W studio robiłam wiele już tatuażu u Gosi i kolczyk u Natalki i z obydwu usług jestem zadowolona najbardziej na świecie! Otoczenie opieką, miła atmosfera, słuchanie obaw i wsparcie są definicja tego miejsca! Bardzo polecam i sama nie raz jeszcze wrócę!
Opinie
-
Olga Świniarska ★★★★★
-
Gozdii Gozdii ★★★★★
Byłam już dwa razy u Gosi na tatuażu i za każdym razem pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i piękne wykonanie ❤️ Gosia ma super podejście do klienta, wszystko dokładnie tłumaczy i dba o każdy detal oraz jak trzeba to dobrze doradzi Byłam też na kilku piercingach, już chyba siedmiu u Natalii – również rewelacja! Szybko, czysto, sterylnie i bez stresu. Widać, że zna się na swojej pracy i dba o klienta. Zawsze wychodziłam od niej super zadowolona. Najlepsze studio w Warszawie
-
Daria Wasilewska ★★★★★
Cudowne studio tatuażu, czujesz się tam jak w domu. Dziewczyny robią przepiękne tatuaże, a do tego wprowadzają tam rodzinną atmosferę. Gosia robi dzieła sztuki na ciele, mam już od niej prawie cały rękaw i na pewno na tym się nie skończy. Cudowna, ciepła i empatyczna osoba, z którą dzień tatuażu niewiadomo kiedy się kończy. Polecam z całego serca ❤️
-
Rinze リンゼ (Rinze) ★★☆☆☆
Piercing Zaczynając od pozytywów: super higiena, wyjaśnianie i tłumaczenie aftercare. Byłem na dwóch wizytach. Raz na przekłuciu septuma. Kolczyk wyszedł bardzo ładnie, zostały mi wyjaśnione wszelkie rzeczy i pasuje do mojej twarzy. Drugi raz, przekłuwałem język. Upewniałem się czy mam anatomię, w czym piercerka mnie zapewniała. Okazało się, że mój język jest zbyt krótki, a sama wizyta trwała około godzinę. Piercerka strasznie się stresowała i trzęsły się jej ręce. Finalnie udało się przekłuć język, ale to dopiero początek problemów. Kolczyk powinien być wymieniony na krótszy po 2 tygodniach. Został mi wymieniony po 3. Umówiliśmy się na jeszcze jedną wymiankę, bo kolczyk był dalej za długi. Przez to że kolczyk był za długi, zahaczył mi o ząb, o co absolutnie nie winię piercerki. Winię ją za to, że umówiliśmy się, że na to, że wymieni mi kolczyk jeszcze raz, a z jej strony nastała radiowa cisza. Odpowiedziała mi dopiero po 3 miesiącach po licznym upominaniu się. Uważam, że skoro jako piercer oferujesz w cenie piercingu konsultacje i wymianę kolczyka, za nietanią cenę, to powinnaś się tego trzymać i informować ludzi o ewentualnych obsuwach w oferowanych przez siebie usługach. Jeśli decydujecie się na kolczyk wymagający konsultacji i wymiany kolczyków (jak właśnie piercing oralny), odradzam to studio. Komunikacja, tak ważna część pracy, leży.
-
Edyta Kosicińska ★★★★★
Gosia jest najlepsza w tym co robi. Zrobiła mi już trzy wspaniałe projekty które noszę z dumą. Jestem bardzo zadowolona z tatuaży i polecam tą artystkę każdemu! Uwielbiam jej styl, kreskę, realizm oraz cienie. To że ją znalazłam to było przeznaczenie! ❤️
-
Emilia Szajda ★★★★★
Serdecznie polecam, Gosia tworzy cuda! Jestem szczęśliwą posiadaczką stworzonego przez nią rękawa, w planach kolejne tatuaże. Piercing również wykonany znakomicie. Przemiła i profesjonalna obsługa.
-
Patrycja Wójcik ★★★★★
Pierwszy tatuaż i kolejnych 8 robiła mi Gosia a w planach są następne. Moja opinia ? Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek !!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gaia Tattoo Warsaw?
Gaia Tattoo Warsaw znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 67B/U11, 01-755 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Gaia Tattoo Warsaw?
Do Gaia Tattoo Warsaw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku