Opinie

  1. Andrzej Sawicki ★★★★★

    128 zł za foccacie, dwie pizze, tiramisu i dwa napoje. Po pierwsze - hit cenowy. Po drugie - wszystko było smaczne, pizze super wypieczone, atrakcja w postaci krojenia szynki na krajalnicy z kawałka. Po trzecie - lokal w zasadzie pusty, nie ma hałasu, można swobodnie rozmawiać.

  2. Mariusz Gagatko ★★★★★

    Pizza od Włochów, po włosku z włoską muzyczką w tle. Pyszne i bez zadecia, malutkie z klimetem miejsce ale warto tu wpaść. 4 stoliki wewnątrz ale uwijają się jak mróweczki wiec warto poczekać. Bardzo smaczna pizza, kawka, i soczek... idealne po np. niedIelnym spacerku. polecam.

  3. Marcin Cichocki ★★★★★

    To miejsce to prawdziwy kawałek Włoch na warszawskiej Pradze! Wnętrze ma surowy, autentyczny włoski charakter – ceglane ściany, proste drewniane stoły i klimat, który od razu przenosi do małej trattorii gdzieś w Toskanii. Do tego włoska muzyka w tle sprawia, że można się poczuć jak na południu Europy. Pizza jest absolutnie przepyszna – cienkie ciasto, świetne składniki i idealnie wypieczona, dokładnie taka jak we Włoszech. Do tego włoskie piwo świetnie uzupełnia smak pizzy i potęguje włoski klimat. Obsługa jest wyjątkowo miła i uprzejma, dzięki czemu cała wizyta staje się prawdziwą przyjemnością.

  1. Ar Tur ★★★★★

    Byłem ok. 13.00, z zaparkowaniem auta nie było problemu. Za to problem pojawił się, gdy już zaparkowałem i zobaczyłem witrynę i wejście do tego lokalu... cóż, nie będę się znęcał, oceńcie sami na foto. Mimo wszystko postanowiłem spróbować, do środka wolałem nie wchodzić, żeby nie zobaczyć za dużo ;) Usiadłem w ogródku pod parasolem i... ciemna strona zmieniła się w jasną. Powitała mnie przemiła, uśmiechnięta kelnerka. Doradziła i zgodziła się na dodatkowe składniki do pizzy. Na zamówienie czekałem ok. 20 minut, wbrew temu, czego oczekiwałem, pizza podana na normalnym talerzu, sztućce metalowe, sól, pieprz w młynku i oliwa. Ciasto na pizzy kapitalne, odpowiednio napowietrzone, idealnie upieczone o nieregularnych brzegach, co świadczy, że jest tam prawdziwy kucharz z pojęciem. Same pizze przepyszne, składniki świeże w odpowiedniej ilości, ciasto cienkie. Już dawno nie jadłem tak pysznej pizzy - absolutnie polecam. Ciekawe nazwy, kompozycje, bardzo ograniczone pozycje pizz w karcie (jak pamiętam, 14). Poszukiwaczy tzw. "hawajskiej" pewnie nic nie zainteresuje, dla mnie to duży plus. Jeżeli nie przywiązujecie uwagi do klimatu i wystroju, a zależy wam na doskonałej pizzy, to trzeba to miejsce odwiedzić. Na koniec również miłe zaskoczenie: za 2 pizze + litrowy dzbanek wody naturalnie aromatyzowanej zapłaciłem nie co ponad 70 zł. Na pewno jeszcze tam zagoszczę.

  2. ola ★★★★★

    Zamówiliśmy dwie pizze z odbiorem osobistym - margheritę i salami picante. Po upływie wyznaczonego czasu, pizze były gotowe do odbioru. Smak pizzy w tej pizzerii jest bardzo dobry i zdecydowanie przewyższa lokal AVPN na pobliskiej Łukowskiej. Przechodząc do sedna, brzegi pizzy nie są tak wyrośnięte jak w innych miejscach serwujących pizze neapolitańską. Ciasto ma bardzo dobry smak, pomidory są lekko kwaśne, a mozzarella jest kremowa - moim zdaniem jest trochę za tłusta, ale to kwestia preferencji podniebienia. Najdziwniejszym elementem smakowym było salami, które miało bardzo intensywny, wędzony smak, przypominający bardziej roladę ustrzycką niż tradycyjną wędlinę. Cena jest na plus - za dwie pizze zapłaciliśmy 66 zł, co uważam za rozsądną cenę w obecnych czasach. Podsumowując, pizzeria "Szembeka 8" oferuje smaczne pizze w przystępnej cenie. Choć niektóre elementy mogą być nieco nietypowe w smaku, ogólnie jakość i smak pizzy są na wysokim poziomie. Jeśli poszukujesz dobrej pizzy w okolicy, warto odwiedzić to miejsce. EDIT: Diavola w wersji ze zwykłą mozarellą - przepyszna!

  3. Łukasz Szczepański ★★★★★

    Lokal na pierwszy rzut oka skromny, smak wybitny, miła obsługa. Na Grochowie nie ma takiej pizzerii do której można by ją porównać. Jest po prostu inna, smaczniejsza. Idealnie przypieczona. A wybór smaków też oryginalny.

  1. Sylwia Jadczak ★★★★★

    Fantastyczna pizza! Najlepsza na Pradze i w Warszawie. Wysokiej jakości składniki, pyszne pizze i połączenia smaków, a także przemiła obsługa. Radzę robić rezerwacje i wpadać, póki nie trzeba jeszcze stać w długiej kolejce :) spróbowaliśmy pizzy verde i tej z pure ziemniaczanym - obie przepyszne. Na deser fantastyczne tiramisu! Choćbym chciała się do czegoś przyczepić to nie mogę. Bardzo polecam i na pewno będę tam wpadać częściej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szembeka 8 Pizzeria?

Szembeka 8 Pizzeria znajduje się przy plac Piotra Szembeka 8, 04-142 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szembeka 8 Pizzeria?

Można skontaktować się z Szembeka 8 Pizzeria pod numerem +48 731 888 631

Jak można dotrzeć do Szembeka 8 Pizzeria?

Do Szembeka 8 Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements