Przegląd katalogu
- 81 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 81 wyników
Przeglądaj car service w Markich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 81 wyników w Markich, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 12,378 opinii i ocen.
“Człowiek z powołaniem i dobrym sercem. Lepiej trafić nie można.”
“Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, dobór części i czas realizacji, szybka obsługa i dostawa, przyjemnie robić z nimi interesy, pozdrawiam Trans-Rok”
“Najlepszy serwis w okolicy. Wymiana oleju i inne naprawy Sklep z częściami zamiennymi. Bardzo miła obsługa. Właściciele bardzo mili i idzie się dogadać w każdej kwestii.”
“Agencja to godna i warta polecenia firma”
“Profesjonalny punkt do naprawy aut. Już kilka razy zostawiłem auto i firma jak najbardziej godne polecenia !!!. Wystarczy umówić się na wizytę a potem odebrać naprawiane auto. Wszystko solidnie a ceny jak najbardziej w porządku. Nie ma sensu szukać innego punktu jak tutaj można pewnie zostawić samochód. Sympatyczni ludzie a Pan Paweł zawsze coś doradzi jak potrzeba. Dziękuję.bardzo za sprawne usuwanie usterek i napraw. Polecam wszystkim.”
“Mają bardzo dobrego kierownika, rzetelny, nie naciąga, skutecznie weryfikuje i naprawia.”
“Bardzo polecam Pana Kamila. Wraz z całą rodziną korzystamy z jego usług od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze przedstawia szeroki wachlarz ofert i pomaga dobrać odpowiednią dla nas. W razie jakichkolwiek pytań zawsze pomaga.”
“Profesjonalna obsługa. Oferta ubezpieczenia, została dopasowana do moich potrzeb sprawnie i szybko. Bardzo atrakcyjne cenowo oferty w stosunku do konkurencji. Musze dodać, że jestem wymagającym klientem. Tym bardziej, zaskoczył mnie fakt, że zespół ludzi tam pracujących sprostał moim wymaganiom. Najlepsze firma ubezpieczeniowa w Mazowieckim. Polecam”
“Dobrzy fachowcy. Warto naprawić samochód bo szybko solidnie i niezbyt drogo.”
“Mega profesjonalna obsługa klienta. Dla porównania z innym miejsce tu Liga Mistrzów. Dziękuję za wyjątkowe podejście.”
“Autko bardzo sprawnie i szybko naprawione . Wszystko wyglądało dokładnie jak przed kolizja wszystkie uszkodzone elementy wymienione .Jeżdżę już pół roku od zakończenia naprawy i auto jest w stu procentach sprawne nic się z nim nie dzieje a wiadomo jak to auta po kolizji .Obsługa też bardzo fachowa i profesjonalna”
“Zgrupowanie w jednym miejscu tyle punktów sprzedażowych i możliwość dokonywania wielu dobrych wyborów.”
“Przetaczałem tarcze na przodzie. Problem z bijącą kierownicą ustał. Jestem zadowolony. Jedyne co mogę się przyczepić to że tarcza była zakręcona na dwie śruby zamiast pięciu podczas toczenia. Ale polecam ;)”
“Zdecydowanie polecam usługi detailingu. Już przy kontakcie telefonicznym pełen profesjonalizm. Panowie "uratowali" spaprane zaprawki lakiernicze w innej firmie "detailingowej". Teraz wygląda to naprawdę dobrze. Wgniotki również wyciągnięte super, brak jakichkolwiek śladów. Ogólnie, poprawili super coś, co ktoś.....”
“Warsztat godny polecenia – terminowo, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Diagnoza trafna, naprawa wykonana sprawnie. Bardzo dobra komunikacja z klientem, wszystko jasno omówione przed rozpoczęciem prac.”
“Bardzo polecam! Pani Sylwia zawsze doradza i pomaga w wyborze oferty najlepszej z punktu widzenia klienta. W razie późniejszy wątpliwości czy problemów np. z ubezpieczeniem również można liczyć na jej pomoc i wsparcie. W skrócie: pełen profesjonalizm! Z pewnością będziemy wracać.”
“Z ogromną przyjemnością mogę polecić warsztat Pana Tadeusza, bardzo szybka i trafna diagnoza i równie szybka naprawa. Inny mechanik z Polauto w Markach (omijać szerokim łukiem) zdiagnozował uszczelkę pod głowicą ( 5 tyś naprawa) i chciał odkupić ode mnie auto, sugerując ze nie warto naprawiać. Pan Tadeusz stwierdził błąd komputera i auto jeździ bez problemu. Z drugim autem również szybka diagnoza hamulca ręcznego i naprawa. Bardzo dobry kontakt z przemiłym właścicielem, pełen profesjonalizm. Namiary na warsztat otrzymałam z polecenia, zależało mi na uczciwym i kompetentnym mechaniku bo tacy są na wyginięciu. Ciesze się że w końcu znalazłam. Poleciłam warsztat wszystkim znajomym i polecam każdemu. Serdecznie pozdrawiam.”
“Serdeczne podziękowania dla niesamowitej Pani Joanny Brzozowskiej. Niespotykane podejście, dokładność oraz dostępność dla klienta a także doradztwo i znalezienie atrakcyjnego ubezpieczenia to mistrzostwo w przedmiocie ubezpieczeń. Pani zaangażowanie, cierpliwość i miła obsługa daje ogromny spokój i komfort w tak trudnym przedmiocie jak ubezpieczenie auta. Bardzo dziękuję.”
“Witam serdecznie...Szybko, sprawnie, solidnie i w umiarkowanych cenach. Bezproblemowo można się dogadać, a jak coś pilnego jest w aucie to nawet jak z terminami krucho, pomogą bez zwłoki”
“Korzystam z usług Pana Marcina oraz Pana Mirka od 8 lat. Za ten czas zmieniłem ponad 15 samochodów . Nigdy z żadnym samochodem MirMar nie mieli problemów w naprawie albo instalacji oraz serwisie LPG. Serwis zawsze wykonany na czas, zawsze doradzą co lepiej zrobić oby rozwiązać problem. Już nie mówię o uprzejmości oraz profesjonalizmie-zawsze na najwyższym poziomie! Z całego serca mogę polecić ten warsztat!”
“Naprawa wykonana szybko rzetelnie i terminowo.Polecam Super kontakt z doradcą P.Patrycja”
“Szczerze i z całego serca polecam Motohurt! Właściciel - którego miałem okazję poznać przy zakupie opon - to człowiek z pasją do biznesu, a co najważniejsze wiedzący co sprzedaje. Wielokrotnie przed zakupem opon konsultowałem z Panem Robertem co będzie najlepsze. Pan Robert wybił mi z głowy kupowanie droższych opon, sugerując za to opony tańsze - a według niego nawet lepsze. I po dziś dzień, nie mogę powiedzieć złego słowa na ich temat. Co najważniejsze - jest to Polski biznes, w którym można wszystko załatwić. Ostatnio zabrakło mi 15 minut (pozdrawiam drogowców malujących pasy w poniedziałek o 17) wystarczył jeden telefon do Pana Roberta z prośbą, żeby poczekali na nas. Oczywiście nie był to problem. Ceny? Często taniej niż na oponeo, a odbiór w 15 minut :D Pozdrawia kierowca Saaba z Choroszczy”
“Mieli dobra cenę nowych aut. Zapłacone, odebrane. Obsługa klienta profeska.”
“Naprawa blacharska i mechaniczna wykonana profesjonalnie. Cała papierologia po stronie serwisu (naprawa z oc sprawcy). Samochód zastępczy na cały czas naprawy. Obsługa pomocna i kontaktowa. Informacja na bieżąco wraz z dokumentacją foto. Polecam.”
“Bradzo dziękuję za niezwykle profesjonalny serwis. Byłem w 4 warsztatach, w których nie mogli naprawić mojego samochodu dostawczego. Pan Piotr podjął się wyzwania i dokonał czegoś z czym poprzedni mechanicy nie byli sobie w stanie poradzić. Polecam naprawdę kompetentni i bardzo upszejmi specjaliści.”
“Bardzo porządny warsztat właściciel spoko gość naprawdę polecam nie pożałujecie rzadko spotyka się teraz takich ludzi no i warsztat”
“Super zaopatrzenie , super ceny”
“To już kolejny samochód który serwisujemy z mężem w tym warsztacie .Nigdy nie było żadnego problemu. szybko, na czas i solidnie. Rozsądne ceny i bez kolejek. Niebieski Nissan - pozdrawiam załogę.”
“Trzykrotnie korzystałem z pomocy warsztatu Pana Huberta. Pierwszy raz diagnostyka silnika połączona z wymianą EGR, za drugim razem wyeliminowanie usterki elektrycznej i dzisiaj wymiana opon, także różnorodny zakres prac. W odróżnieniu do niektórych opinii nie uważam że wymiana opon była droga - koszt wymiany zwykłych stalówek 15 cali wyniósł 80 złotych. Chwalę sobie, że warsztat jest otwarty w praktycznych godzinach - rano można samochód zostawić a po południu spokojnie odebrać w przeciwieństwie do okolicznych warsztatów na Strudze funkcjonujących do 16 czy 17. Pan Hubert w porządku człowiek, polecam z czystym sumieniem.”
“Bardzo rzetelna, uczciwa robota, bez naciągania na koszty. Dobry kontakt, po diagnozie zawsze decyzję zostawiają klientowi. Serwisują moje auto od lat, przyjeżdżam do nich kilkanaście km, choć mam pod domem kilka warsztatów, ale wiem że warto poświęcić czas żeby to oni je naprawiali. Ani razu nie oszukali mnie, zawsze wyjaśniają - co się stało, dlaczego, co zostało zrobione i co się składa na koszt. Ceny są OK.”