Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Nareszcie zmienił się właściciel, sklep zyskał nowy wygląd i teraz widać obsługę! Żabce warto lepiej dobierać właścicieli swoich sklepów”
“Ostatnio miałem trochę zamieszania z zamówieniem ale okazało się, że była to moja wina. Właściciel był bardzo uprzejmy oraz zaoferował w ramach rekompensaty coś na koszt firmy. Polecam makaroniki. Pracownicy dbają o świeżość produktów.”
“Bardzo smaczna ale niepolska pizza, podawana w ciągu kilku minut od zamówienia. Dzieje się to dzięki bardzo wysokiej temperaturze pieca. Pizzę można też zamówić do innych salek Zielonej Gęsi w tym też w strefie dla palaczy dzięki czemu można z niej zrobić wykwintną przekąskę do piwa :) Kilka razy jadłem w tym miejscu i wszelkich rewelacji o spalonym cieście, nierozpuszczonym serze itp potwierdzić nie mogę. Niemniej OK - nie każdemu musi smakować włoska pizza :] Ceny pizzy (nie licząc Margarity) od ok 20 do 30 zł.”
“Jesteśmy tu po raz pierwszy i napewno nie ostatni. Na recepcji powitała nas przemiła Pani Rosa (Róża) Bardzo przemiła osoba użyczyła nam nawet ręczników bo zapomnieliśmy torby podróżnej. Jest darmowy parking i duży ogród gdzie można się zrelaksować, jest duża kuchnia do dyspozycji. Nie rozumiem złośliwych komentarzy ale jak za tą cenę są bardzo dobre warunki. W pokoju bardzo ciepło.Spokój i cisza. Łazienka zamykana na klucz tylko do dyspozycji paru pokoi, bardzo czyste po wejściu czuć było środki dezynfekujące więc jak najbardziej widać, że obsługa jak i goście dbają o porządek. Napewno skorzystamy jeszcze nie raz z noclegu.Nie wiem skąd biorą się tak złośliwe komentarze.Pozdrawiamy z firmy sprzątającej na delegacji.”
“Bardzo miła obsługa najlepsza Żabka w Otwocku wszystko jest czy to hod dog czy to frytki z uśmiechem polecam”
“W gorące lato plac ujawnia swoje zalety - to jeden z niewielu dobrze ocienionych placów zabaw w okolicy. Mały plac zabaw dla mniejszych dzieci. Raczej jako element spaceru niż punkt docelowy. Dwie huśtawki (w tym jedna dla maluchów), piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawka-konik, obrotowa i przejście z przeszkodami.”
“Niespodziewanie świetna kawa na stacji benzynowej”
“Kawiarenka Twórz już to przemiłe miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać artystycznie - zarówno na warsztatach jak i swobodnie, w wolnym czasie (na zdjęciu dzieła moich 5-latki i 2-latki). Przemiła właścicielka ma świetne podejście do dzieci, wprowadza je w świat sztuki, pokazuje różne techniki artystyczne i pomaga wykonać praktyczne dzieła, które potem mogą zabrać do domu. W kawiarence można zjeść pyszne ciasto i napić się dobrej kawy lub zimowej herbaty. Fajna lokalizacja w budynku domu kultury, blisko dużego placu zabaw, z licznymi miejscami do zaparkowania w okolicy. Polecam!”
“Absolutnie przeurocze miejsce! Nie wiedziałam wcześniej o jego istnieniu, ale zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Przyciąga samym wyglądem, ale przemiła obsługa i pyszne słodkości oddają klimat tego miejsca. Polecam każdemu”
“Byliśmy już kiedyś w innej lokalizacji Green Caffè Nero (a jest ich sporo) i tutaj, również nie mam nic do zarzucenia. Kawa pyszna, ciasta wręcz wybitne jak dla mnie. Smacznie i super :) Ceny całkiem akceptowalne.”
“Dzisiaj byłem w tej kawiarni i jak mam byc szczery to za taką cenę na kawy widziałem tylko w żabce, kawa jest naprawdę super , obsługa jest spoko, brunet który mnie obsługiwał był miły i pomocny , podpowiedział gdzie mam iść ze by trafić na pociąg, więc ogólnie ta kawiarnia na przy Dworcu jest naprawdę cudowna, nie woobrazam ile trzeba mieć sił żeby pracowac w takim miejscu z ogromnym potokiem ludzi....”
“Ciekawe i potrzebne miejsce na mapie Wawra. Dla spacerowiczów dla rodzin wyciezkowcow i dla każdego coś dobrego. Właściciele przemili, pomocni i z bardzo dobrą pizza która sami wypiekają . Jest gdzie usiąść i w środku i na zewnątrz a i jest ogródek z którego można wyjsc na plac zabaw. Jak najbardziej polecam. Jest piwko z kija. Oby takich miejsc więcej”
“Zdecydowanie jedna z najlepszych Żabek w okolicy! Zawsze świeży i dobrze zaopatrzony towar – od pieczywa, przez przekąski, aż po produkty premium. Obsługa na najwyższym poziomie – uprzejma, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Widać, że pracownicy dbają o komfort klienta i tworzą przyjazną atmosferę. Zakupy tutaj to czysta przyjemność. Polecam każdemu :)”
“Super Żabka moja ulubiona . Zawsze przemiła obsługa i miły szef. Zawsze ładnie czysto i profesjonalnie polecam z całego serca”
“Dobry klimacik ja tam lubie pracować”
“Obsługa miła chyba że jest się chamskim w stosunku do obsługi. Ceny wysokie. Wszystko uporządkowane tak jak powinno być.”
“Najlepsza żabka w okolicy szczerze polecam a że pani nie raz nie ma czasu to zrozumiałe jest 5 klientów ona jest sama ale nie da się inaczej ja jestem zawsze zadowolony z tej żabki i polecam 10na 10”
“Odpowiadając na ostatni komentarz . Sytuacja jest nam dobrze znana. Zakaz wstępu dostał Pan, który był wulgarny i agresywny do kasjerki, uważam iż agresor został delikatnie przez nas potraktowany. Gdyby kasjerka powiadomiła policję, miałby większe problemy jednak z racji stałych zakupów uznaliśmy, iż zakaz wstępu będzie odpowiedni.”
“Polecam wszystkim. Wspaniała i sympatyczna obsługa. Super podejście do klienta. Gorąco polecam”
“Czyściutko, sprawnie, miło. Obsługa nie dość, że bardzo ładna :-) to uprzejma i profesjonalna. Jedna z najlepszych Żabek w Warszawie. Tak trzymać dziewczyny!”
“Przemiła obsługa, pani obsługująca wie co robi i wie co ma na sklepie. Polecam!!”
“Obsługa na najwyższym poziomie. Uśmiech, profesjonalizm i cierpliwość. Zakupy tutaj to czysta przyjemność.”
“Daje 5 gwiazdek za obsługę. Dałbym 10 ale nie mogę. Młoda dama, która tam sprzedaje rusza się jak mróweczka. Mnóstwo klientów, mnóstwo zamówień a ta dziewczynka kręci się jak fryga i ze wszystkim sobie świetnie radzi. Często tam bywam i zawsze jestem miło obsłużony. Lubię tam kupować. Pozdrawiam.”
“Żabka jak każda inna, ale obsługa najlepsza z Żabek w okolicy. Polecam”