Opinie

  1. Joanna Zawacka ★☆☆☆☆

    Serdeczne podziękowania dla Pani obsługującej mnie dziś w tej żabce za bezczelne obgadywanie. Powodem było to że o 7. 15 rano byłam z córką ( 10 letnią). Pani w czarnych włosach nie spodobało się że obudziłam dziecko tak wcześnie więc doszła do wniosku że jestem złym rodzicem. Chciałabym Panią poinformować że zanim następnym razem zabierze się za ploty zamiast pracować niech pomyśli czy właśnie temu dziecku swoimi słowami nie zrobi przykrości . Bo ja nie usłyszałam a córka tak i zrobiło się jej bardzo przykro że ktoś tak mówi o mamie . Przykre. Smutne, że nie znając sytuacji łatwo obrzucić kogoś błotem tak dzień przed Świetami. Nie polecam wizyty w tym sklepie bo prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą o której się plotkuje i to w bezczelny sposób.

  2. Natalia P. ★★★★★

    Super sklep ,czysto przejrzyście tylko pani z blond włosami nowa mogłaby nie kazać czekać klientom na hot dogi bo ma coś do zrobienia .

  3. White Wolf ★★★★★

    Ta Żabka to naprawdę fajne miejsce. Obsługa jest zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Widać, że zależy im na tym, żeby klient wyszedł zadowolony. Do tego wszystko idzie tam szybko i sprawnie, więc idealnie, kiedy człowiek jest w biegu. Lubię tu robić zakupy.

  1. Marcin Grymuza ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie najgorsza w jakiej byłem. Tragiczna obsługa, jako Klient jesteś tu niemiłe widziany/a. Nie zadawaj pytań i nic nie mów bo przeszkadzasz w pracy. Promocje na cenówkach a przy kasie różnią się. Z jakiegoś powodu zawsze sa błędy na paragonie, aktywujesz kupon w aplikacji a na paragonie masz wbite inne produkty. Dramat. Nie polecam.

  2. Gabrysieq ★★★☆☆

    Wpadnę tam czasami głównie po piwo jak jestem ze znajomymi, jednak czasami człowiek chciałby coś zjeść i ma problem bo hot dogów głównie w godzinach wieczornych w większości nie ma. I tak jak dla mnie jako byłego pracownika tej sieci brak hot dogów o godzinie 22/22.30 jest całkowicie zrozumiały bo faktycznie trzeba to wszystko umyć to tak o godzinie 20 czy 21 powinny one być

  3. Buczu1612 ★☆☆☆☆

    Do tej pory byłem zadowolony z obsługi w tej żabce, jednak ostatnio zawiodłem się. Wysoka, starsza kobieta odzywa się do klientów w sposób gburowaty, widać wyraźnie, że pracuję tam na siłę. W zeszły wtorek wdała się również ze mną w dyskusję, zaczynając od dość chamskich tekstów. Do reszty obsługi (młodych Pań pracujących tam), nie mam zastrzeżeń, zawsze miło było je spotkać na kasie.

  1. Aleksandra ★★★☆☆

    Często robię tam zakupy jak jadę do pracy. Pracują tam 3 Panie. Dwie młode i jedna starsza. Do młodych nic nie mam. Szybka i miła obsługa. Starsza Pani niestety powinna nauczyć się odrobiny kultury osobistej. Jej sposób odzywania się i brak pomocy - to całe jej motto życiowe.

  2. neega2137 ★☆☆☆☆

    to chyba jakiś żart, obsługa fatalna i strasznie nie miła jakby tam siedzieli na siłę, ceny są wyższe niż na plakietkach z ceną, chcesz hotdoga? XDD no dobry żart bo w 90% te kasjerki ci powiedzą że trzeba czekać 40 minut najgorsza żabka w jakiej kiedykolwiek byłem XDDDDDD

  3. Kamila Budzyńska ★☆☆☆☆

    Drobna pani o ciemnych włosach jest pierwszą pracownia w żabce przez, która odechciewa się zakupów. Kiedyś obsługa była miła i przychodziłam codziennie, teraz robię to w ostateczności, brak jakiejkolwiek uprzejmości w stosunku czy to do dorosłego człowieka czy dzieci ze szkoły obok, totalne chamstwo, ta pani albo jest właścicielem albo nie mam pojęcia co tam robi bo pracuje to napewno za karę. Hot-dogów zawsze brak pomimo iż wszystkie parówki się grzeją to za każdym razem dostaje informacje, ze trzeba poczekać 40min bo surowego nie da... A wymówka do zrobienia jest fakt, że obok jest szkoła, wychodzi na to że dzieci i w trakcie lekcji wychodzą chyba na hot-dogi, kiedyś czegoś takiego tam nie było.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Turmoncka 22/lok. U-6, 03-254 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements