Przegląd katalogu
- 143 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 143 wyników
Przeglądaj luksusowy hotel w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 143 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 139,028 opinii i ocen.
“Wspaniały hotel wysokiej klasy, z doskonałą lokalizacją. Dziękuję recepcji za pomoc. Szczególne podziękowania dla Pani Diany — jest bardzo profesjonalna i otwarta, w godny sposób pomaga gościom hotelu oraz doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków.”
“Chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi recepcji oraz ratownikom na basenie. Już od momentu przyjazdu zostaliśmy bardzo miło przyjęci, pracownicy recepcji wykazali się życzliwością, cierpliwością i gotowością do pomocy przy każdej drobnej sprawie. Odpowiadali na pytania z uśmiechem i profesjonalizmem, dzięki czemu od razu poczuliśmy się mile widziani i swobodnie. Równie pozytywne wrażenie zrobił na nas zespół ratowników na basenie. Panowała tam spokojna, przyjazna atmosfera, a mimo to czuło się, że bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu. Ratownicy byli uważni, uprzejmi, chętnie służyli radą i pomocą, a jednocześnie nie przeszkadzali w wypoczynku. Dzięki nim mogliśmy naprawdę zrelaksować się i korzystać z basenu bez żadnych obaw. Cały pobyt upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze i z pewnością chętnie tu wrócimy. Dziękujemy za profesjonalizm, serdeczność i dbałość o gości, naprawdę to doceniamy.”
“Polozenie slodowca bardzo dogodne (autobus, metro, tramwaj). Nie ma duzego hałasu od ulic. Czysto i przyjemnie.”
“Data wizyty: 15.07.2022 - 17.07.2022 Przyjemne tanie miejsce na nocleg w sezonie. Cisza i spokój zarówno w nocy jak i w dzień. Blisko centrum handlowe gdzie można zrobić zakupy spożywcze. Przystanek autobusowy niedaleko terenu hotelu, a tramwajowy jest oddalony o parę minut spacerem. Bardzo miła i pomocna obsługa. W każdym z 4 budynków z pokojami dostępna jest kuchnia w której można sobie coś ugotować. Pokoje są czyste i zadbane. Jedynym minusem był ułamany uchwyt pod prysznicem. Cena jak za oferowaną jakość i lokalizację w sezonie bardzo dobra. Jeśli komuś nie zależy na luksusach, ale na noclegu w spokojnym miejscu to szczerze polecam.”
“Przez długi weekend miałem okazję przyjechać do tego hotelu z polecenia znajomych. Mój pobyt był świetny najlepiej wspominam śniadania i zawsze uśmiechniętą panią Klaudię. Która z uśmiechem witała wszystkich gości na śniadaniach była bardzo pomocna i czuć od niej profesionalizm pozytywna robi tam świetna atmosferę. Pokoje dosyć przeciętne. Śniadania oceniam jako największy atut tego hotelu zaraz po lokalizacji napewno tutaj wrócę i polecę ten hotel znajomym.”
“Wyjątkowy, butikowy hotel, który mieści się w zrewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Bardzo dobra lokalizacja, w odległości 200m od stacji metra Szwedzka, 30min. spacerem od Dworca Wschodniego, w pobliżu autobus i tramwaj. Cisza i spokój. Nieduży, z klimatem - fajne, nieszablonowe pokoje i elementy wyposażenia. Oryginalny charakter miejsca podkreśla wyeksponowana czerwona cegła i industrialna zabudowa patio. Bardzo miła obsługa, czysty pokój, duża łazienka, obfite i dobre śniadania. Jak będę ponownie w Warszawie, to na pewno skorzystam! Polecam”
“Zatrzymałem się w tym hotelu podczas wizyty w Warszawie i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Lokalizacja świetna – w samym centrum miasta, można pieszo dojść do wielu atrakcji, a mimo to w pokoju było cicho i spokojnie.Obsługa bardzo miła i pomocna, zameldowanie przebiegło szybko i bezproblemowo. Pokój czysty, wygodny i dobrze wyposażony. Łóżko bardzo komfortowe, a łazienka zadbana i pachnąca czystością.Śniadania smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Atmosfera w hotelu przyjazna i sprawia, że człowiek od razu czuje się mile widziany. Zdecydowanie polecam ten hotel wszystkim, którzy szukają wygodnego noclegu w sercu Warszawy!”
“Chciałam bardzo podziękować za miłe przyjęcie w dniu 17.04. Pani, która mnie przyjeła przemiła:) Pokoik miły, przytulny i czysty:) Kuchnia w pełni wyposażona z dostępem do herbaty i kawy a nawet mleczka:) Wspaniały kontakt telefoniczny z przemiłym panem:) Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam noclegi w willi Ewa :)”
“Hotel Golden Tulip Warszawa to dobry wybór. Doskonała lokalizacja blisko lotniska, łatwy dojazd i dobrze skomunikowany z centrum miasta. Z wyższych pięter widać lądujące samoloty – fajne wrażenie. Duży plus za darmowy parking bezpośrednio pod hotelem. Pobyt bardzo udany.”
“Zwykle moje doświadczenia w Hilton są pozytywne, dlatego chętnie wracam. Mam duży sentyment do hotelu przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Może dlatego, że wiem iż na śniadaniu powita mnie pan Krzysztof, poda pyszną kawę taką jak lubię - nie mam pojęcia jak ten ciepły człowiek w kwiecie wieku jest w stanie zapamiętać preferencje tylu klientów. Duży szacunek dla pana Krzysztofa, miejsce tworzą ludzie i pan Krzysztof to świetnie rozumie. To właśnie czyni to miejsce wyjątkowym. Brawo!”
“Z pokoju widać PKiN, pokoje obszerne i czyste. Na dole restauracja, obok pijalnia piwa, do centrum i do Narodowgo 20 min.”
“Lokalizacja super. Pokoje przestronne. Dobrze wyposażone. W łazience dobre kosmetyki. Kuchnia też dobrze wyposażona. Instrukcja zameldowania przejrzysta i wygodna. Na jedno pytanie w trakcie pobytu szybka odpowiedź i pomoc. Polecam .”
“Parking zamykany. Widok na samochód z balkonu.Drzwi na kod. Czysto, wygodne łóżka. W pełni wyposażona kuchnia. Niecały kilometr do Warszawskiego Zoo I to wszystko udało się zarezerwować za jedyne 139zł.Bardzo Polecam.”
“Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się wybrać ten hotel. Pokoje zadbane, codziennie sprzątane. Obsługa bardzo pomocna - czuliśmy się bardzo zaopiekowani! Śniadania przepyszne, świeże i jest w czym wybierać, a dodatkowo kolejnym plusem jest zrozumienie i cierpliwość obsługi, gdyż pomimo naszego spóźnienia na śniadanie dostaliśmy ciepły posiłek z uśmiechem na twarzy. Lokalizacji również nie ma potrzeby się bać - tramwaje i autobusy jeżdżą tam tak często, że nie patrzyliśmy o której odjeżdżają, po prostu gdy wyszliśmy już transport jechał. Serdecznie polecam! Osobiście chętnie tutaj wrócę i polecę znajomym z czystym sumieniem.”
“Bardzo fajne miejsce . Pyszne śniadania duży wybór dań na ciepło. Jesli miała bym się do czegoś przyczepić to do czystości prysznica,było widać że jest niedomyty oraz szkoda że jacuzzi było nie czynne przez weekend bo wybieraliśmy hotel żeby mieć dostęp do takich rzeczy.”
“Przestronne,dobrze oznaczone wszelkie punkty”
“Miałem przyjemność nocować w tym hostelu. Obsługa miła, nie było problemu z późnym zameldowaniem, biorąc pod uwagę fakt, że było to ok 3 nad ranem. Pokój czysty. Śniadanie w formie stołu szwedzkiego: szynki, sery, dżemy, płatki, jajecznica, kawa, herbata, sok. Duży parking.”
“To wyjątkowe miejsce, do którego chce się wracać. Spędziłyśmy w tej restauracji uroczy wieczór wigilijny w gronie kobiet ze stowarzyszenia i byłyśmy zachwycone atmosferą. Obsługa była niezwykle serdeczna, uważna i pomocna, dzięki czemu każda z nas czuła się mile widziana. Panował prawdziwie, ciepły klimat sprzyjający rozmowom i wspólnemu kolędowaniu przy występie solistki, która pięknym głosem śpiewała dla nas i o nas, jednocześnie wspaniale bawiąc wszystkich gości. To idealne miejsce na miłe spędzenie czasu. Z całego serca polecam!”
“Świetny stosunek jakości do ceny. Pokoje ładne, zadbane, jedyny minus to słaba dostępność pracownika recepcji.”
“Polecamy z całego serca Hotelik U Pałczyńskich. Sterylnie, pięknie, smacznie, oraz miło! Na samym wejściu poznaliśmy Właścicieli Hoteliku - bardzo pomocni, kulturalni, przyjacielscy. Przywitali nas z uśmiechem a poza tym są po prostu przesympatycznymi, ciekawymi ludźmi. Czuć zaangażowanie i serce włożone w to miejsce. Bardzo miła i rodzinna atmosfera. Pokój czysty, bardzo przytulny. Śniadanie smaczne, wszystko świeże oraz przepyszna kawa. Cały pobyt uważamy za udany. Na pewno wrócilibyśmy w to sympatyczne miejsce. Pozdrawiamy, Goście ze Śląska.”
“Obiekt dość spoko, poza drobnym absolutnie bromem w postaci braku ręczników było wszystko jak należy, pokój jednoosobowy wielki nie jest ale ma wszystko co potrzeba do wyspania się i do tego ażeby odpocząć. Polecam jak najbardziej”
“Jedno z lepszych miejsc w Warszawie, wygodne łóżko i poduszki, miła i uśmiechnięta obsługa, a przy tym bardzo pomocna. W pokoju czysto, a na śniadaniu duży wybór produktów. Polecam.”
“Bardzo fajne miejsce, mają dobrze pierogi i herbatę też mają”
“Pokój czysty, szybsze zameldowanie bez problemu ,śniadanie na słodko na jedną noc akurat przy dłuższym pobycie mogłoby być trochę niewystarczające. Największym minusem są ściany między pokojami są chyba z dykty bo wszystko słychać.”
“Bardzo ładne widoki i schludnie, wszystko w pokoju co potrzebne było zero problemów.”