Świetny stosunek jakości do ceny. Pokoje ładne, zadbane, jedyny minus to słaba dostępność pracownika recepcji.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Jędrocha ★★★★★
-
Aleksandra Kowalczuk ★★★★★
Pyszne o urozmaicone śniadanie, wygodne łóżko, ciepła, ale nie za ciepła kołdra, duży pokój, duży prysznic, suszarka, żelazko, darmowy parking- było na nim miejsce po 22, obsługa bardzo miła (myślę, że warto być miłym samemu to i ludzie są dla nas mili). Trochę słychać samoloty, jeśli jesteś wrażliwy weź zatyczki. Ja spałam jak dziecko.
-
Karolina Byczkowska ★☆☆☆☆
Wynajmując pokoj zalezalo mi abym mogła na parkingu przy obiekcie zostawić samochód nieodpłatnie na kilka dni, przed zarezerwowaniem pokoju wyrażono na to zgodę. Kiedy juz odebrałam klucze i zakwaterowałem się poinformowano mnie ze jednak nie wyrażają na to zgody. Nie polecam. Bardzo nie miła obsługa. O godz 22 woda zimna pod prysznicem. Głośno- słychać sąsiada na korytarzu i w pokoju obok. Plusem jest szystosc.
-
moniwi ★★★☆☆
Potrzebowaliśmy noclegu na festiwal - 1 dzień. Lokalizacja świetna - pomijając odgłosy częstych samolotów ale jedną noc można wytrzymać. Bezpieczny parking. Pokój 4-osobowy: łazienka i pokój spore, plus taras, czysta pościel i ręczniki, zestaw do parzenia kawy/herbaty, woda butelkowana. Cena śniadania wygórowana więc chcieliśmy skorzystać z aneksu kuchennego.: 2 talerze na krzyż, stara myjka i brak płynu do naczyń. Lodówka zagrzybiona, że strach coś tam zostawić. Tak nie powinno to wyglądać i proszę nie odpisywać że uwagi można zgłaszać bo nie są to nagłe awarie. W łazience woda ledwo ciepła tak w nocy jak rano ( problem przewija się w opiniach) a prysznic zagrzybiony - standard nie pozwalający na kąpiel. Suszarka na wyposażeniu w wersji mikro, jak zabawka - więc lepiej brać swoją. Podsumowując: dwóch dni tam nie zostałabym z dziećmi.
-
Karolina Z ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa, pokoje dobrze wyposażone i czyste, jedzenie jak domowe, parking dla autokaru, idealne miejsce noclegowe również dla wycieczek klasowych!!!
-
Błażej Bartecki ★★★★★
Pokoje super, jedzenie jak domowe.
-
Li Szew ★★★★★
Polecam. Cicho spokojnie. Śniadania smaczne. Czyściutko. Naprawdę fajne miejsce.
-
Michał Niedźwiadek ★★★★☆
Pokoje czyste, wyposażenie raczej ok na krótki czas. W pokoju znajduje się stół, lampka, TV, wentylator, szafa. Gości wita drobny poczęstunek: woda, herbata, cukierki. Widok z okna raczej średni, w oddali lotnisko, ale jest cicho.
-
Piotr Mro_ski ★★★★★
Pensjonat zbudowany w stylu rodem z filmów słynnego Jasia Fasoli. Jak to pensjonat, czuć tu rodzinny, kameralny klimat. Położony na uboczu, idealny dla miłośników ceniących sobie spokój, oddalenie od hałaśliwych centrów. Blisko przelatujące nisko samoloty, jak dla mnie, chłopa z prowincji, to była atrakcja :) Pokój na dzień dobry przywitał mnie zestawem na stoliku: kawa, herbata, krówki itp. słodycze, czajnik do parzenia, woda w butelkach. Bardzo wygodne łózko do spania. Jak będę miał jakiś wyjazd w te okolice, chętnie skorzystam ponownie. Aha, Pani recepcjonistka bardzo miła i sympatyczna. :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Villa Jeziorki 71?
Villa Jeziorki 71 znajduje się przy Jeziorki 71, Ursynów, 02-863 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Villa Jeziorki 71?
Można skontaktować się z Villa Jeziorki 71 pod numerem +48 502 055 804
Jak można dotrzeć do Villa Jeziorki 71?
Do Villa Jeziorki 71 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku