Przegląd katalogu
- 225 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 225 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 225 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 170,007 opinii i ocen.
“Bardzo miła obsługa, duży wybór towarów i także atrakcyjne ceny. Przemiła obsługa na dziale warzywa i owoce. Służba pomocą i profesjonalną obsługą. Od wielu lat robię zakupy w tym sklepie gdyż mam do niego kilka kroków. A z uwagi na wiek jest to dla mnie bardzo istotne. Przydało by się odnowienie parkingu podziemnego. W nie których miejscach nie wielkie dziury w podłożu.”
“Ciekawszy sklep niż inne sklepy Carrefour, bardzo miło robi sie zakupy z bardzo szerokim asortymentem. A można też coś zjeść w bistro które jest na wysokim poziomie. Gorąco polecam....”
“Miałam dziś przyjemność zostać obsłużona przez Panią Kasię (12:35, 20.11). Wspaniała kobieta, uśmiechnięta, miła i bardzo kompetentna. Znała odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła od początku do końca, a następnie pomogła. Inni przedstawiciele iqos powinni brać z niej przykład!”
“Sklep bardzo dobrze wyposażony, że tak to określę, w rodzinno-gospodarczy asortyment. Produkty są w dobrych cenach i w adekwatnej do ceny jakości. Nie ma tutaj żadnego naciągania i oszukiwania na towarze. Wszystko jest poprawnie oznaczone cenowo oraz dobrze uporządkowane na regałach. Panuje porządek i jest czysto. Nawet jeśli stworzy się spora kolejka, to kierownictwo sklepu przerzuca personel z porządkowania magazynu, czy też innych działów, na obsługę dodatkowych kas, po czym po chwili kolejka się skraca do małych rozmiarów. Gdy kolejka nie stanowi już większego problemu, personel zazwyczaj zamyka dodatkowe kasy i wraca do swoich dawnych zajęć. Dodam, że w porównaniu do placówki w Blue City, w mojej opinii placówka w Galerii Skorosze jest lepiej zorganizowana, jeśli chodzi o organizację czasu pracy sklepu. Polecam tę filię sieci PEPCO i gratuluję firmie wyboru tej lokalizacji, bo niesamowicie pasuje ona do rodzinnego klimatu Galerii Handlowej Skorosze.”
“Super apartament, w świetnej lokalizacji, nowocześnie urządzony i fajnie wyposażony. Obsługa miła i pomocna. Śniadania na miejscu wyśmienite! Polecam, na pewno jeszcze wrócę”
“Bardzo miła Pani Żaneta z obsługi, którą serdecznie pozdrawiam. Lokal w idealnym miejscu. Centrum, przy wejsciu do metra. Wszędzie blisko. Mieszkanie na 11 piętrze. Ładne widoki.”
“bardzo dobry hostel, polecam!☺️”
“A ja uważam że pani z różowymi włosami jest super! Miła obsługa, zawsze pozytywnie nastawiona do klienta”
“Byłem dziś ok. 12:00 pierwszy raz na wiatracznej i zajrzałem do smyka, a tam miła niespodzianka, bardzo mila obsługa. Sklep mały, ale uporządkowany i dobrze zatowarowany. Gorszy parking niz na wiatracznej jest na Młocinach”
“Druga nasza wizyta w tej sieciówce. Pierwszy lokal w Łodzi zrobił na nas dobre wrażenie więc postanowiliśmy zjeść rybkę drugi raz tym razem na Targówku. Fajną sprawą jest komponowanie posiłku samemu. Wkładacie co chcecie i ile chcecie za tą samą kasę więc głodni napewno się najedzą . Na minus keczup którym polana była ryba. No nie moje klimaty.”
“Super kontakt. Szybka naprawa. Przystępne ceny. Pełen profesjonalizm. Polecam.”
“Warsaw Apartments Magnolie to idealny wybór dla osób szukających komfortu w rozsądnej cenie. Apartamenty są zadbane, a kuchnia w pełni wyposażona, co pozwala poczuć się jak w domu.”
“Moja opinia na temat hotelu jak najbardziej pozytywna. Jeżdżę z córką która jest pacjentką szpitala. Zawsze dostaliśmy pokoje czyste bez zarzutów. Obsługa bardzo miła. Lokalizacja też dobra względem dojazdu z dworca jak również droga powrotna. 15.12/2025 również będziemy w hotelu. Pozdrawiam całą obsługę.”
“Kasia Pietranik to prawdziwa ekspertka w swojej dziedzinie! Od samego początku wykazała się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Doskonale doradziła mi w kwestii usług bankowych, wszystko dokładnie wyjaśniła i pomogła znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do moich potrzeb. Obsługa była szybka, sprawna i przede wszystkim miła. Widać, że dba o klientów i zależy jej na ich satysfakcji. Takiej obsługi życzyłbym sobie wszędzie! Polecam z całego serduszka ❤️”
“Mała pętla autobusowa. Stąd dostaniesz się na Szczęśliwice. Przystanek zlokalizowany jest w okolicach Grobu Nieznanego Żołnierza.”
“Idealny stosunek jakości do ceny. Świetna lokalizacja do zwiedzania, czysto, ze wszystkim, co potrzebne do przyjemnego pobytu.”
“Świetny apartament Dla 4 dorosłych, dużo miejsca Ma wszystko Wygodne łóżka Bezpłatny parking Wszystko jest czyste i schludne Polecam”
“doskonała lokalizacja, nie ma problemu z miejscami parkingowymi wzdłuz ulicy, czyste przestronne pokoje i błoga cisza w całym obiekcie. Zdecydowanie polecam!”
“W sklepie panuje porządek, buty są ładnie wyeksponowane. Pracownicy praktycznie od razu pytają się, czy mogą w czymś pomóc oraz są uprzejmi. Zwykle jest raczej mało osób.”
“Super sklep. Szefowa bardzo fajna.Ma bardzo piękną córkę z błąd włosami.”
“Tak wspaniałych ekspedientek to z świeca szukać. Doradziły i mi i mężowi jakie najlepsze są dla nas spodnie, same proponowały różne kroje i kolorystyke. Absolutnie polecam z czystym sumieniem.”
“Pokoje zadbane, czyste, fajna obsługa. Dobra firma polecam.”
“Przyszedłem z zamiarem zakupu garnituru. Pani od razu podeszła do mnie i bardzo pomogła mi w wyborze garnituru, jaki i w dobraniu odpowiedniego rozmiaru, co łatwe nie jest jeżeli chodzi o mnie. Pani bardzo zaangażowana i zna się na swojej robocie, więc nie wiem skąd te złe opinie. Polecam zakupy w tym salonie. :)”
“Jak dla mnie sklep super. Bardzo fajne ciuchy i w sklepie nie ma tłumów i co ważne - ceny są naprawdę normalne. Polecam każdemu z czystym sumieniem.”
“Polecam zakupy. Mozliwosc negocjacji ceny. Miły kontakt.”
“Dobra lokalizacja i porządny apartamenty w cenie”
“Klimatyczne mieszkanko. Może to nie jest jakiś pałac (ot, normalne mieszkanie w bloku), ale jest balkon, wygodne łózio, miejsce do pracy i fajna lokalizacja: Ochota, co tu dużo mówić :) Tu się przyjeżdża z sentymentu i dla atmosfery, a nie po to by się tylko gdziekolwiek przespać. Największym klejnotem tego miejsca jest Gospodarz. Pan jest bardzo życzliwy, troszczy się o gości i traktuje przyjezdnych z prawdziwą sympatią i wyczuciem. Kulturalnie, przyjaźnie, z uśmiechem i godnie. Tu naprawdę jest się mile widzianym, ale nie przytłoczonym. Pan się nie narzuca, ale jest wyraźnie gotowy do pomocy w razie potrzeby. To miejsce nie jest dla wszystkich - to pokój w prywatnym mieszkaniu dla ludzi, którzy potrafią to docenić i również zachowują się w porządku. Coś zdecydowanie innego niż jakaś sieciówka hotelowa, takie pokoje są wyjątkowe :) No i te śniadanka - mmm - tu się naprawdę czuje ducha gościnności.”
“Jestem bardzo zadowolona; pokoje czyste, dwie łazienki oraz kuchnia do dyspozycji gości.”
“Korzystam z tych delikatesów od dawna, czuję dobrą atmosferę i dobrą wolę personelu - pełny dobrostan.”