
“Trafiłam tu przypadkiem o jestem zachwycona! Nie dajcie się zmylić niepozorną lokalizacją, tu jest pysznie. Fasolka edamame najlepsza jaką jadłam, esencjonalny ramen, bardzo dobre pierożki, super lemoniada i prosecco. Na pewno wrócę :)”
“To jawne oszustwo! Zdjęcia nie oddają tego smaku i wielości ! Sałatka z kozim serem to obłęd. Pizza Prosciutto już się nie zmieściła mimo wielkiego głodu dwóch osób. Czas oczekiwania może 7 minut na dwa dania. Jesteście za skromni. Na pewno wrócimy :)”
“Świetna pizza salami picante z gorgonzolą. Limoncello 0% smakuje identycznie jak alkoholowe. Dodatkowym plusem jest to że miejsce w samym centum Ursusa z widokiem na rondo.”
“Przepyszna włoska kuchnia. Przemiła Pani kelnerka. Zdecydowanie polecam!”
“Genialna kuchnia, przyjemna atmosfera i przede wszystkim fantastyczna, zaangażowana obsługa która sprawia ze wizyta w tym miejscu staje się wyjątkowym doświadczeniem. Zdecydowanie restauracja warta polecenia i wyróżniajaca na kulinarnej mapie Warszawy.”
“Bardzo smaczna pizza i miła obsługa!!!”
“Pyszna pizza w dobrej cenie, świeże składniki, bardzo miła obsługa, przyjemne miejsce na lunch, obiad czy kolację.”
“Przepyszna pizza ciasto włoskie pyszne rozpływa sie w ustach a zarazem chrupiące polecam z czystym sumieniem”
“Bardzo pozytywne zaskoczenie. Genialne burgery, czuć że zrobione ze świeżych składników i mięsa. Sam "kotlecik" to porządny kawał mięsa. Pierwszy raz zamawiałem online i się nie zawiodłem. Poniżej zdjęcia z lokalu z burgerem jeśli dobrze pamiętam Burger Las Vegas. Zrobił mi obiad i kolację na raz ;) Mały update: Po ponad 2ch miesiącach i kilkunastu różnych zamówieniach mogę stwierdzić że trzymają poziom a ja głodny nie chodzę ;)”
“Bylismy przed meczem Projektu Warszawa w 4 osoby. Zamówiliśmy spaghetti z krewetkami oraz bolognese plus Tagliatelle pollo spinaci i pizza Buratto Piccante. Pizza została przez wszystkich na 6, bolognese i tiagliatelle również 6, spaghetti z krewetkami - krewetki pycha, makaron tez ale calemu zestawowi czego brakowało - na 5. Najslabsze bylo w mojej ocenie tiramisu troche suche. Ogólnie bardzo na plus. Mamy zamiar zrobić sobie taka tradycję przed meczową i wrócić znowu. Wystrój prosty czysto, obsługa grzeczna.”
“Świetne miejsce! Klimat wyjątkowo przyjemny! Jedzenie bardzo nam smakowało, a zamówiliśmy 4 różne dania, więc widać, że po prostu mają tutaj dobrą kuchnię :) miejsce troche droższe, bo na 2 osoby wydaliśmy 230 zł, ale suma summarum jestem jak najbardziej zadowolony :) 4 za obsługę, bo miałem wrażenie, że kelnerzy trochę o nas "zapomnieli" i czekaliśmy dłużej niż osoby, które przyszły po nas, ale każdy ma gorszy dzień, więc ostateczna ocena 5/5 :)”
“Wspaniała Pizzeria dzieci były bardzo zadowolone. Cienkie pyszne ciasto , duży wybór . Właściciele z wielkim sercem ❤️”
“Byliśmy pierwszy raz . Godzina popłudniowa -środa ,więc może dlatego nie za wiele ludzi . Lokal czysty . Obsługa miła , to co zamówiliśmy smaczne . Zamówione zostały trzy różne pizze . Samo ciasto smaczne lekko ciągliwe i na brzegach wyrośnięte i lekko przypalone , ogólnie smaczne . Z dodatkami były bardzo dobre , wielkość pizzy na jedną osobe . Z trzech zamówionych najbardziej mi smakowała z auchua idużą ilością oliwek i kaparów druga z salami . Trzecia miała bardzo dużo rukoli i sera mozarella i szynki parmeńskiej który robiłdobrą robotę”
“Pierwsza wizyta i zadowoleni. Pizza rosso - ciekawe smaki. Sałatka ze szparagami i buffalą - smaczna. Szparagi jędrne, rukola trochę przywiędnięta, ale w sumie było okej. Szkoda że żadna zupa nie była wegetariańska, nawet krem pomidorowy na rosole. To można by zmienić na przyszłość. Bardzo dobre desery - tiramisu duże i pyszne pannacotta również bardzo dobra. SympaTyczna i szybka obsługa.”
“Super PIZZA , polecono nam PratoBianco z brokułem friarelli pierwszy raz jedliśmy i naprawdę warto, Świetne ciasto i oczywiście niezawodna burrata dobre miejsce do spotkań , miła obsługa”
“Bardzo dobra pizza ciasto rewelacyjne. Właściciel w porządku. Polecam i życzę sukcesu !!!!”
“Pierwsze wrażenie po wejściu do lokalu nie jest najlepsze. Natomiast po otrzymaniu obiadu zupełnie odmienne. Pyszne domowe obiady w atrakcyjnej cenie. Polecam”
“Jak na osiedlową pizzę to bardzo smacznie, może to nie jest miejsce gdzie wrócę, ale na pewno będę bardzo dobrze wspominał.”
“Najlepsza zupa z owocami morza. Wszystko inne tak samo dobre: pizza, domowej roboty pasty.”
“Bardzo dobra pizza. Duży plus za piwko Zwierzyniec z kija pod którego wleciały Diavola i Spianata Piccante Calabria.”
“Po ostatniej nie do końca udanej próbie ;) dziś super pozytywne zaskoczenie . Ciasto klasa , ilosc i jakość składników na wysokim poziomie . Jestem naprawdę ciekawy jak to musi super smakować po wyjęciu z pieca i konsumpcji na miejscu . Dziś egzamin zdany na 5+ zdała pizza pera oraz łagodne peperoni :) Miłym zaskoczeniem był prezent przekazany przez managera Pana Przemysława. Dostawca badzo miły . Dostawa dotarła na czas. Super. Bardzo dziękuję .”
“Najlepsza pizzeria na Ursynowie :) Nie wiem skąd te negatywne opinie bo zamawiałam wiele razy i nigdy się nie rozczarowałam, zarówno w odbiorze, jak i z dostawą do domu. Często kierowca jest szybciej niż przewidziany czas dostawy, co jest jak najbardziej na plus :)”
“Dobra pizza. Ciasto cienkie, więc pizza 45 cm jest na dwie osoby. Ta pizza to nie jest buła, to prawdziwa pizza. A co ciekawe, zdjęcia pizz na stronie pizzerii działają odstraszająco, nie sugerujcie się nimi. Zamówienie złożyłem dzięki namowom syna - i warto było, bo patrząc na zdjęcia omijałem ją z daleka. Tu jest właśnie miejsce na miłe zaskoczenie. Sosy bardzo dobre, to nie ketchup albo majonez ze sztucznym czosnkiem w proszku. Polecam!”