Opinie

  1. Sylwia Wizner ★★☆☆☆

    Pani recepcjonistka z podejściem jakby pracowała za karę, w pokoju brudno (pająki za drzwiami i pod meblami, ręczniki, dywan i meble z plamami, martwe owady na zasłonach, zacieki na ścianach, grzyb pod prysznicem), wieczorem unoszący się w pokoju zapach wilgoci i dymu papierosowego.

  2. bigzyga1978 ★★★★☆

    Jak na jeden nocleg lub w delegacji to jest ok. ale jak bym miał prywatnie to bym wybrał inną lokalizację z dopłatą.

  3. Edyta Hasiec ★★☆☆☆

    Hotel czysty a obsługa miła chociaż nie skupiona na swojej pracy (Pani popełniała co chwilę błędy). Pokój ok tylko wieczorem czuć było w nim zapach dymu papierosów... Śniadanie tragedia. Bułki stare a warzywa zgniłe aż pokryte śluzem. Stach cokolwiek jeść... Talerze praktycznie puste, nie miałam żadnego wyboru mimo, że jadłam śniadanie o 7 rano. NIE POLECAM

  1. Bartolini Bartłomiej ★★★☆☆

    Wszystko ok, poza śniadaniem. Bardzo mały wybór, 1 rodzaj sera, 2 rodzaje wędliny, pieczywo tylko białe, żadnego twarożku. Dobrze, że jajecznica chociaż smaczna. Na plus życzliwość obsługi.

  2. Dorian Frezarka ★★☆☆☆

    Hotel w miarę ok. W pokojach czysto. Łóżka skrzypiące. Obsługa wyraźnie przemęczona. Wykupiłem pobyt ze śniadaniem. Koszt 45 zł. W zamian łyżka jajecznicy, pół parówki i brudny pomidor. Tak niedobre, że nie dałem rady tego zjeść. Na szwedzkim stole puste półmiski. Nie polecam opcji ze śniadaniem. Ogólnie za te pieniądze są lepsze hotele.

  3. izabella woźniak ★★★☆☆

    W hotelowej restauracji byłam na stypie i o ile obsługa była bez zarzutu to dania oceniam jako przeciętne, zupa grzybowa była w porządku natomiast mięso (polędwiczki bodajże) było strasznie twarde, jego krojenie sprawiało trudność.

  1. Andrew B ★☆☆☆☆

    Niestety jedno z gorszych miejsc w jakich miałem okazje gościć. Brak ogrzewania, foliowe zasłonki prysznica, kosmiczne ceny za śniadanie. Na ocenę w dużej mierze wpłynęło zachowanie Pani, która w bardzo wulgarny sposób przedstawiała swoje racje na temat parkowania pojazdu na zupełnie nie odśnieżonym parkingu.

  2. Daniel F. ★★★☆☆

    Hotel w miarę OK, pokoje czyste chociaż w moim był grzyb na ścianie i odpadająca farba. Plus za miłą obsługę i duży bezpłatny parking. Niestety jest też kilka istotnych minusów. Miałem zarezerwowany pokój z jednym dużym łóżkiem. W pokoju miał być czajnik, kawa i herbata. Po zameldowaniu okazało się że pokój jest niedostępny. Dostałem pokój z 2 małymi łóżkami bez czajnika. Na szczęście obsługa zrobiła mi bezpłatnie kawę z ekspresu. Nie mogłem skorzystać z restauracji bowiem 1 dnia była stypa a 2 dnia wesele. Największym wg mnie problemem jest brak wystarczającej liczby osób do obsługi hotelu. Panie i panowie pracujący są bardzo mili i uczynnni ale niestety jedna osoba nie ogarnie kuchni i recepcji jednocześnie. Zależało mi na jak najwcześniejszym śniadaniu. Miało być od 7. Ale niestety było opóźnione o kilka minut i bardzo skromne. Jajecznica, kilka wędlin.... może później było więcej dostępnych produktów ale rano było bardzo skromnie. Pani po całonocnej obsłudze wesela rano odpowiedzialna była za restauracje i recepcję. Trochę słabo bowiem nikt nie jest robotem i odpoczynek się należy. Jeśli będzie więcej osób do obsługi i bogatsze śniadania to dam 5 gwiazdek. Na chwilę obecną tylko 3.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gaja Hotel & Restauracja?

Gaja Hotel & Restauracja znajduje się przy Połczyńska 126, 01-304 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gaja Hotel & Restauracja?

Można skontaktować się z Gaja Hotel & Restauracja pod numerem +48 226 659 296

Jak można dotrzeć do Gaja Hotel & Restauracja?

Do Gaja Hotel & Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements