Przegląd katalogu
- 723 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 723 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 723 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 542,289 opinii i ocen.
“Jak ktoś ma ochotę na pyszna rybkę to szczerze polecam, chrupiąca cieplutka i pyszna !”
“Ta pizza uzależnia! Chociaż raz w tygodniu jemy i za każdym razem rozpływamy się nad tym jaka jest pyszna. Tutaj wszystko się zgadza- ciasto i składniki TOP. Obsługa też zasługuje na słowa uznania- zawsze przesympatyczna + nigdy nie było wtopy jak prosimy o brak jakiegoś składnika czy dobre wypieczenie. Polecam z całego serca- ta pizza jest warta wszystkich zjedzonych kalorii :)”
“Uwielbiam takie nietypowe miejsca. Nie jest to wykwintna restauracja ale pizzeria w którym serwują jedną z najlepszych pizz jakie do tej pory miałam okazję zjeść. Ciasto na pizzę jest cienkie, delikatne i chrupiące. Pizza była przepyszna i nie czułam się po niej ciężko, jak to często w przypadku innych pizz bywało. Gdy przyszłam, w lokalu były wszystkie stoliki zajęte, więc to jest wystarczający dowód na to, że serwują tu wyśmienitą pizze, wystarczyło chwilę poczekać i mogłam się delektować pyszną pizzą ☺️”
“Bardzo pysznie sushi i śniadania miłe kelnerzy i atmosfera”
“Bardzo smaczna pizza i tiramisu ! Właściciel nie skąpi na składnikach. Poza Parmą polecam także 4sery. W 15-20 minut 3 osoby dostały świeżo przygotowaną (na własnych oczach ) pizzę . Polecam !”
“Długo szukaliśmy w okolicy ramenu, który byłby smaczny a nie smakował jak woda z kostką rosołową. Po odwiedzeniu prawie wszystkich miejsc serwujących ramen (przez Pruszków, Babice, Błonie) w końcu trafiliśmy na Szopik Ramen. Wielkie zaskoczenie, ramen przepyszny, treściwy, gęsty, aromatyczny, jajko idealnie zamarynowane, boczek idealnie przygotowany, makaron zrobiony perfect. Słowem nie ma się do czego przyczepić! Formuła tylko na wynos również jest ciekawym pomysłem... "poskładanie" wszystkich składników w całość w domu nie stanowi żadnego problemu (załączona instrukcja bardzo czytelna), i już możemy cieszyć się pyszną miską. Wiem jedno, Szopik Ramen zyskał stałych klientów :)”
“Pizza od Włochów, po włosku z włoską muzyczką w tle. Pyszne i bez zadecia, malutkie z klimetem miejsce ale warto tu wpaść. 4 stoliki wewnątrz ale uwijają się jak mróweczki wiec warto poczekać. Bardzo smaczna pizza, kawka, i soczek... idealne po np. niedIelnym spacerku. polecam.”
“Lokal spotkany na spacerze. Lokal malutki typowo na wynos lub dostawa. Widać że mają ogromny ruch. Zamówione zrealizowane w 20 minut. Trzy różne pizze. Pizza Prosciutto Crudo z rukolą jakoś słodka nie wiem czy tak ma być. Pizza Pepperoni nie zachwyciła. Pizza Sopressa najbardziej zasługująca na pochwałę.”
“Pizze w wersjach wegetariańskich - bardzo dobre. Jechałem samochodem z pudłem zawierającym pół na pół szpinakową i grecką i maiłem problemy z koncentracją od tego aromatu, a i potem w smaku nie rozczarowują. Fajne, grube ciasto, o przyjemnej konsystencji. Dużo aromatycznych i soczystych dodatków które jakimś cudem zupełnie nie rozmoczyły ciasta. Dobra robota. Mam umiarkowanie blisko, ale będę wracał, bo od czasu zamknięcia podobnego lokalu pod moim domem i po licznych próbach w rozmaitych pizzeriach, ta jest pierwsza w której pizza faktycznie nam w domu smakuje.”
“Świetne miejsce, cudowna obsługa, bardzo dobre jedzenie i przystępne ceny. Czuć jakość i świeżość w składnikach. Sama sala dosyć mała więc jak chcecie mieć pewność (na przykład przy weekendzie) to lepiej mieć rezerwację. Nam udało się bez, ale jakbyśmy przyszli 15 minut później to wszystkie stoliki były już zajęte. Ja polecam, bo wszystko nam bardzo smakowało.”
“Bardzo lubię to miejsce. Obsługa jest zawsze miła i uśmiechnięta, a jedzenie smaczne. Na ogromny plus zasługuje darmowa woda (i lemoniada przy kolejce) oraz możliwość wniesienia własnego alkoholu dla osób pijących. Bardzo mało jest takich lokali, a szkoda. Obsługa jest szybka, w kolejce nie czeka się godzinę, jak w innych restauracjach z pizzą neapolitańską w Warszawie. Kolejny ogromny plus to nożyczki do krojenia pizzy Uwielbiam ich pizze klasyczne, jak margheritta ale przepyszne są też te bardziej nietypowe, jak pizza pistacjowa ze zdjęcia. Bardzo polecam!”
“Dwa razy ostatnio wpadliśmy do tej pizzerii i serio — warto. Jedna z najlepszych neapolitańskich pizz w Warszawie. Minus? Kolejki przed lokalem, które są tu normą, bo miejsce cieszy się ogromną popularnością. Ale jak już usiądziecie, to wchodzi pełen włoski klimat: świetna pizza jako główna atrakcja, do tego dobre piwo kraftowe, pomarańczowe wino i bardzo fajna atmosfera. Zdecydowanie polecam.”
“Długo czekaliśmy, ale w końcu jest! Na dzień dobry miła i sympatyczna obsługa. Zamówiłem Stella Stani - pyszna i chrupiąca, z rewelacyjnymi składnikami. I do tego ten nietypowy kształt! Na deser wjechało tiramisu :)”
“Dość mały lokal, w którym czuć włoską atmosferę, chociaż momentami było trochę głośno. W sezonie działa ogródek z fajnym klimatem i nastrojowym oświetleniem. Pizza bardzo dobra, przygotowana z dobrych składników, a obsługa dość miła.”
“Bardzo pozytywne zaskoczenie jak dobre i autentyczne włoskie jedzenie mozna tutaj zjeść Pizza na cienkim cieście z bardzo zbalansowanymi składnikami i super jakością w smaku. Makarony również bardzo dobre i bez zbędnych dodatków jak to czasem bywa.”
“Absolutnie wyjątkowe sushi. Staranność, niebanalne smaki i bardzo wysoka jakość ryby tutaj to standard. Teraz będąc na keto zamówiłam rolki bez ryżu, które też są świetne. Dobrze mieć ich za rogiem bo myślę, że nie ma lepszej restauracji sushi w Warszawie.”
“Kawa jest tu bardzo smaczna. Przyjeżdżam specjalnie już po raz trzeci właśnie dla kawy. Dziewczyna pracująca w tym miejscu jest bardzo miła, uśmiechnięta i uważna.”
“Obsługa Pani Wiktorii, fenomenalna sprawa - widać, że prawidłowa osoba na prawidłowym miejscu, oby więcej takich ludzi na świecie. Jedzenie rewelacyjne wszystko na ostatni guzik. A drinki, tyle śmiechu i radości ile nam przyniosła.”
“Mały lokal ale bardzo czysty z dobrą atmosferą. Pizza jest na prawdę zaskakująco dobra, największym plusem chyba jest to jak szybko została dostarczona do stolika :)”
“Dania bardzo smaczne, rodzinny klimat i miła obsługa zainteresowana klientem w każdym calu. W weekend lepiej zrobić rezerwację.”
“Jedzenie bardzo dobre. Wręcz przepyszne. Stek najlepszy jaki do tej pory jadłem, kosztuje swoje przy czym nie jest to przesadnie duża porcja ale nadrabia smakiem jak nic innego. Obsługa jeszcze się trochę gubiła w swojej pracy ale to błąd do wybaczenia, bo była miła i starała się, a każdy musi złapać swój rytm, jeśli to zostanie dopracowane a jakość jedzenia się nie pogorszy, to będzie perfekcyjnie.”
“Organizowaliśmy swój obiad poslubny w restauracji. Świetny kontakt przy ustalaniu wszystkich szczegółów, możliwość ustalenia własnego menu z karty. Podczas samego przyjęcia obsługa świetna, a jedzenie przepyszne - musimy kiedyś wrócić :)”
“Po doświadczeniach w restauracji w Krakowie, musieliśmy sprawdzić czy restauracja w Warszawie trzyma równie wysoki poziom. Nie rozczarowaliśmy się - pizza równie pyszna. Focaccia w wersji XS, jedna na 4 osoby, to za mało. Tym razem zdecydowaliśmy się również na deser. Sernik TOP, bardzo dobra panna cotta i tiramisu. Polecam!”
“Składniki świeżutkie, świetnie skomponowane. Ciasto można jeść samo, takie jest dobre - nie za grube i nie za cienkie, nie za suche i nie za gliniaste. Zamówiłem pizzę sezonową z figą - rewelacja. Po polaniu ostrzejszą oliwą niebo w gębie. Miejsce z dużym ogródkiem jest bardzo przyjazne rowerzystom i zmotoryzowanym. Bardzo polecam.”
“Pizza była naprawdę dobra, a lemoniada świetna. Moja mama uważa, że zupa też była smaczna. Pizza smakowała prawie jak ta, którą robi mój brat.”