Dania bardzo smaczne, rodzinny klimat i miła obsługa zainteresowana klientem w każdym calu. W weekend lepiej zrobić rezerwację.
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Borowska ★★★★★
-
Artur Rodak ★★★★★
Spora Włoska restauracja. W niedziele oblegana rodzinnie, więc warto zrobić rezerwacje. Pizza fenomenalna. Stoliki wewnątrz jak i na zewnątrz w sporej ilości. Tauleta koedukacyjna bardzo mała, ale nawet przewijak się o dzieo zmieścił. Panie z obsługi bardzo zabiegane, ale bardzo komunikatywne i dbają o klientów pomimo dużego tempa pracy. Przez duży tłok i sporą ilość stolików miejsce troche traci na klimacie, ale dodatki na ścianach stanowią spujną człość. Polecam odwiedzić.
-
Dominik Komar ★★☆☆☆
W ten weekend byłem na obiedzie z okazji urodzin siostry w Państwa lokalu. Do jedzenia nie mam zastrzeżeń, bo było pyszne. Zresztą ze względu na jedzenie, siostra postanowiła zarezerwować miejsca u Państwa. Jednakże byliśmy zawiedzeni tym, że stoliki które zostały nam przydzielone, były przy samych drzwiach wejściowych i nieustannie ktoś wchodził, wychodził, stał i czekał, przy okazji obserwując naszą „imprezę”. Uważam, że na większe rezerwację można by było wydzielić nieco inne miejsca, bardziej prywatne i komfortowe. Obsługa również uważam, że bardzo toporna. Panie z ekipy, które nas obsługiwały, wydawały się być tam za karę. Człowiek miał wrażenie, że nie jest tam mile widziany. Nie tylko moje odczucie, ale również pozostałych osób z którymi byłem. MAŁA ADNOTACJA: Właściciel postanowił odpisać na moją opinię. A zatem postawmy sprawę jasno. Nie przyszliśmy z marszu, ani z ulicy do knajpy. Dokonaliśmy rezerwacji przed weekendem, także dla nas nikogo Państwo nie musieli odsyłać do domu, ani mówić, że jest brak stolików. Jeżeli nie są w stanie Państwo zapewnić najlepszej obsługi, gdy rezerwuje się miejsce na większą ilość osób, niech Państwo po prostu nie przyjmują takich rezerwacji. To nie my jako goście w restauracji jesteśmy odpowiedzialni za braki w personelu, a także to, że nie mają Państwo jak zapewnić najlepszego doświadczenia od każdej strony. A odczucia o których tu napisałem nie są tylko moje, są to odczucia 9 innych osób które ze mną były tego dnia.
-
Paweł Głowacki ★★☆☆☆
Pizza bardzo dobra. Spagetti ok, białe wino mocno średnie. Obsługa fatalna, na początku otrzymaliśmy spagetti, a pizza została wydana 16 minut później. Porażka, jedna osoba je, a reszta patrzy.
-
Marcin Tchórzewski ★★★★★
To nie była nasza pierwsza wizyta. Znamy się z OSP od kilku lat. Czasami wpadamy na pizze, czasami na coś spoza karty, czasami na panuzzo albo lunch. Zawsze jest świeżo i smacznie. Polecam! Zapomniałbym … obsługa zawsze 10/10.
-
Paweł Staniowski ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Polecam. Mnie smakowało panuozzo bajońskie, choć mogłoby być w środku bardziej gorące. Pizza też bdb.
-
Marek Skurzewski ★★★★★
Bardzo fajne miejsce na Saskiej Kępie. Super atmosfera w starym pawilonie, bardzo miła obsługa, fajny klimat oraz pyszne jedzenie. Miejsce gdzie można spokojnie zjeść bez zbędnego nadęcie. Luźno i spokojnie. Restauracja godna polecenia.
-
Agata Szturemska ★★★★★
Pierwsze co przyciąga do tego miejsca to Atmosfera! Przemiłe, uśmiechnięte i dynamiczne Kelnerki. Właściciel, który dla każdego ma miłe słowo i nawet muzyczkę pod gości puszcza :) spędzisz tam chwilę i poczujesz się jakbyś był częścią włoskiej rodziny. Jedzenie - wysoka jakość produktów, ciekawe i nieoczywiste kompozycje, po prostu rozpływa się w ustach. Pizze, makarony no i ten deser chałwowy-na prawdę warto spróbować! Możesz wpaść prosto ze spaceru, zorganizować sobie rodzinnną imprezę, zawsze jesteś tam mile widziany. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OSP Saska Kępa?
OSP Saska Kępa znajduje się przy Walecznych 74, 03-920 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do OSP Saska Kępa?
Można skontaktować się z OSP Saska Kępa pod numerem +48 667 030 803
Jak można dotrzeć do OSP Saska Kępa?
Do OSP Saska Kępa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku