Opinie

  1. Natalia xRx ★★☆☆☆

    Fatalna obsługa w Multiknie Złote Tarasy. Pan wydał nam zimny popcorn, a na prośbę o podgrzanie go, to odmówił- a jest to po prostu nieuczciwe. Pozostali pracownicy również w sposób olewający traktują klienta. Zepsuło mi odbiór całego filmu, na który chciałam iść. Nie polecam pracujących tam ludzi, co się zachowują jakby byli za karę

  2. Tomasz Wośkało ★★★★★

    Bardzo przyjemny seans. Początkowo trochę szło się pogubić jeśli chodzi o sale, ale dzięki pomocy pana Mieszka udało się trafić tam gdzie trzeba. Pani Ewa i pan Paweł wzorowo obsłużyli nas również na barze, rekomendując najkorzystniejszy dla naszych potrzeb zestaw.

  3. Wiktoria Sidor ★☆☆☆☆

    Duży popcorn, nie pełny, ilość porównywana do średniego (ale płaci się więcej), po zapytaniu o to obsługę, dostaliśmy informację, że tak ma być a jak ktoś ma więcej to znaczy że inni sypią za dużo, jak tam jest to proszę zainwestować w wagi albo miarki i jasno informować o wadze produktu

  1. Jolanta Groszyk ★☆☆☆☆

    W dniu 23 listopada 2025 o godzinie 21:30 byliśmy z narzeczonym w kinie byliśmy 30 min przed czasem dlatego Panie zaprosiły nas na oczekiwanie na kanapach/ leżankach gdzie oczekiwało 6 innych osób nie było by to dziwne gdyby nie smutny Pan z ochrony który podszedł do nas zły że w ogóle jest w pracy kazał pokazać bilet Bardzo było to nie miłe spotkanie z Panem ochroniarzem i jestem zdziwiona że dalej posiada prace pa. (bardzo współczujemy Panu tak smutnego życia że musi Pan uprzykrzać innym wieczorny relaks i jeżeli pracuje się w miejscu publicznym to radzę trochę więcej empatii do ludzi a nie zachowywania się jak by Pan był conajmniej właścicielem tego miejsca ) napewno nigdy więcej nie wrócimy mimo że samo kino działa bez zarzutu ale jak widać jeden człowiek może zepsuć wszytsko

  2. Margooo1988 ★☆☆☆☆

    Nie byłam w kinie jakieś 3 lata, po dziesiejszej wizycie nie żałuję i na pewno długo znowu nie odwiedzę. Miejsca na seans w sali nr 1 mają różnice w cenie - na stronie wyczytałam, że fotele wygodniejsze itp, jednak pytając się w kasie o to dostaliśmy informację, że fotele się nie różnia, zakupiliśmy więc bilety na miejsca "zielone" za bodajze 26,90 zł. Siadając na nich w sali, wysiedzialam tylko do końca reklam- przesiedliśmy się na miejsca ze strefy VIP i komfort był o wiele większy (dlaczego więc w kasie dostaliśmy informację, że się nie różnią?). Już pomijając fakt, że fotele "normalne" w i tak nie małej cenie są tak okropnie nie wygodne, że to zakrawa o tortury. Do negatywu opinii dochodzi jeszcze jakość popcornu, który w zestawie dla dwojga za prawie 45 zł (szok cenowy) był tak okropnie rozdrobnionym miałem, że mialsm wrażenie, że przed nałożeniem ktoś go wrzucił do miksera... Dodatkowo ja rozumiem, że to kino, że wszystko jest duże, wielkie ale dźwięk niekiedy rozsadzał bembenki w uszach (żeby nie było to nie tylko moja opinia). Mam 28 lat, zwykle nic mi nie przeszkadza, nie jestem też jakąś starą, jęcząca babą ale no jestem w szoku, że wizyta w kinie może być tak nie udana. Tragedia...

  3. Turysta Po trasie ★★★★☆

    ❤️❤️❤️❤️ Miałem, okazję skusić się na premierę horroru w właśnie tym kinie i szczerze mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Kino znajduje się na ostatnim piętrze w Złotych Tarasach. Jest dość duże i skromne, natomiast szkoda że często jest brak dostępności biletów przez zamawianie online. W środku po wejściu można ujrzeć dość duże przegrody które nie przejawiają dla klaustrofobikow nie pokoju. Do niczego nie mogę się przyczepić oprócz jednej rzeczy przez którą obniżyłem gwiazdkę. To właśnie ceny za jedzenie. 42 złoty za duże same nachosy to trochę absurd.

  1. Jacek Mirkowski ★★★★★

    Kino ulokowane na ostatnim piętrze Galerii Złote Tarasy w Śródmieściu Warszawy. Duży garaż podziemny. Restauracje i sklepy znanych marek.

  2. Joanna P. ★★★★☆

    Dobre miejsce na seans filmowy. Dogodna lokalizacja, wygodne fotele, dobry obraz i jakość dźwięku. Aczkolwiek 30 minut reklam przed seansem to jednak lekka przesada.

  3. Paweł Walentynowicz ★★★☆☆

    Multikino Multikinu nierówne. Będąc w centrum skusiłem się dziś na kinową premierę egzorcyzmów bo długo czekałem na ten film, jednak zamiast pojechać do siebie na Młociny to z lenistwa albo oszczędności czasu wybrałem to kino i niestety bardzo się zawiodłem (na szczęście film był dobry). Spodziewałem się foteli takich jak w Galerii Młociny, że sobie wygodnie przeleżę cały film, a tu fotele były tylko z odrobinę dłuższym siedliskiem niż takie zwykłe jak w teatrach. Nie jest ten komfort co w nowszych kinach tej sieci. Dodatkowo część foteli bardzo skrzypi. Przede mną siedziała trójka jakiś małolatów którzy cały czas się wiercili, a każdy ich ruch zamieniał się w skrzypienie. Mój fotel też skrzypiał ale na szczęście już nie tak bardzo. Na upartego można to naciągnąć na taką wersję że to efekty specjalne do horroru :D. Zdecydowanie trzeba naoliwić fotele w sali nr 3, rząd E, miejsca 11,12,13, oraz rząd F miejsce 12.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Multikino Złote Tarasy?

Multikino Złote Tarasy znajduje się przy Złota 59, Śródmieście, 00-120 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Multikino Złote Tarasy?

Można skontaktować się z Multikino Złote Tarasy pod numerem +48 412 672 360

Jak można dotrzeć do Multikino Złote Tarasy?

Do Multikino Złote Tarasy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements