Hotel, obsługa i podejście do klienta to dramat. Zarezerwowałem pobyt na kolejny dzień przez pośpiech kliknąłem złe daty (robiłem to wieczorem dnia poprzedzającego). Przyjechałem nazajutrz i się okazało, że popełniłem błąd i ok zapłaciłem za kolejny nocleg i wniosłem o korektę tej omyłki oczywistej za rekomendacją recepcji. Dostałem odpowiedź, że nie ma opcji na korektę i mimo starań tak pozostało. Trudno odżałowałem tę kasę, robimy jako firma około 500 noclegów rocznie, skoro ten hotel woli odpuścić klienta to widocznie ma za dużo klientów i kasy. Śniadanie - średnie, pokoje średnie. Restauracja malutka, je jeden na drugim. Nie warto, choćby dlatego, że klient jest na ostatnim miejscu.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Serba ★☆☆☆☆
-
Dariusz Sojka ★★★★☆
Hotel 4*, choć jego wyposażenie wskazuje raczej na 3*. Najbardziej zabrakło mi łyżki do zakładania obuwia. Nie rozumiem także dlaczego w pokoju dla dwóch osób była tylko jedna woda. Na plus smaczne śniadanie oraz miła obsługa w restauracji.
-
Dariusz Sierakowski ★★★★★
Byłem na imprezie integracyjnej. Hotel mi się podobał. Widać było że ludzie czuli się tam dobrze. Byli zrelaksowani. Mi również ta atmosfera się udzieliła. Jest dużo personelu który bardzo dba o gości. Widać duże zaangażowanie. Byłem tym mile zaskoczony.
-
nikola aa ★☆☆☆☆
Jest to moja nie pierwsza podróż ale pierwsza taka sytuacja. Byłam już raz w tym hotelu i miałam zastrzeżenia co do obsługi. Opryskliwa, czująca wyższość i wcale nie pomocna. Naśmiewająca się z obcokrajowców. Przy zameldowaniu dostaliśmy informację, że parking to koszt 55 zł za dobę więc opłaciliśmy od razu za 3 dni- gotówką. Meldował nas młody blondyn z rozmierzwioną grzywką w białej koszuli. Przy wymeldowaniu usłyszeliśmy, że mamy do dopłaty 165 zł za parking ponieważ tak zostało przez kogoś zaznaczone. Jak dla mnie jest to oszustwo i obraza, ponieważ zostaliśmy potraktowani jak jacyś złodzieje i to przy reszcie gości. Powinnam się domagać zwrotu pieniędzy za ten pobyt. Dodam, że rezerwując pokój, w opisie było, że są podwójne łóżka. Dostaliśmy dwa pojedyncze. Był to zapewne błąd na stronie, jednakże nie dostałam tego co powinnam. Gdy zapytałam o to na recepcji oraz czy można zmienić pokój, zostałam wyśmiana. W pokoju znajduję się tylko czajnik, gdy zapytaliśmy czy jest opcja podgrzania czegoś, niestety dostaliśmy niemiłą odpowiedź, że nie ma takiej opcji i możemy iść zjeść coś ciepłego na stację. W pokoju jest słaba wentylacja, a okna niestety nie są otwierane. W pokoju jest przez to nie przyjemny zapach. Jeśli chcesz wyjechać z parkingu to trzeba najpierw iść odbić bilecik na recepcji, dopiero później przy bramkach. Umiejscowienie też nie jest najlepsze, gdyż korzystanie z komunikacji miejskiej jest ograniczone. Jeśli macie możliwość korzystania z innego hotelu to polecam nie zatrzymywać się w tym. Proszę o udostępnienie monitoringu w celu weryfikacji.
-
Martyna Pietrzak ★☆☆☆☆
Absolutnie NIE POLECAM!! Pobyt w tym hotelu oceniam jako wyjątkowo rozczarowujący. Już na etapie rezerwacji pojawiły się problemy – na stronie hotelu dostępne były ostatnie dwa pokoje w lokalizacji w centrum na którym nam najbardziej zależało, natychmiast zarezerwowałam pokoje i opłaciłam. Po dokonaniu płatności okazało się jednak, że przeniesiono nas do obiektu oddalonego o około 10 km od centrum.Wielokrotne próby wyjaśnienia sytuacji z kierownikiem recepcji oraz menadżerem trwały ponad dwie godziny, w trakcie których pozostawiono nas w niepewności. Finalnie zaproponowano nam, że jeśli dopłacimy 900 zł, będziemy mogli skorzystać z apartamentu. Był to spontaniczny wyjazd, zależało nam na rozsądnej cenie, więc nie zdecydowaliśmy się na taką dopłatę. Po przyjeździe do obiektu na Wilanowie spotkała nas kolejna fala rozczarowań. Obsługa w recepcji była nieuprzejma i sprawiała wrażenie, jakby pracowała tam za karę. Pomimo wyraźnej prośby przy rezerwacji o złączenie łóżek (ze względu na dostępność wyłącznie pokoju TWIN), usłyszałam, że notatki w systemie nie są w ogóle czytane i że mogłam zadzwonić a jeśli chcę – mogę złączyć łóżka sama. Tak też zrobiłam, jednak hotel nie dysponuje nawet elementarnym wyposażeniem takim jak łącznik do łóżek, więc łóżka rozjeżdżały się przez cały pobyt.Sam pokój pozostawiał bardzo wiele do życzenia. Na dywanach i ścianach widoczne były ślady wieloletnich zaniedbań, w łazience znajdował się grzyb, a pod prysznicem – insekty. Czystość i stan techniczny pokoju nie spełniają podstawowych standardów, jakich można oczekiwać w obiekcie reklamującym się jako hotel. Co więcej, przy zameldowaniu – po wszystkich opisanych problemach – poprosiłam o bezpośredni kontakt mailowy do dyrekcji hotelu. Otrzymałam informację, że nie ma takiej możliwości, a jedynie wizytówkę recepcji, z której wiadomość ewentualnie zostanie „przekierowana dalej”. To całkowity brak transparentności i profesjonalizmu w relacjach z klientem. Na koniec, przy wymeldowaniu, okazało się, że parking kosztuje 55 zł, pomimo że zarówno na stronie hotelu, jak i w potwierdzeniu rezerwacji widniała cena 45 zł. Po całej tej sytuacji liczyłam na chociaż minimalną formę rekompensaty lub przeprosiny. Zamiast tego zostałam potraktowana z lekceważeniem. Podsumowując – pobyt w tym hotelu to dla mnie ogromne rozczarowanie, strata pieniędzy i nerwów. Nie tylko nie dotrzymano warunków rezerwacji, ale również spotkałam się z brakiem szacunku ze strony obsługi, fatalnym stanem pokoju i dezinformacją dotyczącą kosztów. Tak więc, absolutnie nie polecam i współczuje osobom który znalazły się w choć podobnej sytuacji jak ja, również zwrot pieniędzy i odwołanie rezerwacji było niemożliwe po godzinnej dokonanej rezerwacji. Dołączam zdjęcia do opinii.
-
Anna Prabucka-Firlej ★★☆☆☆
Wrażenia z pobytu przykre. Wykładzina w pokoju z plamami trudnymi zapewne do odczyszczenia ale budząca skojarzenia z najgorszymi ekscesami. Maleńka łazienka zaprojektowana w szczególny sposób - woda przy kąpieli wycieka na całą powierzchnię a do wejścia pod prysznic osoba tęższa miała problem. W każdym pokoju dwuosobowym tylko jedna woda. Dojście na parking po podjeździe dla wjeżdżających samochodów - nie ma łatwego dostępu dojścia do swojego auta na tyłach hotelu. Miejsca parkingowe tak wąskie, że nie da się wsiąść bez wcześniejszego wyjechania. Najgorsze jest śniadanie - wędlina najtańsza z sieciówki, na prośbę o porcję konfitury czy miodu, odpowiedź, że nie dowieziono (był wtorek, nie poniedziałek rano). Hotel szczyci się 4 gwiazdkami, takie są też ceny za nocleg, a powinien zejść do niższej strefy.
-
Darek Romanowski ★☆☆☆☆
Dramat. Dzwonię z trasy że dojadę o 22, rezerwuję pokój i na pewniaka jadę na miejsce by po przyjeździe dowiedzieć się że oni nic nie wiedzą bo pani z dziennej zmiany już poszła do domu. Co pozostaje ... na ostatnich oparach zaczyna człowiek wydzwaniać i szukać sobie noclegu by nocy nie przespać w aucie.
-
Satan Serduszko ★★★★☆
Hotel położony 20-30 minut jazdy samochodem od centrum. Okolica spokojna. Obsługa na recepcji miła. Parking na terenie hotelu dodatkowo płatny. W pobliżu można znaleźć bezpłatne miejsca parkingowe, ale trzeba szukać. Sam hotel utrzymany dobrze/dostatecznie. Jedyny minus to faktycznie plamy na wykładzinach. W łazience czysto, ręczniki wyprane, łóżka wygodne. Okna duże, ale nie idzie ich otworzyć. Za tą cenę nie ma co narzekać.
-
Edyta H. ★★★☆☆
Na zdjęciach w Internecie wszystko przepiękne. W rzeczywistości pokoje wyposażone po taniości. Plus za czystą pościel i ręczniki oraz wygodne łóżko. W łazience rdza, kamień przy dozownikach do mydła, średni zapach. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu - bardzo mały wybór, średnia kawa, mało miejsca w "restauracji". Zamieszanie przy odbiorze faktury po wymeldowaniu, finalnie wystawione dwie faktury, bo inaczej pani nie umiała.
-
Magdalena Kowal ★★☆☆☆
Bardzo słaby wybór jeśli chodzi o śniadania jak za taką kwotę . Pani była zdziwiona gośćmi o godzinie 7:10, musieliśmy czekać aż coś zostanie wyłożone na "bufet" czyli jeden stół
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Platinum Hotel&Residence Wilanów?
Platinum Hotel&Residence Wilanów znajduje się przy Św. Urszuli Ledóchowskiej 12, 02-972 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Platinum Hotel&Residence Wilanów?
Można skontaktować się z Platinum Hotel&Residence Wilanów pod numerem +48 222 636 363
Jak można dotrzeć do Platinum Hotel&Residence Wilanów?
Do Platinum Hotel&Residence Wilanów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku