Opinie

  1. _nikola ★★★★★

    do lokalu przyciągnął nas świąteczny klimat panujący przed nim i nie żałuję. pomimo iż był spory ruch (sobota) zastaliśmy w 4 osoby przyjęci bez problemu. Przemiła obsługa a jedzenie wyśmienite. Szczególnie burgery i stek przyciągnęły naszą uwagę ale i pizza przepyszna. Obłędnie dobre. polecam z calego serca. Będę wracała

  2. Łukasz Witkowski ★★★★★

    Przepyszna pizza ze świeżymi składnikami! Ciasto super! Nie ma problemu, aby połączyć 2 różne rodzaje na jednym placku. Sosy ok. Obsługa pomocna i uprzejma. Fajny klimat!

  3. Michal Wilczyński ★★★★★

    Bardzo dobra pizza ciasto rewelacyjne. Właściciel w porządku. Polecam i życzę sukcesu !!!!

  1. Edyta Tomczyszyn - Karpińska (E.T.) ★☆☆☆☆

    Zamówiłam 2 pizze, czekałam 2,5h i dostałam lekko ciepłą pizzę + ochrzan. Uważałam, że lepiej wspierać lokalne biznesy niż sieciówkę. Z Molto Pizzy zamawiam od lat, choć pizza nie jest jakaś wybitna i zdarzały się błędy w zamówieniu. Zawsze też dawałam napiwek. Ale dzisiejszy dzień zostawił duży niesmak. I pytanie czy warto wspierać firmę, która nie szanuje klienta. Zamówienie złożyłam o 20:30 - 2 duże pizze. W mailu potwierdzającym zobaczyłam, że przewidywana dostawa jest na 22:00. Późno, miałam gości, ale uznałam, że damy radę. 22:12 zadzwoniłam z pytaniem o zamówienie, zaniepokojona, że jeszcze nie ma, a pizzeria jest blisko nas. Pani, z którą rozmawiałam zdziwiona powiedziała, że kierowca jakiś czas temu wyjechał i powinien niedługo być. Więc czekamy. 22:38 zadzwoniłam znowu, bo nadal nie ma pizzy. Zdziwiona Pani powiedziała, że zadzwoni do kierowcy i oddzwoni do mnie za 5 min. Nie oddzwoniła. Po 15 minutach znowu dzwonię, bo nikt nie oddzwonił. Telefon nie odpowiada. Po kilku min. dzwonię po raz kolejny. Jest 22:55. Pani w słuchawce jest niemiła. Najpierw zdziwienie, że kierowca jeszcze nie dojechał. Potem mi tłumaczy, że musiał wrócić po terminal (???), a na moje wątpliwości czy pizza jest ciepła, skoro jedzie do nas od godziny dowiedziałam się, że tak naprawdę była wydana niedawno i że pani wie co mówi i godzinę temu wcale wcale mi nie mówiła, że kierowca wyjechał z pizzą. Tylko że u nas słyszało to kilka osób. Ton był inny, mam wątpliwość czy rozmawiałam z tą samą osobą. Tekst „jak wyjmowałam z pieca była ciepła” na pytanie czy pizza będzie ciepła jest kwintesencją tej ostatniej rozmowy. Po jakimś czasie pojawił się pan z pizzą, bardzo miły. Pizza była letnia. Twarda, spieczona, niezbyt smaczna. 2,5 h czekania. Letnia pizza. I ochrzan w sumie nie wiem za co? Na moje słowa, że to trochę niepoważne dostałam propozycję rabatu 50% na kolejne zamówienie. Odmówiłam. „Proszę więc napisać maila do właściciela”. Wszystko w tonie pretensji. Jak napiszę maila inni klienci go nie przeczytają. A warto zostawić informację, czego się można najeść korzystając z tej pizzerii.

  2. Daniel ★★★★☆

    Pizza zamówiona z dowozem. Serowa, salami i szynka + pieczarki dodatkowo dwa sosy pomidorowy klasyka oraz czosnek (naprawde był dobry) Dla mnie osobiście bardzo smacznie, ciasto na drugi dzień po odgrzaniu tak samo smaczne jak i reszta pizzy. Serdecznie polecam ! D.

  3. December P.G ★★★★★

    Bardzo dobra pizza. Lokal przyjemnie urządzony, na zewnątrz ogrodek w spokojnej okolicy.

  1. Damian Cieslik ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, porcje duże, sama tortilla na polowe talerza. Dodatkowy plus za miejscu przyjazne dla zwierząt (można bez problemu przyjść z dużym psem) oraz bardzo miłą obsługę! Gorąco polecam.

  2. Natalia Podolska ★☆☆☆☆

    Przy składaniu zamówienia internetowo jest możliwość pozostawienia komentarza/ uwagi do zamówienia. Jednak nikt tego nie czyta i nie weryfikuje. Sytuacja powtórzyła się wielokrotnie. Po zgłoszeniu do pizzerni że uwagi nie zostały uwzględnione w zamiwieniu jedyne co można usłyszeć to "ok". Zero przepraszam. Uważam że pizzeria decydując się na dodanie takiego pola w na ich stronie powinna brać odpowiedzialność za notoryczne omijanie go.

  3. kamil ch ★★☆☆☆

    Ok, zacznę od obsługi bo była najjaśniejszą częścią tej wizyty. Bardzo sympatyczny kelner (i z tego co zauważyłem dostawca), dla tego pana można wrócić do lokalu, bo reszta jest przeciętna wpadająca w słabe! Pizza jedna ze słabszych jakie mi się ostatnio przydarzyło sporzywać, ciasto cienkie, co zazwyczaj jest plusem, tu niestety gumowate. Sos bardzo słodki, ser jak cię mogę ale też nie powala na kolana. Placki po węgiersku porażka po całości, trzy zamawiane mroźne krążki, na bank nie robione na miejscu, co czuć od samego początku do samego końca. Sam sos raczej przeciętny, mało wyczuwalna papryka, ja kompletnie nie polecam. Jest jeszcze jeden dobry pomysł w tej restauracji, a mianowicie napoje w dzbankach, co w moim odczuciu powinno być standardem w restauracjach. Podsumowujac: ja raczej nie polecam! Edit: do odpowiedzi z restauracji! Po pierwsze, w żaden sposób nie atakowałem obsługi, która była bardzo ale to bardzo miła i jak najbardziej, tylko dla tego pana, który nas obsługiwał byłbym wstanie tam wrócić! Druga sprawa to cytuje "o gustach się nie dyskutuje" - dokładnie, to jest mój gust i wyrażam moją subiektywną opinie na temat waszego lokalu. Trzecia sprawa to stopień wypieczenia pizzy - gorszej głupoty nie czytałem dawno. Pizza ma być po prostu wypieczona, a nie flakowata i tyle. To nie stek, że zamawia się stopień wysmażenia, zresztą nie ma takiej informacji w karcie. Rozumiem, że zamawiając pizzę, goście zaznaczają z góry, że ma być mocno lub średnio wypieczona? Bo inaczej dostaną "rare"? Czwarta i końcowa kwestia to placki. Ja nie jestem wszystkimi waszymi klientami i proponuje przeczytać punkt drugi jeszcze raz! Pozdrawiam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOLTOPIZZA?

MOLTOPIZZA znajduje się przy Korkowa 40, Wawer, 04-502 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOLTOPIZZA?

Można skontaktować się z MOLTOPIZZA pod numerem +48 226 133 272

Jak można dotrzeć do MOLTOPIZZA?

Do MOLTOPIZZA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements