Opinie

  1. Lucyna Michta ★★★★★

    Bardzo miła, profesjonalna i pomocna Pani Emilia! Polecam serdecznie ten salon.

  2. Filip ★★★★★

    Chciałbym gorąco polecić ekspedientkę (blondynka o długich włosach, ubrana na czarno), która wykazała się niezwykłym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pani jest nie tylko zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna, ale przede wszystkim doskonale zna się na modzie. Pomogła mojemu synowi dobrać idealny garnitur. Jej podejście wykracza poza standardową obsługę – specjalnie dla nas sprowadziła garnitur z magazynu, a następnie osobiście dopilnowała, by poprawki krawieckie były wykonane perfekcyjnie. Dzięki niej syn wyglądał znakomicie, a cały proces zakupów był czystą przyjemnością. To wzór do naśladowania w obsłudze klienta. Bardzo, bardzo polecam!

  3. Bartosz Marynicz ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa, musiałem dokonać szybkiego, konkretnego zakupu tu i teraz. Czułem, że moje potrzeby i kryteria są zrozumiane, garnitur został szybko wybrany, nie byłem naciągany na niepotrzebne rzeczy, więc sklep opuściłem bardzo zadowolony. To wszystko dzięki pani Julii - dziękuję i pozdrawiam.

  1. Andrzej Marchewka ★★★★★

    Pięć gwiazdek za to, jak pracowała Pani Diana. Ogólnie dla kierownictwa sieci/sklepu ogromną strata, że odeszła. Kupuję garnitury dosyć często, z racji pracy. Bardzo, ale to bardzo dawno nie spotkałem tak kompetentnej, ogarniętej i potrafiącej pomoc Klientowi osoby. Tym razem potrzebowalem czegoś nie do pracy, a na własny ślub. Pani Diana stanęła totalnie na wysokości zadania, na dodatek obsługując na raz 2-3 klientów w taki sposób, że każdy z Nas był zaopiekowany itd. idealna organizacja pracy i opanowanie tego co się dzieje na sklepie.

  2. Susanita Er ★★★★★

    Kupiliśmy z mężem garnitur w Vistuli w Galerii Młociny. Serdecznie polecamy ten sklep, a w szczególności chcieliśmy pochwalić pracę pani Emilii. Pani Emilia wspaniale się nami zajęła, odpowiadała na wszystkie pytania, doradzała zarówno w wyborze garnituru jak i dodatków. Ma bardzo dużą wiedzę na temat fasonów, materiałów, a także trendów. Zostaliśmy obsłużeni z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem (a nie zawsze się to zdarza). Pełny profesjonalizm! Vistula to sklep z ubraniami najwyższej jakości, z prawdziwych materiałów - nie znaleźliśmy w składach mierzonych ubrań poliestru czy innego shitu, tylko 100% wełny, wiskozy czy jedwabiu. Polecam!!!

  3. Adioo Adioo ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego salonu, ekspedientki jakby obrażone, że muszą pracować. Zero chęci pomocy, zero doradzenia w kwestii dobrania odpowiedniego kroju. Klient traktowany jak intruz… ale na szczęście w galerii jest dużo więcej sklepów gdzie zrobiliśmy duże zakupy w miłej atmosferze. :)

  1. wiktorynka W ★☆☆☆☆

    Moja druga i zarazem ostatnia wizyta w tym sklepie.  W grudniu ubiegłego roku zakupiłam portfel i pasek męski. Pasek pięknie był zapakowany  w  oryginalne pudełeczko, natomiast portfel już nie. Gdy poprosiłam o zapakowanie, spotkałam się z odpowiedzią że owe pudełeczko można dokupić. Dodam,że portfel pochodził z wyprzedaży. Po 2 miesiącach udałam się ponownie do sklepu celem zakupu  tego pudełka ponieważ planuje ten portfel wręczyć jako prezent. Pani która mnie obsługiwała (blond włosy,ubrana w bluzeczkę w panterkę) najwyraźniej lubi traktować klientów z góry- wyśmiała mnie, że żadnych pudełek nie sprzedają-  ostentacyjnie wręcz zarzucała mi że :pomyliły  mi się sklepy,bo u nich każdy portfel zawiera oryginalne pudełko. Niezrozumiałe  dla mnie jest jak można w ten sposób odnosic się do klienta i przykre jest to,że zostałam oszukana przez sklep. Markowy produkt - a zakupiony w takiej formie jak portfel na bazarku-choc myślę że na bazarku spotkałabym się z milszą obsługą. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Andrzej S ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Kupowałem garnitur dwa tygodnie temu. Pani sama zaproponowała koszulę i buty do przymierzenia dla lepszej oceny wyglądu. Polecam

  3. Mateusz Ostapowski ★★★★★

    Pani Mariola (Kierowniczka sklepu) - najlepsza sprzedawczyni! Świetne doradztwo, gust, poczucie humoru. Nigdy nie wychodzę z pustą torbą, zawsze znajdzie się coś dla mnie. Kupowałem garnitur ślubny wraz z dodatkami oraz ubrania na mniej formalne okazje. Uwielbiam ten sklep.

  1. P R ★★★★★

    Super sklep i bardzo profesjonalne podejście Pań ekspedientek do klienta. Przyszedłem po białą koszulę a zostałem ubrany w cały zestaw i jak się okazało nie tylko na białej koszuli świat się kończy. Z czystym sumieniem polecam ten salon Vistula.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vistula?

Vistula znajduje się przy Galeria Młociny, Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Vistula?

Do Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements