Pani recepcjonistka z podejściem jakby pracowała za karę, w pokoju brudno (pająki za drzwiami i pod meblami, ręczniki, dywan i meble z plamami, martwe owady na zasłonach, zacieki na ścianach, grzyb pod prysznicem), wieczorem unoszący się w pokoju zapach wilgoci i dymu papierosowego.
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Wizner ★★☆☆☆
-
bigzyga1978 ★★★★☆
Jak na jeden nocleg lub w delegacji to jest ok. ale jak bym miał prywatnie to bym wybrał inną lokalizację z dopłatą.
-
Edyta Hasiec ★★☆☆☆
Hotel czysty a obsługa miła chociaż nie skupiona na swojej pracy (Pani popełniała co chwilę błędy). Pokój ok tylko wieczorem czuć było w nim zapach dymu papierosów... Śniadanie tragedia. Bułki stare a warzywa zgniłe aż pokryte śluzem. Stach cokolwiek jeść... Talerze praktycznie puste, nie miałam żadnego wyboru mimo, że jadłam śniadanie o 7 rano. NIE POLECAM
-
Bartolini Bartłomiej ★★★☆☆
Wszystko ok, poza śniadaniem. Bardzo mały wybór, 1 rodzaj sera, 2 rodzaje wędliny, pieczywo tylko białe, żadnego twarożku. Dobrze, że jajecznica chociaż smaczna. Na plus życzliwość obsługi.
-
Dorian Frezarka ★★☆☆☆
Hotel w miarę ok. W pokojach czysto. Łóżka skrzypiące. Obsługa wyraźnie przemęczona. Wykupiłem pobyt ze śniadaniem. Koszt 45 zł. W zamian łyżka jajecznicy, pół parówki i brudny pomidor. Tak niedobre, że nie dałem rady tego zjeść. Na szwedzkim stole puste półmiski. Nie polecam opcji ze śniadaniem. Ogólnie za te pieniądze są lepsze hotele.
-
izabella woźniak ★★★☆☆
W hotelowej restauracji byłam na stypie i o ile obsługa była bez zarzutu to dania oceniam jako przeciętne, zupa grzybowa była w porządku natomiast mięso (polędwiczki bodajże) było strasznie twarde, jego krojenie sprawiało trudność.
-
Andrew B ★☆☆☆☆
Niestety jedno z gorszych miejsc w jakich miałem okazje gościć. Brak ogrzewania, foliowe zasłonki prysznica, kosmiczne ceny za śniadanie. Na ocenę w dużej mierze wpłynęło zachowanie Pani, która w bardzo wulgarny sposób przedstawiała swoje racje na temat parkowania pojazdu na zupełnie nie odśnieżonym parkingu.
-
Daniel F. ★★★☆☆
Hotel w miarę OK, pokoje czyste chociaż w moim był grzyb na ścianie i odpadająca farba. Plus za miłą obsługę i duży bezpłatny parking. Niestety jest też kilka istotnych minusów. Miałem zarezerwowany pokój z jednym dużym łóżkiem. W pokoju miał być czajnik, kawa i herbata. Po zameldowaniu okazało się że pokój jest niedostępny. Dostałem pokój z 2 małymi łóżkami bez czajnika. Na szczęście obsługa zrobiła mi bezpłatnie kawę z ekspresu. Nie mogłem skorzystać z restauracji bowiem 1 dnia była stypa a 2 dnia wesele. Największym wg mnie problemem jest brak wystarczającej liczby osób do obsługi hotelu. Panie i panowie pracujący są bardzo mili i uczynnni ale niestety jedna osoba nie ogarnie kuchni i recepcji jednocześnie. Zależało mi na jak najwcześniejszym śniadaniu. Miało być od 7. Ale niestety było opóźnione o kilka minut i bardzo skromne. Jajecznica, kilka wędlin.... może później było więcej dostępnych produktów ale rano było bardzo skromnie. Pani po całonocnej obsłudze wesela rano odpowiedzialna była za restauracje i recepcję. Trochę słabo bowiem nikt nie jest robotem i odpoczynek się należy. Jeśli będzie więcej osób do obsługi i bogatsze śniadania to dam 5 gwiazdek. Na chwilę obecną tylko 3.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gaja Hotel & Restauracja?
Gaja Hotel & Restauracja znajduje się przy Połczyńska 126, 01-304 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gaja Hotel & Restauracja?
Można skontaktować się z Gaja Hotel & Restauracja pod numerem +48 226 659 296
Jak można dotrzeć do Gaja Hotel & Restauracja?
Do Gaja Hotel & Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku