Opinie

  1. Aleksander Wysocki ★☆☆☆☆

    Obsługa na bardzo niskim poziomie. Grupa gości z Sycylii czekała na opóźniony autobus na lotnisko. Natomiast pan z obsługi wygonił nas na zewnątrz, potem krzyczał na gości i był bardzo nieprzyjemny. Nie polecam. Wybierzcie inny hotel

  2. Bartłomiej Marek ★☆☆☆☆

    Hotel nie wpuścił do środka gości czekających w zimnie pod hotelem na opóźniony bus lotniskowy... Osoba z recepcji krzyczy na gości i wyprasza ich z terenu hotelu. To jest nieludzkie, omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

  3. Edyta Januszewska ★★★★★

    Dwa dni temu organizowaliśmy z mężem 25-tą rocznicę ślubu. Kontakt z managerem - Panem Piotrem - był wyśmienity. Wszystko, co zostało wcześniej ustalone, zostało zrealizowane w czasie przyjęcia. Obiad, deser i przekąski były bardzo dobre, obsługa kelnerska miła, pokoje hotelowe bez zastrzeżeń. Polecamy!!! Edyta i Robert

  1. Tamara Zaborowska ★★★★★

    Hotel bardzo czysty, przemiła obsługa, pokoje komfortowe, wygodne łóżko. Jedzenie pyszne i pięknie podane posiłki, a obsługa troszczy się, żeby niczego nie zabrakło. Na terenie hotelu duży parking. Idealne miejsce na organizację spotkania / szkolenia firmowego - wszystko doskonale zorganizowane. Po spotkaniu zostawiłam ZGUBĘ, obsługa hotelu szybko odnalazła zgubę i wysłała pod wskazany adres. Serdecznie polecam to miejsce :).

  2. Monika P. ★★★★★

    Hotel Złote Dęby w Warszawie to miejsce, które mogę polecić z całego serca. Organizacja naszego przyjęcia z okazji chrzcin była na najwyższym poziomie. Pan Piotr okazał się niezwykle sympatyczny, pomocny i elastyczny – doradził nam we wszystkim i zadbał o każdy szczegół. Szczególnie doceniamy możliwość wcześniejszego przygotowania dekoracji, co pozwoliło nam w pełni spersonalizować salę. Sam dzień przyjęcia przeszedł nasze oczekiwania – obsługa była profesjonalna, jedzenie pyszne, a klimat wyjątkowy. Dużym zaskoczeniem był kącik dla dzieci, o który nawet nie musieliśmy prosić – goście z dziećmi byli zachwyceni. Po zakończeniu przyjęcia nasze rzeczy były starannie przygotowane do zabrania, co było przemiłym akcentem. Dodatkowo duży parking i możliwość noclegu dla gości to ogromne udogodnienia, które sprawiły, że całość była jeszcze bardziej komfortowa. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie – dziękujemy za piękne wspomnienia.

  3. Rysiu ★★★★★

    Polecam serdecznie, obsługa bardzo miła, pomocna, można się dogadać w kwestii wszystkich potrzeb w trakcie podróży. Smaczne śniadania. Pokoje przytulne, piękny ogród, w którym można usiąść na ławce. Spokojna okolica. To już mój kolejny dłuższy pobyt i z pewnością nie ostatni :)

  1. Marzenna Kuć ★☆☆☆☆

    Próba połączenia się z managerem hotelu nie powiodła się. Panu na recepcji nie połączy chce wiedzieć w jakiej sprawie. Sprawa jest do managera nie do Pani z recepcji. Cytuję "skoro nie mam telefonu do managera to znaczy że on nie chcę się ze mną skontaktować". Urocze. Pierwszy raz słyszę i managerze, który nie chce rozmawiać z klientem. Pieniądze przeszły bokiem. Gratulacje. Omijajcie szerokim łukiem. W razie reklamacji manager będzie się ukrywał za plecami recepcji. A mieli zarobić.

  2. Mariusz Wołoszyn ★★★★☆

    Dobre miejsce na krótki pobyt. Pokoje schludne, nieduże ale zaskakująco wygodne łóżko. Bardzo smaczne śniadanie. Dużo zieleni duży parking. Faktycznie słychać sąsiadów zza ściany. Miłe przyjęcie, udany pobyt.

  3. # tomek # ★★★★☆

    Miejsce godne polecenia na krótki pobyt. Minus za pokój który po przybyciu nie był jeszcze przygotowany mimo duzo wcześniejszej rezerwacji musieliśmy czekać ok 20 minut.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Złote Dęby?

Hotel Złote Dęby znajduje się przy Brzeziny 7, 03-256 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Złote Dęby?

Można skontaktować się z Hotel Złote Dęby pod numerem +48 227 416 565

Jak można dotrzeć do Hotel Złote Dęby?

Do Hotel Złote Dęby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements