Opinie

  1. Julia Jędrzejewska ★★★★★

    Super obsługa, Pani Weronika zasługuje na wyróżnienie. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność!

  2. Łukasz Kwiatkowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Oddałem nowe buty które obcierały (noszone ok pół godziny) , Reklamacji nie uznano bo podobno nic im nie jest. Mam w domu noszony ok roku ten sam model i jest wygodny i nigdy nie obcierał. Zaprosili po odbiór. Nie odebrałem ich oczywiście, bo po co mi but który rozwalił mi nogę. Rozważam sprawę w sądzie.

  3. Piotr Błaszczyk ★★★★★

    31.01.2025. - Pani o kolorze włosów blond pomogła w znalezieniu produktu na którym mi zależało -(garniturowe spodnie KAITO w kolorze granatowym). Ponadto, uzyskałem od niej pomoc dotycząca mojego członkostwa w programie lojalnościowym - BOSS Experience. Pani ta była uprzejma i wykazała się profesjonalizmem w zakresie obsługi klienta. Zasługuje ona na szczególne uznanie. Na pewno odwiedzę ten salon BOSS ponownie. Dziękuję za poświęcony czas.

  1. Kamila Kwiatkowska ★☆☆☆☆

    Fajny sklep, ale obsługa pozostawia wiele do życzenie, stałam normalnie w kolejce gdy przyszła moja kolej przedemna zostały obsłużone 2 osoby, bo do kasy podszedł inny kasjer ze "swoimi" klientami... trochę nie rozumiem na jakiej podstawie ustalana jest kolejnosc... czyżby od wysokości rachunku? Gdy ostatnio wydałam tam ponad 2 tys zł jakoś nie było pierwszeństwa

  2. Piotr Kwolek ★★★★☆

    Super miejsce gdzie można nabyć markowy i modny towar w dobrej cenie.Gdy jestem w pobliżu zawsze odwiedzam ten outlet i nie żałuję zawsze coś ciekawego znajde

  3. P K ★★★★★

    Bardzo dziękuję Panu w okularach, który pomagał mi w przymierzaniu garnituru 11 lutego 2023 r. Pomimo, iż zdecydowałem się wziąć garnitur w innym sklepie, to bardzo dobrze wspominam podejście do klienta, cenne rady i poczucie humoru.

  1. Kamil ★☆☆☆☆

    Dawno nie spotkałem się z tak ZŁĄ obsługą. Pan nie był w stanie odróżnić płaszczy na sklepie. Odwiesił ten, którego przymierzałem (rozm 52), a później, poszukując rozmiaru 48 (komputer wskazywał mu stan) nie pamiętał wzoru i błądził. Przynosił mi w innym wzorze, na co ja cierpliwie odpowiadałem że "to nie ten", a doskonale widziałem że płaszcz który mnie interesuje (48) wisi na manekinie. W końcu stwierdził że płaszcza jednak nie ma. Gdy pokazałem palcem, że wisi na manekinie, ze skwaszoną miną i łamaną polszczyzną powiedział "yyy to naprawdę chce Pan go przymierzyć?". Cóż, nie chciało mu się rozbierać manekina, a mi się odechciało zostawiać tutaj pieniądze. Sklep powinien nazywać się "Outlet" a nie "Boss Outlet".

  2. N13dźwi3dz1ożeR ★★★★★

    Kilkukrotne wizyty w tym sklepie nie rozczarowały mnie. Obsługę sklepu należy ocenić jako bardzo dobrą. Przyznam, że dzięki właśnie temu sklepowi czuję się coraz bardziej przywiązany do marki. Warto dodać, że w sklepie obowiązują atrakcyjne rabaty. Panuje tam również porządek, zaś asortyment (przynajmniej dla mnie) okazał się zadowalający.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Boss Outlet?

Boss Outlet znajduje się przy plac Czerwca 1976 Roku 6, 02-495 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Boss Outlet?

Można skontaktować się z Boss Outlet pod numerem +48 510 218 829

Jak można dotrzeć do Boss Outlet?

Do Boss Outlet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements