Zamówiłem fileciki z łódeczkami za 14zl. Dostałem zimne twarde fileciki który wydawały się na przeterminowane!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksander Grzybicki ★☆☆☆☆
-
A. A. ★★★★★
W mojej opinii to najlepszy sklep z sieci Żabka (a w najbliższej okolicy jest ich bodajże 5). Na plus (i to duży) w stosunku do tego co bylo za poprzedniego Ajenta. Czysto, sklep bardzo dobrze zatowarowany, duży wybór, przyjemna i pomocna obsługa (zazwyczaj). Na ogromny plus - przecenione produkty (nie marnowanie jedzenia - nie spotkałam się z takim podejściem w okolicznych Żabkach). Pozdrawiam serdecznie przemiłe Panie! :) Uprzejma prośba o więcej entuzjazmu w wykonanywaniu pracy - w domyśle Klient nie jest wrogiem :)
-
Unihopek ★★★☆☆
Sklep Żabka jest całkiem dobry jak na swoją kategorię, oferując szeroki wybór produktów spożywczych, napojów oraz artykułów codziennego użytku. Jednakże, jak to w żabkach, ceny są dużo wyższe niż w innych sklepach, co sprawia, że zakupy mogą być droższe niż się spodziewaliśmy. Dodatkowo, promocje czasem mogą być mylące, gdyż nie zawsze przekładają się na znaczące oszczędności. Warto więc zachować ostrożność i dokładnie sprawdzić ceny przed zakupem, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków.
-
GrZeGoRz WrÓbEl ★★★★★
Chciałem podzielić się moim wspaniałym doświadczeniem w sklepie Żabka na ulicy Niedzielakiego 2b. Ich kawa jest naprawdę pyszna, a hot dog, który tam sprzedają, to prawdziwa petarda smaku! Co najważniejsze, obsługa jest mega przyjazna i pomocna. To miejsce zdecydowanie zasługuje na wizytę, jeśli szukasz pysznych przekąsek i miłej atmosfery. Polecam!
-
Magdalena ★☆☆☆☆
Po raz kolejny sklep z problemami technicznymi lub zamknięty. Jest to naprawdę frustrujące w momencie, gdy człowiek spieszy się na autobus i potrzebuje kupić coś ,,na szybko". Obsługa okropna- ostatnio dwie Panie siedziały na ziemii za ladą i z wielką łaską wstały, aby mnie obsłużyć. Nie polecam.
-
Magda Gralik ★☆☆☆☆
Pani która podgrzewa jedzenie na ciepło dotyka najpierw brudnych pieniędzy rękoma i tymi samymi beż umycia beż rękawiczek dotyka jedzenia klienta. Żadnej kultury nawet dzień dobry nie odpowiedziała i żadnej formułki żabkowej. Bardzo bardzo nie polecam.
-
M B ★★★★★
Bardzo miła i obrotna Pani blondyneczka z obsługi. Zamawiałam niejednokrotnie paczki do tej Żabki (w tym większe) i nigdy nie było problemu, zawsze odbiór w tej Żabce i wszystko OK, więc jestem w szoku, że zdarzają się jakieś problemy.... Akurat czekam na większą paczkę, którą musiałam zamówić do Żabki ze względu na darmową dostawę
-
Michał Białowąs ★☆☆☆☆
Właściciel raczej myśli o zamknięciu tego miejsca. Niemiły, agresywny i pracuje kiedy chce. Kartka wywieszona "zaraz wracam" i sklep zamknięty na kilka godzin. Więcej tam zakupów nie zrobię.
-
Ka Sos ★☆☆☆☆
Godziny otwarcia sa tajemnica, wiecznie albo zamkniete albo przerwa techniczna. Paczke probuje odebrac 3 dzien. Wlasciciel nieuprzejmy, wiecznie niezadowolony, naburmuszony, chyba bywa tam za kare, na wszystko narzeka. Ewidentnie antyspoleczny. Chodze do dwoch innych obok chociaz mam dalej. Tu tylko odbieralam paczki, do dzis. Omijac szerokim lukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Mieczysława Niedzielskiego "Żywiciela" l.103, 01-875 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku