W sumie nawet nie wiem co napisać. Weszlismy do środka. Nie zajmowalismy miejsca gdyż czekalismy na kogoś z obsługi. Jeden stolik byl zajety dwa zarezerwowane wiec chcielismy zapytac o dostępność miejsc.Ktoś robil ciasto za ladą ale nie wykazał zainteresowania nowymi gośćmi. Nie doczekaliśmy nikogo typu kelner/obsługa sali. Postalismy dłuższą chwilę i wyszliśmy.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Brutkowska ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Ro ★★★★★
Bardziej tratoria niż restauracja, ale właśnie o to chodzi. Bez nadęcia, za to z fajnym klimatem. Pizza nie zawodzi od lat. Sałatki? Tu można trochę popracować nad kompozycją i jakością warzyw. Ale generalnie lokalne miejsce jakich mało. I to wielki plus, w wielkim mieście.
-
Michał ★★★★★
Jak na osiedlową pizzę to bardzo smacznie, może to nie jest miejsce gdzie wrócę, ale na pewno będę bardzo dobrze wspominał.
-
Roman Janiszewski ★★☆☆☆
Ciasto nie regularnie upieczone. Z jednej strony zjarane z drugiej blade . Gruszka twarda rzucona jak leci od wielkiego kawałka po obierki . Peperoni bardzo niskiej jakości . Nie polecam , nie wrócę , nie zamówię. Wstyd . Słynęlisvie z dobrego placka . Jest totalny dramat. Nawet kawałki nie są pokrojone i rwie się jak leci . Wstyd
-
luki 99 ★★★★☆
W kwestii jedzenia absolutnie nic do zarzucenia. Obsługa jednak najwyraźniej w nie akekwatnej ilości do gości, szczególnie w weekendy. Na rachunek czekaliśmy blisko 20 minut. Kto chce smacznie zjeść - polecam kto do tego długo czekać na obsługę polecam jeszcze bardziej
-
Lucky Luke ★★☆☆☆
Zamówiłem lazanię i otrzymałem danie które umieszczam na zdjęciu. Wymiary około 10cm x 10cm, spalona i twarda podstawa z makaronu (być może było odsmażone na patelni). W smaku nawet czuć było pomidory (być może to koncentrat) ale danie dyskwalifikuje ogromna ilość tłuszczu w jakiej to wszystko pływa. Byłem pierwszy raz i ostatni. Albo miałem pecha, albo to taka knajpa na gastrofaze kiedy się wraca o 4 rano z imprezy.
-
Kasia ★★★☆☆
Włoska knajpka. Klimat ok, obsługa się stara, czysto, spokojnie, szybko podane zamówienie i nawet da się zjeść, ale pod warunkiem, że się spieszysz lub jesteś bardzo głodny. Nie mogę powiedzieć, ze stanowczo odradzam, ale jest dużo jadałam w Warszawie znacznie smaczniejsze włoskie dania (ravioli i pasta to raczej klasyka, a jednak można zrobić ja bardziej lub mniej udanie).
-
Ola G ★★★★☆
Szybka obsługa, dania świeżutko przygotowane, pizza na bardzo cienkim cieście. Gorąco polecam
-
Maciej D ★☆☆☆☆
Niestety pomyłka. Szkoda pieniędzy i czasu. Nie sztuką jest nakłaść dodatki. Sztuką jest zrobić to dobrze. Pizze bez smaku. Każdy „slice” to zdechły, mokry glut. Brudny nóż. I natrętne muszki latające przed twarzą, nad jedzeniem i piciem. Nie wrócę. Unikam. Nie polecam
-
Maniek z Bagien ★★★★★
Prosta i zwięzła karta więc łatwo wybrać coś dla siebie. Jedzenie podane błyskawicznie aż byliśmy zaskoczeni. Pizza na cienkim cieście bardzo dobrze wypieczonym. Ogródek nie duży ale dobrze zorganizowany i mimo że blisko ulicy nie słychać hałasu. Sprawna i bardzo sympatyczna obsługa interesującą się klientem a więc ... będąc na nałęczowskiej warto zajrzeć do Bella Napoli.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bella Napoli?
Bella Napoli znajduje się przy Nałęczowska 60, Mokotów, 02-922 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bella Napoli?
Można skontaktować się z Bella Napoli pod numerem +48 228 587 719
Jak można dotrzeć do Bella Napoli?
Do Bella Napoli można dotrzeć, korzystając z poniższego linku