Zazwyczaj nie oceniam sklepów spożywczych, bo uważam, że każdy może mieć gorszy dzień, ale poczytałam opinie i widać tutaj jest to na porządku dziennym. Niedziela, godzina mniej więcej 13. Pani obsługująca (blondynka w srednim wieku) bardzo niemiła. Już nie mówiąc o tym, że nie odezwała się ani słowem na powiedziane dzień dobry i do widzenia, stałam z minutę z otwartą aplikacją zanim ją zeskanowała, towary po nabiciu popchnęła w moją stronę dosłownie z pogardą, a jak zapłaciłam pobiegła z impetem w kierunku zamrażarki z lodami (kupowaliśmy 5 lodów, ale nie zrobiliśmy tam bałaganu ani nie wyciągaliśmy nic z dna) z taką złością jakby klient był intruzem. Jak się nie lubi ludzi i handlu to nie powinno się pracować w takim miejscu. Ktoś inny może się starać, a taka ekspedientka psuje opinie całego sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Balcerak ★☆☆☆☆
-
Pizza Pope ★☆☆☆☆
Nie wiem kto skrzywdził panią "marzene" ale poziom chamstwa jaki bije z jej strony przechodzi ludzkie pojęcie. Baba rzuca czytnikiem i kartonami na prawo i lewo a kultury u niej zero. Jestem pewny że gdyby nie była nagrywana to rzuciła by we mnie drobnymi.
-
Kasia Zaborowska ★☆☆☆☆
masakra. polecam omijać szerokim łukiem. pani ekspedientka o imieniu Oliwia była bardzo opryskliwa. Jak już wyszła z kanciapy żeby mnie obsłużyć to przewracała oczami że nie może zjeść w spokoju tylko znowu ktoś przyszedł. chciałam kupić zapiekankę. z łaski powiedziała mi jakie są do wyboru. zapytałam o promocje z jakimś piciem to powiedziała że sama powinnam wiedzieć bo ona nie wie. zobaczyłam na tablicy za nią promocje z piciem Lipton które załączam w zdjeciu ale ona się nie zna nie wie dlaczego promocja nie wskakuje. wmawiała mi ze wybrałam zły smak a potem że zła etykietkę picia bo smak jest ten sam co na reklamie. do kierownika nie zadzwoni bo jest na urlopie. ona nie musi znać aplikacji żabki tylko ja powinnam. Nie tego oczekuje od pracowników żabki. Najgorsza żabka w której byłam w ostatnim czasie.
-
Mateusz ★☆☆☆☆
To jest jakieś nieporozumienie, że starsza pani w blond włosach jeszcze tutaj pracuje. Z tak niemiłą obsługą to się nie spotkałem od wielu lat. Pani miała dosłownie pretensje, że chcemy coś kupić i stoimy przy lądzie, cytuję "nie będę za was wszystkiego robić, mi nikt za to nie płaci". Czas najwyższy na emeryturę, albo zaprzestanie pracy w obsłudze klienta.
-
Liza M ★☆☆☆☆
Obsługa okropna ! Pani nie miła Zakupiłam wkład do blue bar oczywiście rzuciła na blat jak psu.... Dodatkowo kupiłam kawę po czym kubek dała mi jeden spod lady dodatkowo okazało się że nie ma wogole białego cukru jak zapytałam pani bo może by miała w magazynku czy coś to powiedziała oburzonym głosem nie nie ma!!! .... ..... Kompletnie nie polecam omijać szerokim łukiem ta żabkę.... Zdjęcia nie zrobiłam ale zrobiłam zrzut ekranu bo ktoś wstawiał juz jej zdjęcie... Totalna porażka dałam 1 gwiazdkę bo nie dało się 0
-
Michal W. ★★★★★
Miła młoda kasjerka, towar w miarę różnorodny, ogólnie polecam
-
Paweł Myśliński ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa. Na kasie stała pani, która była naburmuszona i robiła wielką łaskę, że musi obsłużyć klienta.
-
Night Mare ★☆☆☆☆
właśnie był w twoim sklepie, poprosił kasjera o podgrzanie pizzy, na co otrzymał niegrzeczną odpowiedź z frazą „NIE MOŻESZ OGRZEWAĆ W DOMU CZY CO?” W innej sytuacji, twój kasjer, nie na swojej zmianie, był pod wpływem alkoholu, zaczął rzucać się na mieszkańców hostelu. Potem wszedł do sklepu, wziął butelkę piwa i stłukł ją na stopniach i zaczął nią rzucać za każdym razem jak przychodzę rano do twojego sklepu to zawsze to samo zdjęcie, biorę panini i proszę o podgrzanie, kasjerka wariuje, rzuca to panini jak chce, pstryka. proszę coś z tym zrobić...
-
KUBA SNEAKER ★★★★★
Bardzo miła obsługa, obsługiwała mnie dziewczyna w okularach. Była na przerwie, ja nie przerywając jej spokoju. Poczekałem jak znowu podejdzie do kasy. Jak byśmy klienci szanowali tak jak ja 2 człowieka kasjera w sklepie. To byśmy mieli od nich szczery usmiech. Pamiętajcie w czasie COVID to oni nas obsługiwali i to oni narażali swoje zdrowie,życie byśmy mieli co jeść. A nie lekarze !!!!
-
Marta D ★☆☆☆☆
Żeby dodać tę opinię to musiałam zaznaczyć gwiazdkę, chociaż wypadałoby żadnej gwiazdki nie dawać. Informacja, że sklep czynny od godz 9:00 w niedzielę. Jest godz 11:27 i sklep zamknięty (nie pierwszy raz zresztą) Porażka! Poprzednia ekipo COME BACK!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Grochowska 14A, 04-217 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku