Opinie

  1. Katarzyna ★★★★★

    Bylismy przed meczem Projektu Warszawa w 4 osoby. Zamówiliśmy spaghetti z krewetkami oraz bolognese plus Tagliatelle pollo spinaci i pizza Buratto Piccante. Pizza została przez wszystkich na 6, bolognese i tiagliatelle również 6, spaghetti z krewetkami - krewetki pycha, makaron tez ale calemu zestawowi czego brakowało - na 5. Najslabsze bylo w mojej ocenie tiramisu troche suche. Ogólnie bardzo na plus. Mamy zamiar zrobić sobie taka tradycję przed meczową i wrócić znowu. Wystrój prosty czysto, obsługa grzeczna.

  2. Mirek Mirek ★★★☆☆

    Zamówione dania były generalnie w porządku. Pizza diavolo i pizza z gruszką miały dobre ciasto, odpowiednio wypieczone. Spaghetti z kurczakiem również było smaczne, ale już gnocchi z pesto niezbyt dobrze się zaprezentowało. Ciasto gnocchi miało jakiś posmak, który mi przeszkadzał. Jadłem gnocchi w różnych miejscach, ale to było najmniej udane smakowo. Z deserów warto spróbować tiramisu, ale już sernik z sosem malinowym to pozycja dla tych, którym nie przeszkadzają liczne małe pestki z malin w sosie. Lokal jest mały więc wskazana jest wcześniejsza rezerwacja.

  3. Łukasz ★★★☆☆

    Pizzę da się zjeść. Mimo, że ciasto suchawe, sos pomidorowy kwaśny. Ale jadłem gorsze. Zdecydowanie lepiej wypadała pasta. Ceny ok. O klimacie nie ma co mówić - ot, pizzeria, jakich wiele. Można usiąść na dworze, można w środku. Bardzo miła obsługa, nie trzeba długo czekać. Można wpaść, jak się leci akurat na mecz albo wraca ze spaceru po Łazienkach.

  1. Piotr Sobczyński ★★★★★

    Mały, miły lokal z bardzo dobrą kuchnią. Bardzo dobra focaccia. Zamówiliśmy też tagliatelle Alberto i tagliatelle ze szparagami. Oba dania były bardzo dobre. Dobre białe wino domowe. W środku jest kilka stolików. Kiedy przyszliśmy ok. 18:00 było sporo wolnych miejsc, które jednak bardzo szybko się zapełniły, widać, że restauracja cieszy się uznaniem. Na zewnątrz jest też kilka stolików, mimo niezbyt ciepłego wieczoru siedziało tam kilka osób w kurtkach :-). Obsługa sprawna i miła. Ceny średniowarszawskie. Polecam.

  2. Maciej Skoczek ★★★★★

    Bardzo przytulne miejsce, przyjazne pieskom. Przesympatyczny kelner z indywidualnym podejściem i dużym zainteresowaniem pomimo wielu klientów. W restauracji unosi się cudowny zapach pizzy i bazylii. Zjedliśmy pyszne rozgrzewające zupy i drugie dania, wszystko bardzo smaczne. Zwieńczeniem była ogromna porcja sernika z polewą malinową. Dla zziębniętych znajdzie się duży wybór ciepłych napojów. My wybraliśmy gorącą czarną herbatę podaną w bardzo dużych kubkach. Zdecydowanie polecam! :)

  3. Zubra Zubra ★★★★★

    Gorąco polecam! Pizza zdecydowanie jedna z najlepszych która kiedykolwiek jadłam. Miła i sympatyczna obsługa. Klimatyczny lokal)

  1. Marcin Chłopaś ★★★★★

    Bardzo dobra pizza w typie cienkiego, włoskiego ciasta, ale niezbyt mokrej góry. W lokalu przytulnie i dość tłoczno, znaczy mają renomę. Zamawiając deser wahałem się między tiramisu a sernikiem, wybrałem to pierwsze. Na mój gust trochę za mocno podlane alkoholem, ale wielu zapewne będzie smakować. Ceny przyzwoite.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Gusto?

Da Gusto znajduje się przy Przemysłowa 31/33, 00-450 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Gusto?

Można skontaktować się z Da Gusto pod numerem +48 224 981 110

Jak można dotrzeć do Da Gusto?

Do Da Gusto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements