Opinie

  1. Bogdan Sobczak ★★★★★

    Miejsce ogólnie ok, w weekendy i około świątecznie niestety dojazd i wyjazd zakorkowane - warto przemyśleć organizację ruchu

  2. Pani J ★★★★☆

    Spora ilość sklepów z darmowym parkingiem dwu poziomowym. Zalecam odwiedzenie tego miejsca do godziny 15 jeżeli chce zrobić się w spokoju zakupy po tej godzinie wjazd na plac jest utrudniony ponieważ się korkuje i tworzy się spory korek.

  3. Maciej “Spike” Sobieraj ★★★★★

    Dobrze wyposażona silownia na wyjeździe z Warszawy. Koło 15:00 w tygodniu pustawo więc można spokojnie zrobić trening.

  1. Edyta Wasowska ★★★★★

    Jest tu wszystko do wykończenia i wyposażenia mieszkania plus Ikea. Dla mnie super. Weekendy są tak zatłoczone że dojazd na rondo na wyjazd normalnie zajmujące minutę może się przeciągnąć na godzinę +.... W soboty nie polecam.

  2. Armaan Komail ★☆☆☆☆

    Dostałem profesjonalną odpowiedź, w której mogłeś przynajmniej powiedzieć: „OK, przyjrzymy się temu”, z szacunku dla klienta. Chociaż nie wspomniałem nic o tym bałaganie, są trzy możliwości: Albo ty (właściciel) nie potrafisz odróżnić dobrego jedzenia od złego, albo obsługa nie wie, albo jedno i drugie, a twoje myśli są gdzie indziej i nie masz nadzoru. Wrócę i tym razem złożę skargę przy stoliku, na oczach klientów.

  3. Natalia Stankiewicz ★★☆☆☆

    Dużo przydatnych sklepów, jednak wszystko jest tak oznakowane, że nawet głupiego Jyska szukałam kawał czasu, nie mówiąc później o magazynie do odbioru towaru. Jest wielka tablica informująca, jakie sklepy znajdują się w centrum i na tym koniec informacji dla klientów. Muzyka puszczana jest na zewnątrz i też niczego to nie umila. Naprawdę jest nad czym tu pracować.

  1. Maria Kowalik ★★★★★

    Byłam w Ikei, nie w Homeparku. Stara poczciwa Ikea trzyma się nieźle, choć pamiętam dobrze jej początki w Polsce i powiew świeżości jaki wniosła do postkomunistycznej Polski. To było coś, zapachniało wtedy Zachodem i inną mentalnością wyposażania mieszkań... A i dziś zdarzają się jej cymesiki wzornictwa, pomimo ogromnej konkurencji i naporu na rynek sprzętów lepszej i gorszej prowienencji.

  2. Pawel Sulewski ★★★☆☆

    W centrum handlowym znajdziemy oddział Enel-med, ale też wiele sklepów wielkopowierzchniowych. Z tego, co zauważyłem są tutaj miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, z których większość położona jest w taki sposób, że nie da się z nich wyjść/wyjechać bezpośrednio na chodnik, gdyż jest on odgrodzony śmietnikami i kwietnikami, co widać na załączonym zdjęciu. Poza tym parking jest duży, a w godzinach porannych w środku tygodnia jest tutaj niewiele osób. Zarówno dojazd, jak i wyjazd w godzinach popołudniowych może być utrudniony ze względu na wąskie ulice dojazdowe i panujący na nich o tej porze duży ruch samochodowy.

  3. Wieslaw Wloch ★★★★★

    Ekstra wszystko bardzo mi odpowiada nawet jeżeli nie na zakupy to przyjemność przyjść i zobaczyć co nowego jest w tej branży ,pozdrawiam

  1. Mark Gyk ★★★★★

    Gigantyczne centrum handlowe gdzie znajdziemy większość znanych marek w tym oczywiście IKEA, OBI, Castorama, Leroy Merlin, Auchan i całe rzesze pomniejszych, masa miejsc parkingowych a pomiędzy niektórymi sklepami trzeba się przemieszczać samochodem przez wzgląd na odleLiroy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Homepark Targówek?

Homepark Targówek znajduje się przy Malborska 41, 03-286 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Homepark Targówek?

Można skontaktować się z Homepark Targówek pod numerem +48 883 343 926

Jak można dotrzeć do Homepark Targówek?

Do Homepark Targówek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements