Przegląd katalogu
- 321 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 321 wyników
Przeglądaj pet hotel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 321 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 332,334 opinii i ocen.
“Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Pokoje były czyste i zadbane, widać, że wnętrza są systematycznie odnawiane — świeże wykładziny i schludne wyposażenie sprawiają, że mimo nieco klasycznego stylu całość wygląda estetycznie i przytulnie. Okolica jest spokojna, a w nocy w pokojach panowała cisza, bez szumu samochodów, co pozwoliło naprawdę odpocząć. Śniadania w formie bufetu były smaczne i urozmaicone, choć zabrakło mi tylko deseru bez cukru dla osób, które preferują zdrowszy styl odżywiania. Ogólnie pobyt oceniam bardzo pozytywnie — to hotel z klimatem, zadbany i wygodny, w którym można poczuć się swobodnie.”
“Spędziliśmy miło tu czas, bawiąc się na weselu. Wygodny parking za hotelem. Sala jadalna z dywanem i okrągłymi stolikami, na ok.12 osób każdy, oddzielona od "parkietu" (gres). Możliwość zaczerpnięcia powietrza w "ogródku" przy stoliku czy na huśtawce. Obsługa imprezy bez zarzutu (wręcz nazbyt biegająco), dania smaczne, napoje uzupełniane na bieżąco. Sporo deserów/ciast. Atrakcyjne, odzielne menu dla dzieci, typu rosół bez zieleniny, frytki czy pizza (niekoniecznie zdrowe, ale skusiły niejadki). Dość późno goście zauważają dodatkowe toalety po schodach w dół -tu przydało by się oznaczenie na czas takiej imprezy.”
“Hotel w dobrym dla nas położeniu, spokojnie mogliśmy iść na stadion na koncert i wrócić w nocy. Na Stare Miasto też można dojść spacerem, a i metro też blisko. Bardzo bogate, smaczne śniadanie z gorącymi bułeczkami. Pokoje czyste, klimatyzowane.”
“Polecam! Po raz kolejny nocowałem w hotelu sieci Arche i po raz kolejny wyjeżdżam bardzo zadowolony. Jest wszystko czego trzeba. Wygodne łóżko, duży pokój, dobre śniadanie, świetna kawa. Na uwagę zasługują widoczne efekty pracy fundacji Leny Grochowskiej. Czuć misję w tym miejscu!”
“Jesteśmy zadowoleni z 3-dniowego pobytu 4-roosobowej rodziny. Cena adekwatna do zastanych warunków. Czysto i schludnie. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha ulica.”
“Miałam przyjemność organizować tu przyjęcie komunijne, które wypadło bardzo dobrze. Jedzenie pyszne, bardzo dużo do wyboru, obsługa przemiła. Wszystko na najwyższym poziomie Serdecznie polecam.”
“Pobyt w hotelu oceniam pozytywnie. Klimat w moim stylu, piękne drewniane akcenty oraz widok na stare miasto, profesjonalna Pani z recepcji. Łazienka była czysta, jednak wydaje mi się, stwierdzając po zapachu- przydałoby się częstsze używanie mocniejszej chemii do czyszczenia odpływów. Szkoda też, że nie było czajnika na wodę. Jak na minusową temperaturę na zewnątrz, to dodam, że w pokoju było ciepło oraz nie było problemów z ciepłą wodą.”
“Korzystam z usług hotelu regularnie od czterech lat. Zawsze jest czysto, a zwierzęta są dobrze zaopiekowane. Każdorazowo przyjeżdżając sprawdzone zostają szczepienia, odrobaczanie i zabezpieczenie przed pasożytami, jeśli nie mamy aktualnych można wykonać na miejscu. Hotel podzielony jest na woliery, każdy kotek ma swoją (chyba że zostawiamy dwa lub więcej zwierzaków, te dostają większe woliery aby móc przebywać razem), zwierzęta widzą się przez siatki, ale nie mogą zrobić sobie nawzajem krzywdy. Woliery wyposażone w półki, drabinki, drapaki, naturalne duże pnie drzew, fotele, kocyki, zabawki oraz oczywiście kuwetę oraz miseczki na wodę i jedzenie. Karmienie zawsze ustalane z właścicielem. Wasze koty na pewno nie będą się tam źle czuły. Polecam ☺️”
“Z zewnatrz może nie zachwyca, ale w srodku calkiem ok. Czysto i schludnie. Do tego ktos tam bardzo lubi uprawiac kwiaty;)”
“W pokojach jest bardzo czysto w samym hotelu można zjeść śniadanie. Hotel jest obok lotniska ale w pokojach jest dobre wyciszenie nie słychać żadnych wylatujących samolotów. Bardzo mi się spodobał jednodniowy pobyt w tym hotelu.”
“Hotel Złote Dęby w Warszawie to miejsce, które mogę polecić z całego serca. Organizacja naszego przyjęcia z okazji chrzcin była na najwyższym poziomie. Pan Piotr okazał się niezwykle sympatyczny, pomocny i elastyczny – doradził nam we wszystkim i zadbał o każdy szczegół. Szczególnie doceniamy możliwość wcześniejszego przygotowania dekoracji, co pozwoliło nam w pełni spersonalizować salę. Sam dzień przyjęcia przeszedł nasze oczekiwania – obsługa była profesjonalna, jedzenie pyszne, a klimat wyjątkowy. Dużym zaskoczeniem był kącik dla dzieci, o który nawet nie musieliśmy prosić – goście z dziećmi byli zachwyceni. Po zakończeniu przyjęcia nasze rzeczy były starannie przygotowane do zabrania, co było przemiłym akcentem. Dodatkowo duży parking i możliwość noclegu dla gości to ogromne udogodnienia, które sprawiły, że całość była jeszcze bardziej komfortowa. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie – dziękujemy za piękne wspomnienia.”
“Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować w tym hotelu nasze wesele 15.09.2025 i musimy przyznać, że wszystko przerosło nasze oczekiwania! ❤️ Od pierwszego kontaktu aż po sam dzień uroczystości komunikacja z personelem była absolutnie rewelacyjna – szybka, profesjonalna, a przy tym niezwykle życzliwa i serdeczna. Czuliśmy, że jesteśmy w naprawdę dobrych rękach. Sama sala i cały hotel są przepiękne – eleganckie, zadbane, z cudowną atmosferą. Jedzenie było po prostu wyśmienite! Goście do dziś wspominają smaki potraw i perfekcyjną obsługę. Każdy detal był dopracowany, wszystko przebiegło idealnie, bez najmniejszego stresu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni całemu zespołowi za to, że nasz dzień był tak wyjątkowy. ❤️ Z przyjemnością wrócimy tu w przyszłości, aby spędzić inne ważne chwile i święta właśnie w tym miejscu. Z całego serca polecamy ten hotel każdemu, kto szuka miejsca z duszą, profesjonalną obsługą i niepowtarzalną atmosferą!❤️❤️❤️❤️”
“Świetny hotel ze świetną lokalizacją w centrum Warszawy. Do tego blisko fantastycznego miejsca jakim jest Fabryka Norblina. Pokój czysty i zadbany, wyposażony w czajnik i ekspres do kawy na kapsułki ( kilka kapsułek na wyposażeniu).”
“Właśnie wracam do domu w hotelu spędziłem dwie doby i jestem ogólnie zadowolony jedyny z plusów to czysto , cisza , pokój dość wygodny , lokalizacja też spoko . Minusy to że tv malutko kanałów , brak czajnika w pokoju i brak restauracji takiej otwartej wieczorem a i śniadania podane bardzo fajnie choć mógłby być większy wybór . Ogólnie jestem zadowolony i jak będę miał okazje to wrócę .”
“Widzac ten przybytek z zewnatrz troche sie z poczatku przerazilem gdyz elewacja wyglada peerelowo natomiast w srodku jest juz znacznie lepiej, widac na co postawili i slusznie bo osiagneli tymi szeroko pojety efekt "wow" czyli widzisz go z zewnatrz i myslisz o moj boze, ale wchodzisz do srodka i z hotelu robotniczego zamienia sie w elegancki hotel z ladnie wykonczonym patio i uprzejma obsluga. 4 windy wiec zawsze jest miejsce. Bardzo dobre sniadania z duzym wyborem dan w postaci szwedzkiego stolu oraz napoje, kawa, herbata, soczki, jogurty, musy i co nie tylko. Lokalizacja to co prawda nie scisle centrum tylko wschodnia strona Wisly, ale przy warszawskiej komunikacji do centrum kilkanascie minut tramwajem. Sam jestem nie palacy, ale dla takowych duzym udogodnieniem moga byc duze balkony w kazdym pokoju pozwalajac na takie czynnosci w komfortowych warunkach, spokojnie nawet w kilka osob. Polecam.”
“Byłam jedną noc służbowo, śniadanie bardzo dobre, obsługa również. Pokój standardowy, ale ja też nie miałam dużych oczekiwań. Blisko wszędzie do centrum.”
“Świetny apartament dla duże rodziny. Obsługa prze miła. Warunki jak na 2 gwiazdki znacznie lepsze. Z naszej strony mile zaskoczenie. Nie jest to centrum natomiast dotarliśmy wszędzie gdzie trzeba z Uberem w przystępnej cenie. Polecam w 100%”
“Bardzo miły i pomocny personel, świetna organizacja. Śniadanie rewelacyjne – ogromny wybór potraw i wszystko świeże. Obsługa dbała o porządek, stoliki sprzątane na bieżąco. Hotel czysty, w pokoju komplet ręczników, czajnik z kawą i herbatą, żelazko, suszarka, klimatyzacja – wszystko, co potrzebne, było dostępne. Dodatkowy atut to wygodna lokalizacja. Na plus dystrybutory z wodą – można było swobodnie napełnić bidon. Podziękowanie dla Pana z ochrony, czuwa nad znalezieniem miejsca parkingowego Brak kontaktów przy łóżkach, co jest niepraktyczne. I brak informacji o płatnym parkingu- dopiero przy wymeldowaniu dowiedziałam się, że jest płatny – koszt 80 zł doba”
“Świetna lokalizacja, bardzo uprzejmi ludzie w recepcji. Pokoje są w sam raz, żeby spędzić czas podczas pobytu służbowego.”
“Byłem na imprezie integracyjnej. Hotel mi się podobał. Widać było że ludzie czuli się tam dobrze. Byli zrelaksowani. Mi również ta atmosfera się udzieliła. Jest dużo personelu który bardzo dba o gości. Widać duże zaangażowanie. Byłem tym mile zaskoczony.”
“Najlepsza opieka dla króliczka. Pani Małgosia uratowała naszego królika, oddanego pod opiekę w czasie urlopu. Niestety zachorowała w tym czasie... trzymała rękę na pulsie, podawała leki itp. Z czystym sumieniem można powierzyć swojego zwierzaka. Bardzo dobry kontakt z Panią Małgosią w czasie całego wyjazdu.”
“Zjawiskowe miejsce.Wspaniała opieka i ogromne serce właścicieli, otwarte na potrzeby gości. Pokoje hotelowe jak mini rezydencje...czysto, jasno, elegancko i wygodnie.Nic dodać nic ująć. A relacje z pobytu, wysyłane na bieżąco przez Panią Iwonę, to wielka rzecz, bo nawet na drugim końcu świata możemy być spokojni o naszego pupila. Wracamy w maju i potem na wakacje, na które mój kot już nigdzie indziej nie chce jechać.”
“Polecam hotel szczególnie dla wycieczek szkolnych. Pracownicy pilnują wejścia do hotelu, co zapewnia bezpieczeństwo pobytu z dużą grupą młodzieży, szczególnie w nocy. Pokoje duże i czyste pościel również czysta. Wygodne łóżka. Śniadania smaczne z dużym wyborem. Cena bardzo przystępna.”
“Hotel super, wysoki standard pokoi, czysto. Posiłki podawane w restauracji bardzo smaczne. Serdeczne podziękowania dla recepcjonisty Tomasza. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.”
“Korzystam w tym hotelu z możliwości wynajęcia salki z obsługą garmażeryjną na 6-8 osób lub na 15-20 osób. Świetna kuchnia. Dania są wyśmienite. Obsługa super i zawsze na czas. Ceny umiarkowane. Jeśli masz w planach zorganizowanie przyjęcia dla rodziny lub znajomych to nie warto robić bałaganu w domu. Tutaj jest super, czysto i przyjemnie. Bardzo polecam.”
“Skorzystam ponownie bo mam blisko na zajęcia na Uniwersytet”
“Bardzo polecam! Najlepsi psi hotel w stolicy”