Przegląd katalogu
- 81 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 81 wyników
Przeglądaj car service w Markich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 81 wyników w Markich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 12,378 opinii i ocen.
“Bardzo profesjonalne mycie i polerowanie auta. Ja to nazywa SPA ;) bo mój samochód jest zaopiekowany, czyściutki i pachnący. Dodatkowo Pan jest przemiły i zna się na rzeczy. Dla czekających czeka kawka, herbatka i wystawa resoraków do podziwiania. Polecam ;)”
“Podczas całej współpracy M&M Golden Cars Auto-Detailing&Spa mogłem liczyć na fachową obsługę oraz profesjonalne rady kontakt był niezwykle łatwy i przystępny! Wielkie zaangażowanie Pana Michała pozwoliło na błyskawiczne - dużo szybsze niż początkowo zakładano - oraz kompleksowe zaopiekowanie samochodu. Firma wykonuje 200% założonego planu i daje zdecydowanie więcej niż "zadowalający" efekt ;)”
“Bardzo profesjonalny warsztat! Mechanicy zaopiekowali się w pełni moim autkiem. Bez owijania w bawełnę i bez wyłudzania pieniędzy. Potrafili naprawić to, żego nie widzieli w innych serwisach, gdzie albo odsyłali mnie dalej albo mówili że wszystko w porządku (a nie było). Bardzo szybka realizacja i w uczciwych cenach. Pan Marcin był bardzo miły i kontaktowy. Na pewno jeszcze wpadnę! Chociaż z takim serwisem pewnie prędko nie będę musiała :) bardzo polecam!”
“Bardzo sprawnie, fachowo, polecam!”
“Nieźle, ale trudny kontakt i terminy odległe. Świadczy to z drugiej strony o wysokiej jakości i dobrej diagnostyce. Dobre ceny rynkowe i dobór odpowiednich materiałów. Natomiast rozmowy są mało empatyczne z reguły i mega krótkie. Duże ciśnienie i niedosyt. O pewne rzeczy mechanika nie pytajcie... Nie zrobię i koniec! :) Ale I'll be Back !”
“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą: j.k. auto części. Solidność, uczciwość i niezawodność. Gdy występuje usterka, bez problemu jest sytuacja opanowana ze spokojem i fachowym podejściem. Gorąco polecam!”
“Naprawiłem już z 5 samochodów. Jestem bardzo zadowolony :)”
“Przejechałem całą Polskę żeby wymienić baterię w swoim Lexusie RX450h z 2009r.i byłem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem.Panowie wyrobili się w parę godzin i mogłem wracać do domu.Jestem bardzo zadowolony i mam wrażenie,że po wymianie tej baterii lexus jakby mniej pali,gorąco polecam.”
“Szybko, sprawnie i bez naciągania. Kontakt rewelacja. O 8 oddałem auto na wymianę świec, o 11 telefon że auto gotowe... Polecam w 100 %”
“Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm. Każdy element wymagający naprawy/ wymiany konsultowany telefonicznie z informacją o kosztach. Bardzo szybka i sprawna wymiana / naprawa. Dodatkowe informacje co jeszcze kiedyś będzie do zrobienia, czemu warto sie przyglądać. Tak się składa, że miałem diagnozę już wcześniej u znajomego( który, nie zajmuje sie volvo z braku czasu) orientowałem się w cenach części i zdecydowanie polecam. Bez naciągania czy zawyżania kosztów. Do tego byłem umówiony konkretnego dnia na konkretną godzinę, i auto od razu wjechało na warsztat. Z autem będę wracał, bo po prostu warto. A panów pozdrawiam”
“Byłem w tym miejscu w celu sprawdzenia auta przed zakupem. Pan diagnosta wysoki w okularach bardzo skrupulatnie sprawdził auto ukazując wszystkie niedoskonałości przy których sprzedający był również zaskoczony swoją niewiedzą. Za tą cenę warto i nie trzeba targać “szwagra” żeby sprawdzić auto. Zdecydowanie polecam takie usługi na tej stacji. Plus za dobry dojazd i parking.”
“Wszustko Jest ok. Od lat tutaj regeneruję hamulce w różnych samochodach. Usługa wykonana szybko i dokładnie.”
“Ja tam jestem zadowolony, zawsze szybko i sprawnie tu idzie przegląd. Bardzo mili panowie zawsze coś doradzą jeśli coś się zaczyna dziać w aucie. Polecam.”
“W związku z likwidacją szkody komunikacyjnej miałem okazję współpracować z Panem Grzegorzem, który nie tylko okazał się profesjonalistą, ale i niezwykle życzliwym człowiekiem. Współpraca z nim przebiegła wzorowo. Wykonane naprawy blacharsko-lakierniczne również na najwyższym poziomie. Serwis Mercedesa z Konina może brać przykład.”
“Dzień dobry Chciałem podziękować za szybką o sprawną obsługę w warsztacie oraz powiedzieć że jest znaczna poprawa jeżeli chodzi o jakość przełączania biegów po wymianie oleju w skrzyni . Tak więc jestem dobrej myśli, że zmiana oleju w skrzyni VTG była pomocna jeszcze raz dziękuję p. Emilii za miłą szybką fachową obsługę. Miło mi jest być pod Pani oraz Państwa opieką. To już 2 mój samochód, którym opiekuje się Auto Rawski. Polecam”
“Bardzo miły diagnosta. Przegląd bez uwag i przyczepiania się. Byłem samochodem z rejestracją inną niż WWL więc nie potwierdzam mitu o złym podejściu do samochodów z inną rejestracją niż miejscowa.”
“Warsztat godny polecenia. Naprawa zawsze po konsultacji chyba jeden z nielicznych w okolicy który jest godny polecenia. Serwisuje w tym miejscu dwa samochody od dłuższego czasu po przygodach z innymi warsztatami w okolicy ten jest pierwszy który wzbudził moje zaufanie i się nie zawiodłem. Polecam”
“Abracar dostarczalo mi samochod zastepczy w ramach umowy z PZU i musze przyznac ze zarowno samochod jak i obsluga byly na najwyzszym poziomie. Dobra komunikacja, profesjonalizm, samochod w nienagannym stanie.”
“Auto kupione u P. Rafała to strzał w 10. Obsługa na najwyższym poziomie, warto było przejechać prawie 400km, żeby kupić samochód w tak dobrym stanie technicznym oraz wizulnym. Polecam”
“Profesjonalne podejście i terminowość to coś, co wyróżnia to miejsce. Oddałem samochód z usterką, a już następnego dnia był gotowy do odbioru. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji.”
“Naprawa przebiegła rzetelnie, szybko i sprawnie. Kolejne auto umówione na serwis.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam”
“Bardzo dobry i rzetelny mechanik. Szukałem kogoś kto będzie się mechanicznie opiekował moją CRVką i Pan Wojtek jest niezastąpiony”
“Rzetelny, szybki i dokładny. Samochód można oddawać w ciemno i chociaż znalazłby się niejeden warsztat bliżej to zaufanie jest bezcenne.”
“Serdecznie polecam, ogrom wiedzy, którą posiada Pani Agnieszka w połączeniu z miłą atmosferą sprawia,że obsługa jest na najwyższym poziomie. Klient nie jest zostawiony sam sobie, wszystko zostaje wyjaśnione, pani Agnieszka szuka najkorzystniejszych rozwiązań. Napewno wrócę.”
“Zdecydowanie polecam! Auto oddaję do pana Kamila na ceramikę i za każdym razem efekt przechodzi moje oczekiwania, lakier wygląda rewelacyjnie, wszystko zrobione z niesamowitą starannością. Pan Kamil to człowiek z pasją, zna się na rzeczy i robi to, co lubi. Wszystko spokojnie wytłumaczy, doradzi (nic nie narzuca), przy wszystkim zachowuje pełen profesjonalizm i mega pozytywne podejście. Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto? Pewnie! Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje auto na poważnie.”
“Bardzo dobry i zaufany mechanik na 100 % go polecam . 100 % zaufanie po wykonanej usługi.”
“Polecam chlopakow z czystym sumieniem. Profesjonalne podejście do klienta. Szybka diagnoza problemow, dodatkowo po wykonanych usługach okazanie czesci które zostały uszkodzone.”
“W 2014 roku jak jeszcze warsztat był na ul Małej serwisowałem VW, wymiana rozrządu i przełożenie całego silnika. Solidnie wykonany serwis. W 2024 roku rozwiązany problem z szarpiącym odpalaniem auta na ciepłym silniku. Po 10 latach serwis dalej trzyma bardzo wysoki poziom. Polecam z czystym sumieniem, moim zdaniem najlepszy warsztat VAG w okolicy.”