Przegląd katalogu
- 723 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 723 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 723 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 542,289 opinii i ocen.
“Kulinarne odkrycie! Pizza sezonowa ze szparagami – delikatna, świeża, wiosenna. Idealnie skomponowana! Pizza z ziemniakiem i karmelizowaną cebulką – wow! Słodycz cebulki w połączeniu z kremowym ziemniakiem to strzał w dziesiątkę. Ciasto? Absolutnie niesamowite – chrupiące z zewnątrz, miękkie w środku. Czuć, że robione z sercem i pasją. Ale to, co dopełniło całe doświadczenie, to obsługa – serdeczna, uśmiechnięta, pomocna. Dawno nie czułam się tak mile widziana w restauracji. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka nie tylko dobrej pizzy, ale i świetnej atmosfery!”
“Chodzę od bardzo dawna do Drożdża, bo ich pizza jest jedną z moich ulubionych w Warszawie, ale w tą sobotę byliśmy tak życzliwie i ciepło ugoszczeni przez panią kelnerkę, że w końcu zdecydowałam się napisać opinię :) Do tego miejsce jest piękne, a latem dodatkowo można siedzieć na zewnętrz z widokiem na Muranów. Bardzo polecam”
“Z polecenia kelnerki zjadłem pizze Texas Sun. Wow ! Nigdy nie jadłem takiej pizzy. Druga osoba jadła margheritę i ta była ok. Ale Texus Sun dla mnie to mistrzostwo smaku ! Uwaga pizze tu są przypieczone na dole i brzegach i mają spore randy. Gdy wychodziliśmy była już kolejka.”
“Dobra pizza, miła obsługa. Fajny wystrój w środku. Na plus duże ubikacje z barierka obok toalety. Pizze z bardzo dobrymi składnikami. Pizza z cukinia trochę wodnista, może taka ma być, w każdym razie dobra. Ciekawa pizza z ziemniakiem. Smaczne oliwy - ostra, czosnkowa i zwykła.”
“Super obsługa, fajny klimat i bardzo dobra pizza! zdecydowanie polecam”
“Focaccia na przekąskę bardzo dobra, chrupiąca. Zamówiliśmy dwie pizze bardzo dobre, cieniutkie ciasto. Lemoniady domowe, pyszne. Podejrzewam że klimat fajny w słoneczną pogodę - dużo miejsca na zewnątrz. Ceny za pizzę ok 40-45 zł.”
“Pyszna pizza w dobrej cenie! Nie wiem czy dostawca "Pikachu" był od was, ale się mega uśmiałem. Na pewno, jak będę wpadał w "rodzinne strony", to znowu spróbuję. Polecam!”
“W knajpie byłem kilka razy. Za kazdym razem zamawiałem inne danie z menu. Nigdy się nie zawiodłem, a czesto byłem zachwycony! Ma wyróżnienie zasluguje czarme Ravioli z sosem rybnym na bazie krewetek, coś pysznego. Alkohol w bardzo dobrych cenach. Ceny za jedzenie są dobre, nie jest drogo. Czuć, że w kuchni gotuje Włoch. Bardzo polecam przynajmniej raz z odwiedzić restauracje.”
“Świetna pizza, przyjemna atmosfera i bardzo szybka obsługa. polecam to miejsce!”
“Jedzenie bardzo dobre i przede wszystkim gorące! A nie podgrzane w mikrofali. Bardzo miły Pan właściciel. Jadłam zupę ogórkową - jeśli lubicie domowe jedzonko to polecam! :) Jadłam również pizzę peperoni i była naprawdę smaczna.”
“Jedzenie jest na prawdę pyszne, właściciele są bardzo przyjaźnie nastawieni i obsługują z uśmiechem na twarzy. Pan, który robi pizzę to prawdziwy Włoch więc jeżeli przez chwilę ktoś chcę zrobić sobie w Polsce mały urlop to zjedzenie pizzy może was na chwilę zabrać na wakacje :) Tiramisu też jest bardzo dobre. Lokal nie ma zbyt wiele miejsca w środku więc polecam wybrać się w ładną pogodę i usiąść na zewnątrz, co nie obiera, a wręcz dodaję klimatu rodzinnej pizzeri. Jeżeli ktoś lubi Nduje to właśnie tutaj radzę się udać! Serdecznie polecam i na pewno nie raz jeszcze odwiedzę!”
“Świetne miejsce na niedzielną kolacje. Pan Kelner z magicznym wąsem! mimo dość dużej liczby osób w środku znalazł stolik dla niespodziewanej pary. Uprzejmość ponad klasę wyższą. Pizza rewelacyjna, podana bardzo szybko, klasyczna neapolitana, dotąd najlepsza jaką było mi skosztować w stolicy (a trochę ich było). 10/10!”
“Wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie bardzo smaczne, świetnie doprawione i pięknie podane. Obsługa miła i pomocna, a klimat restauracji sprawia, że chce się tu wracać. Zdecydowanie polecam!”
“Tatar z tuńczyka świetny, świeże pyszne składniki. Był to pierwszy raz i napewno nie ostatni.”
“Niesamowite jedzenie, coś pysznego. Dla mnie top w Warszawie. Co prawda nie byłem w Japonii, ale w Bangkoku jadłem sushi w restauracjach prowadzonych przez Japończyków i śmiało stwierdzam, że to jedzenie jest lepsze. Była to nasza pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Z miłą chęcią wrócimy bu spróbować pozostałych pyszności. Z całego serca polecam. 16 luty 2025 r. wciąż trzymają poziom. Dla mnie najlepsze w Warszawie.”
“Byłam dziś na sushi i kimchi. Sushi, ser 22 szt za 70 zł i było bardzo dobre. Do tego zamówiłam kimchi które było jednym z lepszych jakie jadłam. Obsługa miła.”
“Od dawna miałam oko na tę restaurację i dziś w końcu udało mi się tam po prostu pójść. Bardzo klimatyczne miejsce. Sushi bardzo dobre. Smaczne. Obsługa bardzo miła. Wchodzisz, siadasz w dowolnym wolnym miejscu. A najlepiej przy poruszających się na taśmie tależykach. Jesz ile chcesz. Na końcu Cię policzą. Wszystko. Tę bambusy na ścianie przyciąga wzrok. I te koszyki na suficie też. Polecam.”
“Wzięłam pizzę na wynos z odbiorem osobistym, ale jak tylko poczułam klimat restauracji, ogródka i muzyki na żywo, to szybko pożałowałam :) pizza rewelacyjna, bardzo ciekawe połączenie składników, pyszne ciasto. Miód z płatkami chilli na pizzy, to niebo w gębie. Obsługa bardzo sympatyczna. Na 100% wrócę i tym razem zjem na miejscu.”
“chociaż jestem zagorzałą fanką pizzy w stylu neapolitańskim ta tutaj była pyszna, miała fajne ciasto (ofc na 1 miejscu zawsze będzie neapolitańskie, ale to ciasto zajmuje dla mnie 2 miejsce). dziękujemy za dodanie kaparów, bo w menu ich nie znaleźliśmy! AHA i nie zdążyłam zrobić zdjęcia deserów… bo zniknęły baaardzo szybko… powiem tak: znalazłam swój kolejny ulubiony pistacjowy deser, jeden z lepszych jakie w życiu jadłam. będę wracać głównie dla tego deseru. creme brule pomarańczowy też obłędny. lemoniada z kwiatem bzu mmm też pyszna. obsługa miła, może trochę za wolna, ale nie szkodzi. polecam :)”
“Moim zdaniem obecnie najlepsza pizza w Warszawie. Jadłam Buratte i balans smaków był cudowny! Myślę o niej od wczoraj! No i risotto z ndują- też wspaniałe! Jestem pod wrażeniem i na pewno wrócę!”
“Bardzo ciekawe miejsce, pizzeria w okrąglaku. Wybrałem się na moją ulubioną prosciutto. I to był strzał w dziesiątkę. Poprawne ciasto, dobre oliwy. Szkoda, że jest mniejszy wybór napojów. No i bardzo fajna toaleta, bardzo industrialny klimat.”
“Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale wnętrze jest naprawdę przyjemnie urządzone. Obsługa bardzo miła. Na stoliczkach obowiązkowe dodatki, a do potraw serwowane 'przegryzki' - miły akcent. W tym miejscu czuć Italię! Polecam makarony - kosmicznie dobre! Super miejsce.”
“Jadam tam regularnie bardzo miła atmosfera zgrana załoga, jedzenie smaczne zawsze świeże, porcje duże.”
“Bardzo fajne miejsce, mistrzowska pizza i pasta, smak niepowtarzalny. W sumie nigdzie takich smaków nie zaznałem :) Obsługa dość przyjemna. Warto zajrzeć.”
“Bardzo przyjemna miejscówka :) Pizza spoko, jak za tę cenę to petarda. Obsługa też w porządku, fajne ludzkie i luźne podejście, rozpoznają stałych klientów. Szybko podane i z uśmiechem. Polecam!”
“Bardzo polecam. Miłe miejsce, klimatycznie ozdobione kwiatem wiśni. Świetne, delikatne sushi z dużymi kawałkami ryby dobrej jakości. Szczególnie było to widoczne w maskach, które miały więcej ryby niż nigiri z niektórych mokotowskich lokali. Pochwały należą się też obsłudze, która nie wstydziła się powiedzieć na wstępie, że czas oczekiwania może być nieco dłuższy zw. na obecnie przygotowywane, duże zamówienie na wynos. Polecam też deser (na zdjęciu). Jedyny minus to trochę mało dużych zestawów do wyboru.”
“Piąteczka! Za szybką dostawę, ogromną porcję i dużo mięska! Może trochę za dużo sosu, ale burger tak duży I sycący, że musiałam zjeść na 2 razy. Fajne chipsy domowej roboty, choć troszkę za tłuste, jak na mój gust.”
“Bardzo dobra piekarnia i cukiernia - zaangażowani i mili właściciele. Bywałem już wiele razy i nigdy się nie zawiodłem.”
“Jedzenie za każdym razem tak samo pyszne!! Dobrze doprawione, ładnie podane, porcje idealne. Opcja lunch skradła mi serce. Pani Aleksandra, która nas obsługiwała przemiła i sympatyczna. Polecam❤️”
“Amelia – za obsługę nie mam żadnych zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm. Lokal jest przestronny i przyjemny, a dużym atutem jest sala zabaw dla dzieci, dzięki czemu miejsce świetnie sprawdza się dla rodzin. Jedyna drobna uwaga z mojej strony dotyczy ciasta w pizzy – moim zdaniem w Józefowie, mimo że to ta sama sieć, jest ono lepsze. Kilka razy jadłem pizzę w Józefowie i różnica w cieście jest wyraźnie odczuwalna. Ogólnie jednak bardzo pozytywne wrażenie i z czystym sumieniem polecam.”