Mój ulubiony hotel w Warszawie. Pokoje na zdjęciach wyglądają tak samo jak na zdjęciach, super obsługa, uśmiechnięta i pomocna. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Angel B. ★★★★★
-
Małgorzata Jędruchniewicz ★★★★★
Zameldowanie sprawne, miła obsługa i bardzo pomocna. Pokój przytulny i czysty, spełniał moje oczekiwania. Pozwolono mi się wymeldować około 14, co było dodatkowym miłym zaskoczeniem. Dobre jedzenie w restauracji, bar robi wrażenie.
-
michał reduta ★★★★★
Jedno z lepszych miejsc w Warszawie, wygodne łóżko i poduszki, miła i uśmiechnięta obsługa, a przy tym bardzo pomocna. W pokoju czysto, a na śniadaniu duży wybór produktów. Polecam.
-
Kwisatz Haderach ★☆☆☆☆
Poniżej pierwotnej recenzji jest moja odpowiedź na odpowiedź hotelu. Brak uchwytu na słuchawkę prysznicowa. Wydzielona komórka z plexi jako toaleta na środku pokoju. W dodatku nie domykające się drzwi do tego "kącika toaletowego". A do tego zasłanianie się ekologią. Nie moi kochani, nie robicie tego dla ekologii. Robicie to, aby zarobić więcej pieniędzy kosztem gości. Losy planety Was nie obchodzą, tak jak wszystkich korporacji. A to wszystko kosztem waszych partnerek albo współpracowników, którzy będą musieli słuchać Waszych nawet najcichszych, bezskutecznie maskowanym puszczoną wodą odgłosów korzystania z toalety. Drzwi nie były uszkodzone. Po prostu to taka konstrukcja z odbiornikiem 1cm. Za to może gdy pomachacie do nich wtedy przez pleksę, to może uda się wnieść znajomość na kolejny poziom. Okna też nie otworzycie, tylko uchylicie. Żebyście nie mieli czasami głupkowatych pomysłów. Profesjonalniej i romantyczniej może być w wielu hostelach za ułamek tej kwoty. Droga recepcja, gratuluję bardzo książkowego przykładu "damage control". Odrobiliście zadanie wzorowo. Chcecie mi naprawdę powiedzieć, że drzwi z przezroczystej pleksy, które mają 1cm luzu to wymóg przeciwpożarowy? Czyli chcecie powiedzieć, że pozostałe hotele w Polsce nie spełniają wymogów przeciwpożarowych? Proszę, nie próbujcie ze mnie zrobić głupca. Każdy myślący człowiek wie, że chodzi tutaj wyłącznie o pieniądze. Nie mam do czego innego się ustosunkować, gdyż reszta Państwa wypowiedzi to tylko kurtuazja.
-
Rafał Łukasik ★★☆☆☆
Pokój mieści się w standardach hotelowych 4*. Brakuje krzesła do biurka.... jakąś śmieszna pufa - jak ktoś podróżujący w pracy ma tu pracować? Rezerwacja była na łóżko 2 os a nie na 2 łóżka pojedyncze połączone tak jak dostałem... Strefa wellness: wybrałem ten hotel że względu na saunę... z której nie mogłem skorzystać. 2 malutkie sauny 1 lub 2os (jak chcesz się obsciskiwac) z czego jedna zajęta a drugiej nie włącza... w hotelu za 500 za noc to nie do pomyślenia. Miałem spędzić tu 2 noce ale już zmieniłem reserwacje i się przenoszę jutro do innego hotelu. Łazienka ok Jakie udogodnienia?
-
Justyna Szczerowska ★☆☆☆☆
Jeśli chcecie wybrać się do 4* hotelu - Golden Tulip omijajcie szerokim łukiem. Po wejściu do pokoju hotelowego było w nim tak głośno i zimno, ze byliśmy pewni, iż otwarte jest okno. Jakiez było nasze zdziwienie, gdy okazało się, ze okno jest zamknięte, ale jest tak nieszczelne, ze stojąc obok niego wiało i huczało, nie wspominając o okropnym hałasie. Bo zgłoszeniu tego do obsługi hotelowej dostaliśmy informacje, ze pojawia się u nas technicy. Po 20 minutach pojawiła się Pani sprzątająca nie mówiąca po Polsku z notesem, pooglądała okno i wyszła. Nikt się do nas nie zgłosił, sami musieliśmy ponownie kontaktować się z obsługa. Dostaliśmy drugi pokój, w którym po wejściu uderzyła nas taka fala gorąca, ze można było upaść. Termometr pokazywał 26 stopni! Znowu udaliśmy się do recepcji. „Pani”, która nas obsługiwała stwierdziła, ze do kilku godzin(!) temperatura zapewne spadnie, a przez ten czas możemy zaczekać w holu hotelowym. Zapłaciliśmy 400 zł za pobyt i zostało nam zaproponowane, żeby kilka godzin (!) spędzić w holu hotelowym. Myśle, ze to nie wymaga komentarza. Chciałabym jeszcze dodać, ze recepcjonistka zwracała się do nas na „Ty”, chociaż jestesmy dorosłymi ludźmi wyraźnie starszymi od niej. Kiedy zazyczylismy sobie zwrotu pieniędzy, ponieważ minęło kilka godzin, a my zmęczeni po podróży nie mieliśmy nawet gdzie się umyć, nie mówiąc o odpoczynku, dostaliśmy kolejny pokój. Na podłodze leżały kłęby kurzu i drobne pieniądze, w łazience było brudno(!!!). Jako ze minęło kilka godzin i byliśmy zmęczeni, chcieliśmy po prostu się umyć i odpocząć, wiec niechętnie, ale zostaliśmy tam. Nie został nam zaproponowany żaden rabat, nie zostaliśmy przeproszeni. Finalnie do pokoju (i to jeszcze brudnego) weszliśmy o godzinie 18, po przyjeździe o godzinie 14. To najgorszy hotel w jakim byliśmy po względem czystości, obsługi, a jeśli chodzi o gwiazdki to nie wiem na jakiej zasadzie zostaly przyznane. STANOWCZO NIE POLECAM.
-
Paweł Paweł ★★★★★
Miła i profesjonalna i uśmiechnięta obsługa recepcji. Pokój: duży, łóżko - ocena 5+ nie tylko bardzo wygodne, bardzo duże to do tego co nie zdarza się zbyt często w hotelach większa liczba poduszek dla osób, które tak jak ja muszą spać z wyżej uniesioną głowa - w końcu porządnie się wyspałem. Wyposażenie pokoju: czajnik, ekspres do kawy, lodówka, sejf, TV, sporo wieszaków, kapcie, itp. Łazienka: kabina prysznicowa - jej rozmiary robią wrażenie - bez problemu dwie osoby mogą wziąć prysznic. Cały pokój oraz łazienka urządzone bardzo ładnie, oświetlenie pokoju sprawia, że pokój wygląda jeszcze ładniej tworząc przyjemny klimat. W pokoju klimatyzacja. Pokój czysty i zadbany. Śniadanie - od słodkiego do słonego, każdy znajdzie coś dla siebie od zimnych do ciepłych potraw, świeże pachnące pieczywo. W hotelu winda, parking podziemny, sauna i strefa fitness. Oprócz samych plusów mały minus: ilość programów w TV oraz internet który coś nie chciał działać poprawnie. W pobliżu hotelu: bar, market,ok. 50m dworzec PKP Warszawa Ochota oraz Warszawa Główna oraz komunikacja miejska Ocena końcowa: bardzo miła niespodzianka.
-
Regina Felangi ★★★★★
Zdecydowanie jeden z najlepszych hoteli w jakim byłam. Wystrój, obsługa, czystość pokoi, jakość łóżka i pościeli - na medal. Szczególnie podkreślę tu jakość obsługi, bo pomogli mi namierzyć producenta łóżka, materaca i pościeli - które są po prostu boskie. Wystrój jest super nowoczesny, nienudny, wciągający. Bardzo czysto i cicho. Jedzenie zamawiane w restauracji na wysokim poziomie. Ładnie dobrane kompozycje smakowe. Jeżeli mogę zwrócić uwagę na coś, co mogliby podciągnąć to byłoby: 1. Jakość kawy 2. Brak możliwości zamknięcia drzwi do toalety do końca. To jest krępujący szczegół, wprowadzający stres. Ale to są drobiazgi do łatwej zmiany. Naprawdę polecam ten hotel.
-
Tomasz Okoński ★★★★★
Hotel po generalnym remoncie i to czuć. Pokoje bardzo wygodne super urządzone i czyste. Jest wszystko co potrzeba, a jest i ekspres do kawy. Jedyny minus to zimna podłoga. Położone są płytki imitujące panele. Dobra lokalizacja blisko centrum. Parking w tygodniu 30zł - dobrą cena jak na warunki warszawskie. Obsługa uczynna, nie da się nic zarzucić. Śniadania bardzo dobre i mega urozmaicone. Natomiast na minus restauracja. Słabe menu i drogie potrawy, cena do jakości to tragedia. Ani razu posiłki nie były ciepłe i niestety były słabe. Musiałem trafić na słabszego kucharza. Smaczne były jedynie przystawki. Jeśli nie będziecie korzystać z restauracji to szczerze polecam. A jeśli tak to wybierzcie Campanile obok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Golden Tulip Warsaw Centre?
Golden Tulip Warsaw Centre znajduje się przy Towarowa 2, 00-811 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Golden Tulip Warsaw Centre?
Można skontaktować się z Golden Tulip Warsaw Centre pod numerem +48 225 827 500
Jak można dotrzeć do Golden Tulip Warsaw Centre?
Do Golden Tulip Warsaw Centre można dotrzeć, korzystając z poniższego linku