Przegląd katalogu
- 723 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 723 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 723 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 542,289 opinii i ocen.
“Zamawiam sushi z tego miejsca już ponad rok i jeżeli chodzi o jedzenie to praktycznie zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. Dostawa jest na czas i pokrywa się z tym co jest pokazane na aplikacji. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Kontakt z restauracją jest normalny i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie odebrał :)”
“Pyszne sushi, bardzo miła obsługa. Jadłem różne rolki ale te przypadły mi do gustu najbardziej.”
“Byliśmy tutaj po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni - ramen bardzo dobry, świetne świeże sushi, miła obsługa no i ten wspominany tutaj wielokrotnie klimat! Polecam!”
“Bardzo smaczna pizza, jedna z lepszych na Pradze. Pierwszy raz szybciej miałem pizze niż drinka. Wszystko smaczne i dobrze zrobione”
“Bardzo pomocna obsługa po perypetiach z Uber Eats :) postawa godna pochwały :) dziękuję !”
“Jesteśmy z mężem stałymi bywalcami Nova Sushi. Dziś potrzebowaliśmy spersonalizowanego zamówienia z wykluczeniem niektórych składników. Wszystko przebiegło sprawnie, obsługa bardzo miła i pomocna. Szybka realizacja bo tylko 40 minut i już mogliśmy odebrać zamówienie. Sushi jak zwykle przepyszne, serdecznie polecamy :)”
“Zamawiam stąd Sushi od ponad 3 lat i nigdy się nie zawiodłem. Zdarzają się lepsze i gorsze kompozycje smakowe, czasami dostawa trwa strasznie długo, zdarza się, że obsługa zapomni o jakimś sosie lub innym dodatku, ale testowałem wiele suszarni i w swojej klasie cenowej zdecydowanie najlepszy wybór.”
“Bardzo dobre sushi w super cenach, strona do zamawiania wygląda dziwnie ale wszystko poszło oki, polecam”
“Krótki czas oczekiwania, sashimi z łososia i rolka z tatarem z łososia pyszne i świeże. Polecam i pewnie zamówię jeszcze nie raz.”
“Zamówiłam Business Lunch, bardzo dobry i sycący posiłek, a do tego przepyszna zielona herbata. Polecam!”
“Bardzo dobre sushi. Ale ocena dotyczy dzisiejszego dnia, bowiem jakość sushi jest ściśle związana z kucharzem, aktualnie tam pracującym. Ale i tak w najgorszym przypadku byłoby 4 gwiazdki.”
“Szczerze mówiąc, byłam trochę przerażona, bo opinie sprawdziłam dopiero PO złożeniu zamówienia – ale miło się zaskoczyłam. Zamówienie było kompletne, sushi świeże i smaczne, a nikt z rodziny nie miał żadnych rewolucji żołądkowych. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Wszystkie rolki były pyszne, a dodatki,tj. imbir i wasabi - naprawdę dobrej jakości. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to trochę za grube kawałki ogórka w sałatce wakame – ale i tak była bardzo smaczna, więc nie ma co narzekać. Obsługa też super – miła i pomocna, nie mam się do czego przyczepić. Polecam miejsce z czystym sumieniem.”
“Świetna obsługa i jedzenie! Jest to jedno z najlepszych SUSHI w Warszawie jakie jadłam. Polecam również kaczkę , zupę rybną i RAMEN. :)”
“Kilka razy się zawiodłam, ale dziś pizza przyszła pyszna, pachnąca i gorąca. Dobrze, że wróciłam do tego miejsca. Mam nadzieję, że w przyszłości też będzie zawsze taka dobra jak dziś. Pozdrawiam”
“Szczerze mówiąc, nie wiem skąd tyle złych opinii. Sushi było smaczne, jak za taką cenę, a czas dostawy niecałe dwie godziny - zgadzał się z tym, co dostałam w mailu. U mnie wszystko przebiegło bez problemu, więc oceniam pozytywnie.”
“Zamówiłam na pyszne.pl sugerując się dobrymi opiniami po czym zajrzałam tu i się przeraziłam. Zupełnie niepotrzebnie, sushi było bardzo smaczne, świeże, porcja była duża i zawierała dużą ilość dodatków. Chyba konkurencja zrobiła tu jakiś nalot.”
“31.12.2025 złożyliśmy zamówienie koło 19:30 przez aplikację glovo które o 22:30 zostało zaznaczone jako odebrane mimo , że nie dojechało . Zadzwoniłam do lokalu i przyznam ,że byłam bardzo nie miła dla pana który odebrał telefon ,ale dogadaliśmy się że sami pojedziemy po zamówienie , na miejscu zobaczyłam stos zamówień i bardzo sympatycznego właściciela który był bardzo miły i przepraszał za to że tak wyszlo ,ale mimo mojego złego zachowania dał nam dodatkowo sosy i napoje , więc naprawdę proszę wszystkich którzy wystawili negatywne opinie o przemyślenie sprawy , bo sushi było przepyszne , a sylwester to niestety dzień w którym jest nawał zamówień i mało rąk do pracy”
“Fajnie ze kolejny lokal otworzył się bliżej mojego miejsca zamieszkania. Sushi z najlepszym stosunkiem ceny do jakości w Warszawie. Jestem stałym klientem od 3 lat. Jedyny minus to czas oczekiwania ale to stały element od zawsze pewnie wynikający z ilości zamówień więc po prostu trzeba brać na to poprawkę przy zamawianiu. Polecam :)”
“Sushi w świetnej cenie, w dodatku dobre rabaty, a smak super, aż się kwestionuje za co inne knajpy z sushi biorą tyle pieniędzy jeśli może być taka jakość, taki smak, taka ilość w takiej cenie. Za 99zł (bez rabatów, bo zapomnieliśmy, więc mogło być nawet taniej) 3 osoby się najadły do pełna.”
“Zamawiałam przez Glovo trzy porcje makaronu i calzone z tego miejsca. Wszystko przyjechało na czas, ciepłe, dobrze zapakowane i smaczne. Tak, to nie są smaki najwyższej włoskiej kuchni — wszystko dość zwyczajne, ale przecież to nie jest lokal z pięcioma gwiazdkami Michelin. Mimo to jedzenie było dobre — na pewno nie zasługuje na oceny 1 czy 3, jak wielu tu pisze. Do tego jeszcze mają 50% rabaty dla prime i za to wszystko wydała 100zł! Nie rozumiem ludzi którzy piszą tutaj 1 do tego miejsca”
“Pozytywne zaskoczenie. Już nie jedną pizzę w życiu widziałem i mogę z czystym sumieniem napisać że: - nie jest tanio - jest smacznie - jest bardzo szybko (na miejscu) Składniki wydają się dość świeże a samo ciasto jest pulchne, dopieczone ale nie jest przypalone ani wysuszone. Jadłem kurkową. Mogę polecić.”
“Mniam Mniam u nas było party set "S". fajny pomysł pieczony z truskawką . Polecam !!!”
“Dzień dobry! Chciałem się podzielić wrażeniami z ostatniej wizyty. Pokeball z łososiem był absolutnie rewelacyjny! Smaki idealnie się komponowały, a świeżość składników była wyczuwalna w każdym kęsie. Dodatki świetnie dopełniały danie, a sos nie przytłaczał głównego smaku ryby. Całość była przygotowana bardzo estetycznie i podana w przyjemnej oprawie. Naprawdę widać dbałość o szczegóły i wysoką jakość produktów. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni świeże i smaczne jedzenie. Na pewno wrócę po kolejną porcję!””
“zamówiliśmy i wszytsko dotarło i było pyszne, szczególnie krewetki smażone w sushi! polecam”
“Jedzonko petarda! Obsługa świetna! Polecam. W końcu coś z pasją, jakość na pierwdzym miejscu, a nie produkcja przemysłowa.”