Opinie

  1. Karol Czajkowski ★★★★★

    na grill z większą grupą

  2. Marcin Wysocki ★★★★★

    Rewelacja polecam . Super temat na gril.

  3. UltimosPL ★★★★★

    Sporo ławeczek. Tuż obok taki plac zabaw w formie roku przeszkód i urządzenia do fitnessu.

  1. Edward Zając ★★☆☆☆

    Należało by wykosić trawę i chwasty. Obiekty postawione ale nikt o nie nie dba .

  2. Natalia Jaskólska ★☆☆☆☆

    Denerwuje mnie Jolka co tam czesto przebywa.

  3. Artur Pilat ★★★★★

    Fajne miejsce, gdzie po przejazdzce rowerowej, mozna usiasc i odpoczac. Szkoda tylko, ze ludzie to tacy brudasy i nie potrafia po sobie sprzatac

  1. MW PW ★★★☆☆

    Dobre miejsce na odpoczynek w trakcie wycieczki rowerowej. Troszkę zaniedbane i widoczny wandalizm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Altana z grillem?

Do Altana z grillem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements